0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (96 puan) tarafından
4 gundur bogazim ağrıyor grip gibi başladı halsizlik falan acile gittm boğazın kızarmış biraz dedi iğne vurdu bogaz spreyi antibiyotik falan verdi. Halsizligim falan hepsi geçti bogaz ağrım geçmedi cok şiddetli ağrıyor 29 yaşındayım bu yaşıma kadar böyle bogaz agrisi çekmedim 2 gün sürer gecerdi. Simdi sesim kısıliyor konuşamıyorum konuşsam ağrıyor yutkunamıyorum bogaz spreyi gargara antibiyotik zencefilli bal limon acili tarhana çorbası kozalak şurubu her şeyi denedim ama agri hafiflemiyor bile artık korkmaya başladım annemde nodül vardı öyle bisey olabilir mi acaba canim cok yanıyor. Yarin dahiliyeye randevu aldım oturduğum ilçe küçük bi ilçe bu ilçedeki hastanede KBB bölümü yok. Merkezde var ama merkez cok uzak esim çalışıyor çocukla gidemem. Bi dahiliye baksin diye düşündüm sizce bakar mi ben ne yapmalıyım geçmesi için 

6 Cevaplar

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Havadan salladılar bişey üç ay oldu üç ay faranjit denildi gönderildim antibiyotik neler neler içtim hala aciyor yutkunamiyorum .randevu yok bulamıyorum nedeni salgın işte .
(96 puan) tarafından
Evet benim de çok acıyor ne salgını
(1,541 puan) tarafından
Bu işte tam olarak
-Reklam-
0 oy
(1,805 puan) tarafından
Bu çöl rüzgarımi ne benimde 10 gündür öksürük başladı sinirim bozuluyor.... Bir görünün belki dahiliye baksın ona göre yönlendirir aynı ilçede miyiz dedim buradad KBB yok nerdesiniz şehir olarak 
(1,805 puan) tarafından
İlçe neresi:)
(96 puan) tarafından
Sizin de mi Balıkesir?
İvrindi
(1,805 puan) tarafından
Evet Erdekdeyim bende :) ivrindi ilk kez duydum
(96 puan) tarafından
Erdek biliyorum çok yukarıdasiniz siz uzağız biz edremite yakiniz
(1,805 puan) tarafından
Çok memnun oldum:)
0 oy
(752 puan) tarafından
Yüzde doksan dokuz alerji ve faranjit 
(752 puan) tarafından
Çay kahve sıcak içecek içme bol su iç ve mümkünse evden çıkma bir iki gün geçer
(96 puan) tarafından
Faranjit nedir hic başıma gelmedi
(752 puan) tarafından
Boğazda aşırı kuruluk yapıyor felaket bir şey tam da dediğin anlattığın şekilde ben de  senin gibi korktum sağlık ocağı doktoru direk faranjit dedi alerset yazdı kullandım geçti :)
0 oy
(94 puan) tarafından
Papatya içebilirsiniz iltihap giderici kekik içebilirsiniz ikisini karıştırıp içme zehirler birini seç ve iç geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Benimde öyle idi iki gündür sabah akşam tok karınla uduhindi yağı içtim 1 tatlı kaşığı şuan elhamdülillah geçti
(405 puan) tarafından
Udi Hindi yağı faydalımı bi ara toplattırıldı dıye duymustum ama kulanmadım hıc bende alayım
tarafından
Kıl toplatti , çok faydalı bitki içinde zeyinyagi çörek otu bile var ben kullandım iki güne iyi oldum elhamdülillah ama senin ki ilerlemiş ise oksurege cevirmisse ve o öksürük geçmiyor ise macun yapıyor macun iyi gelir allahin izniyle, sadece macun değil , krem , macun , yağlar , kısacası işi bu eğitimini almış sertifikalı bunları yapıyor
0 oy
(405 puan) tarafından
Geçmiş olsun nasıl oldu boğazınız geçtimi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 126 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra-41 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 266 göst.
20 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...