0 oy
744 göst.
Aile kategorisinde (2,379 puan) tarafından
Kizlar eşim sizce hakli mi ben empati yapan insanım , şimdi anneler günü ya bugün ben çok yoruldum depresif hallerdeyim.cocuklarda üzdü neyse beni yemeğe götüren olmadi gel diyen olmadı dedim ben seni götürürüm aşkım dedi eşim .Sonra annem de garip arayanı yok dedi ben annesine sinirlym ya lafı aldım da götürdüm resmen ama nasıl hirslandim anlatamam size , eşim ile başladık çocuğa bakmak zorunda değil o benim annem kötü de olsa atamam senin annen de zorunda değil gibi şeyler söylüyor bende annenin elini opmeyeceksin dayısının oğlunun düğünü var orda opersen yıkarım orayı dedim bu yaptıklarını huy bulup kaçıp gititigini bize saydirdigini seni kotuledigini unutamazsın dedim etraf bize bakar ortamda olmaz el opmeden diyor hala ya onlar etraf demeden herşeyi yaptılar ya bana çocuklarına aramiyolar torunlarini gormuyolar umurlarinda değil dedim nasıl bı anne sevgisi ben anlamadım duskunde degil ama anneler kötü de olsa beni doğurdu yedirdi içirdi sen siler misin anneni diyo ikisi aynı şey değil dedim bı kvga ettik nöbete gitmeden, görmeniz lazım 

33 Cevaplar

+16 oy
(4,460 puan) tarafından
Adam yüzdebinbeşyüz haklı.
(4,460 puan) tarafından
Valla iddalıyım benim kaynana şeytana diz çöktürür ama eşime asla böyle birşey söyleyemem yani. Sen de anasın biraz empati yap. Evlat bu ya. Diğeri de annesi. Ne demek görüşmemek el öpmemek.
(2,379 puan) tarafından
Bide saygın olsun dedi alttan alttan yalıyor yaşlı ebe dedeye küstü kaynatam karısı yüzünden hala benmki annem de garip arayanı yok dedi ya cinlerim geldi bana diyor ki senden olan da sana yapar dio annemin bana zararı yokki diyor cnm telefonu açıp saydırdı kackere çocuk bakarken kaçtı kaçtı gitti huy yaptı arkamdan konustu ben bu kadını nasıl affedeyim bütün cefayı annem çekiyor buda büyüdüklerinde sefaya mi gelecek sen kışın bak biz yazın diyodu oda yok
Bide benimkiler de şöyle bı iğrenç karakter var senelerce kuş kalabilir torun tombalak hiç görmese de olur umurlarinda değil ,babam bikere hiç mi ozlemoyorsunuz dediğinde internetten görüyoruz ya demiş kaynanam ,babam da ay i seymi o canlisiyla dedi
Annemle kız annesi bakar bakamam bacağım ağrıyor onlar beni çok mu aradı diyor
Bende köylerine gttim ***** gibi kaynanam da ordaydi sundaki gıcık iddiaya bak bı. Hoşgeldin dedi bana çocukları bizim yanımızda sevmiyor odada seviyor çocuklar anlatıyor ayaklarına orda terlik veriyor tek kelime etmedi arada gülüyor deki gbii ama hiç geline yakajalik yapaym yok ne bu minnetsizlik ben anlamadım
(5,775 puan) tarafından
Sen affetmiyorsan affetme kendin ilişkini kes elini öpme yüzüne bile bakma ama anne evlat arasına giremezsin böyle bir hakkın yok
(3,147 puan) tarafından
Alnından öpücüm :'*
(9,675 puan) tarafından
Seninde evladın var anne evlat arasına girilmez
-Reklam-
+7 oy
(39 puan) tarafından
Vallahi Allah eşine sabır sana da birazcık merhamet nasip etsin.Sen Kaynanana güvenip de mi doğurdun çocuğu.Evet kimse senin çocuğuna bakmak zorunda değil.Yani postun baştan aşşağı kin nefret kötülük akıyor.Yok anneler günü de yemeğe götüren olmadı da gel diyen olmadı da...Sanki tüm Türkiye'yi sen doğurdun.Sana ne ki annesinin elini öpüp öpmemesinden.Senin bu sözlerini dinleyen eşine de yazıklar olsun vallahi.Sabah sabah tövbe yarabbim.
(343 puan) tarafından
++++++++++
+6 oy
(350 puan) tarafından
Eşinin annesi ile ilişkisine karisamazsin belli ki evine de gelip kalmıyor kadın çocuğuna bakmak zorun da değil sen ona göre davranırsin ama burada asıl sorun senin annende gibi görünüyor seni dolduran oymuş baksana kendisi çocuğuna bakıyor diye eşine karışamaz annen ne demek annesiyle konuşmasın demek annenin ne haddine düşmüş fitne sokmaya çalışıyor aranıza .eşin şimdi annen cocugunuza bakıyor diye belki ses etmiyor ama çocuk kreş okul yaşına gelsin bakım ihtiyacı kalmasın görürsün annene nasıl tavır alıyor .sürekli minnet edecek diye bekleme yani .Siz anne kız ikiniz baya öfke fitne dolu görünüyorsunuz bu tavırlarinizla eşin iyi dayanıyor bence sana hiç bir erkek çocuğa annen bakıyor diye bu tavırlara uzun süre katlanamaz .erkeklerin annesi hassas noktasıdır ayağını denk al bence eğer eşin çok pısırik senden korkan bir tip değilse bir yerde patlar bu tavırlara karşı 
(3,492 puan) tarafından
Ayyy milyon tane artim olsa kesinlikle bu yorumun altına dokerdim eminecim
(343 puan) tarafından
Artımı verip kaciyorum:))
+3 oy
(2,563 puan) tarafından
Annesi o ya sanane elini öpsün ne var bunda sen sevmek zorunda değilsin ki eşin sonuna kadar haklı niye karışıyorsun elini öpüp geçsin işte 
tarafından
++++++++++++++++++++
(2,379 puan) tarafından
Annem çok gaza getiriyor ona anne demiceksin. Sonra da diyor ki hastalansa gider bakar diyor elini fln opmesin yüzüne bakmayacak senle de konuşmam diyor eşim de annem çocuklara baktığı için sesim çıkmıyor  kendine baksın diyor ah ah buvun bende dediği bı laftan çıldırdım olsun anne de bizi tercih önemsemiyor sanki Kleopatra bı ne buyuklenmek
(5,775 puan) tarafından
Vay anasını ya sen kalk ananın lafı ile kocanla annesinin arasına gir seninki ama ama kocanın ki gavur helal olsun
(565 puan) tarafından
Şimdi annenin bu laflarına karşı eşin de annenle konuşma dese haklı asıl fena olan kaynanan mi annen mi bilemedim. Annene ne pardon eşinin annesiyle olan ilişkisi? Annesini silsin annenin uşağı olsun. Kadına bak yaa ne fena. Adam haklı sonuna kadar bide utanmadan buraya yazıp ben haklıyım diye ekliyorsunuz
+3 oy
(5,775 puan) tarafından

Sen şaka olmalısın :woot: 1. Kadının anneliğini sorgulamak senin haddine değil. Sana göre kötü olabilir ama senin iyilik anyalyışın nasıl orası önemli.

2. Sen ona annenin elini öpemezsin diyemezsin böyle bir hakkın yok. Oda yine senin haddine değil 

Evlendiğimiz zaman kocalarımız bizim kuklamız olmuyor şunu anlayın artık. Oyuncak bebek gibi oynuyorsunuz şu kocaların dengeleri ile resmen 

HAKSIZIN HEMDE DİBİNE KADAR 

+3 oy
(1,138 puan) tarafından
Sen bir de kendini haklı mı görüyorsun.Yazık kocanla annesine
+2 oy
(854 puan) tarafından
Pes vallahi..şaka misiniz ? Nasıl eşinize annenin elini opemezzsin diyebildiniz ? Eşinizin gözünde nasıl bir konumda olduğunuzu hayal bile edemiyorum...Her ne olursa olsun ne kadar çektirmişse cektirsin ...ANNE HAKKİ ÖDENMEZ..
+2 oy
(7,213 puan) tarafından
Senin yaptığın çok günah haberin olsun ne olursa olsun o annesi ilişkisini kesemez . Sonra müslüman birine gavur diyemezsin mecazende olsa sen dinden çıkarsın. Bir de  oğlunun annesine bakma zorunluluğu var üzerine farz . Sen konuşursun konuşmazsin kendi bileceğin iş ama kimsenin arasına girme  böyle bir şeye hakkın yok 
+2 oy
(1,985 puan) tarafından
Allah senden korusun. Nasıl bir insansın pes. Kop
+2 oy
(700 puan) tarafından

Ay tekrar okudum acaba doğru anlamadım kırmayım sabah sabah dedim kızım katıksız şekilde kin nefret beslemissin içinde ne kadar kötü kalpliymissin bide Bi kavga ettik görmeniz lazım ne ya iyi bisey mi bu çocukların da varmış önce kendi dogurdullarini düşün kaynanan büyütmüş o yasa getirmiş senle evlendirmis gerçi kötülük etmiş evladına da neyse dalga geçiyor gibi de geldin ben haklıyım diyip saçma sapan şeyler söylemişsin çözemedim seni psikolojik sorunların var ya da bizimle kafa buluyon

(5,775 puan) tarafından
Sakin ol şampiyon :-):-)
(700 puan) tarafından
Kız çok sinirlendim zaten çocuk uyumuyo 5.30 dan beri bide böyle ergen ergen şeyler benim kaynana cingirakli yılan ama ben ses etmiyorum çünkü eşimin annesi bence bu post tamamen dalga geçmek için açılmış ciddi olduğunu sanmıyorum
(5,775 puan) tarafından
Sorma yemin ederim saçını başını yolmak istiyorum şu an post sahibin hshhsh
(700 puan) tarafından
İlerde oda kaynana olacak bunları düşünen yok maalesef varsa yoksa ben bencil karı
+2 oy
(927 puan) tarafından
Kimse kimsenin çocuğuna bakmak zorunda değil sen doğurduysan eş-şek gibi bakacaksın. Ayrıca annenin kocan ve annesi arasına kim oluyorda girebiliyor. Adam iyi dayanıyor bence. Allah yardımcısı olsun.
+1 oy
(578 puan) tarafından
Konu ne olursa olsun snin onu demeye hakkın yok.sn istersen hiç konuşma ama onu adama diretemessin...adamda insalah seni dinlememeistir
+1 oy
(763 puan) tarafından
Himmm sen şimdi öpme dedin oda tamam aşkım diyip gaz mi geçecek annesinden ben olsma varya daha çok yapisirim anneme seni sinir etmek için kız napacan bacım delirdin mi sen ya sende öpme ozamab annenin elini gitme eşin dese hoşuna gider mi 

Sevmesse sevmesin torunlarını oğlunun çocuğu seni ilgilendirmez ki bu ben senin yerinde olsam benim kaynanam öyle yapsa oğlunu ne kadar sevdiğimi ortada derim eşimle kötü bile olmam yani herkes gider eşim kalır aralarına girme ölür sebebi olursun sonra 
+1 oy
(524 puan) tarafından
Haksızsın eşin haklı
+1 oy
(284 puan) tarafından
Ben kayinvalidemle tartisirsam bana yuklenirse eşim beni korur. Ha ben konuşmam ama hiç bir zaman eşime annene gitme elini öpme konuşma demedim. Demediğim içinde eşim tavrını hep koydu. Kayinvalidemle ne zaman tartissak eşim arkamda durur. Tabi annen şöyle böyle derim ama anneni sil asla demem.
+1 oy
(1,059 puan) tarafından
Allah sen ve annen gibilerden korusun hepimizi.. 
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Bi derece haklı değilsin bence olaylar nedir tam bilmiyorum ama ne olursa olsun annesi.

Bir gece uykusuz kalmasının hakkını ödeyemez insan annesinin.
(2,379 puan) tarafından
Oda öyle diyor vefalı yedirdi içirdi ben neyim 9 buçuk yıldır hayatindahim dedim bı yoruma yazdım cnm ordan okurmusun
Oda diyor ki atamam annem o nekadar kötü huyu da olsa benim ağzıma da etse oğlu yerine koymasa da atamam diyor başta çok söylenip kızıyordu annesine
 Bende dedim bakmayan daha kıymetli , annem e daha çok vefa borcmuz var diyorum ..
(2,477 puan) tarafından
Okudum öyle ama ne olursa olsun annesi. Sen görüşmek zorunda değilsin belki ama o onun evladı. Çok kızarsın küsersin ama eşe annenle görüşme vs vs diye söylenmeyi baskı yapmayı uygun bulmuyorum ben
(2,379 puan) tarafından
Baskı yapmayim ozmn ama bı anlık çok sinirlendim ya
0 oy
(700 puan) tarafından

Pardon da kimse benim annemle arama giremez bu esimse asla iyi de olsa kötü de olsa büyütmüş o yasa getirmiş sen el kızı olarak onu yapamazsın bunu yapamazsın diyemezsin net bizlerde kaynanalardan neler çekiyoruz daha 1 gün öyle konuşmadım kendim mesafemi koydum eşim ne isterse onu yapar sana böyle şeyler söylesene sen ne yaparsın ben direk boşarım mesela ben 10 tane koca eşim 10 tane karı bulur ama anne baba yerine gelmez ona göre bu konuda linç yemeye de hazır ol normal bir davranış değil senin ki..

0 oy
(1,945 puan) tarafından
Afedersin kayınvaliden b.K ta olsa kocanın sorunu .elini öper öpmez karışamazsın ki. Ben annemi asla atmam ne yaparsa yapsın. Hicbir faydası dokunmasın ama varolusu yeter. Annensinin hayatta oldugu zamanı küs gecirmek istemşyor eşin. Allah korusun yarın bir gün küs ayrılsalar nasıl bu vebali taşicaksın anne ya anne bu ötesi var mı? 
0 oy
(13,402 puan) tarafından
Evet çocuğa bakmak zorunda değil anaya babaya güvenip çocuk yapmıyoruz. Zaten kendi doğurduğunu yani oğlunu büyütmüş sorumluluğunu yerine getirmiş.. Hani senle kavgası olur iftira atar fitne sokar yuvanı dağıtmak ister bu derece silersin ama eşine gidip elini öpme diyemezsin o onun annesi kararı verecek olanda eşin koskoca adam. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 900 göst.

381,768 soru

11,429,323 cevap

34,989 kullanıcı

...