0 oy
53 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
2 buçuk yaşında bir kızım var ve gün ic8nde bebekleriyle kendi kendine oynuyor bebeklerine yemek yediriyo uyutup filan ben de ikinci kez hamileyim o yüzden mi bilmiyorum onu öyle oynarken ic8m tuhaf oluyo gözlerim doluyo sizde böyle oluyor musunuz ne ara büyüdü nasıl oynuyo gibi

2 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benimki de öyle canım 3 yaşında ben hamile değilim ama hatta onlara isim takmış dün ben telefonda ona randevu aldım o da oyuncak telefonunu almış anne sesini çıkarma bende bebeğime randevu alacam diyor bebeğim hasta olmuş ☺ 
(146 puan) tarafından
Bir bebeği küçük saçsız kabak koyduk adını anne acıkmış baba gelcek sana pasta getirmek çok acıkmış çorba yapcam diyo allahım deliriyorum gözlerim doluyo
-Reklam-
0 oy
(7,571 puan) tarafından
Benim oglanda öyle valla maşallah kendi kendine oynuyo artık bende çok duygulaniyirum
(146 puan) tarafından
Valla insan tuhaf oluyo minnacikkken şimdi böyleler insan duygulaniyo
(7,571 puan) tarafından
Dimi yaa ben ilk su tepinme hareketleri vardı ya elleri ayakları salliyolardi onları bırakınca bu insan olmuş demiştim :')
(146 puan) tarafından
Ay oda değilde 4 5 aylıkken benimki müzik duysun hemen eller kollar hareketlenirdi oynardi
(7,571 puan) tarafından
Ay evet evet benimki de öyleydi hep sarki söylerdim bende

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 296 göst.
0 oy
6 cevap 195 göst.
0 oy
8 cevap 378 göst.
30 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayisha (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 523 göst.
22 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,675 soru

11,480,409 cevap

35,104 kullanıcı

...