0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (244 puan) tarafından
Görümcemin eşi nedeniyle görümcemlerle küstük diye 3 4 ay bize küsen, 1 yaşında bile olmayan bebegimizi bile merak etmeyen, sonra bayram diye barıştığımız, telefonunun şarjı erken bitiyor diye dün eşimin telefon hediye ettiği (kendi kredi kartında limit yoktu, benden aldık bir de, oyle darlik içinde) bugün gorumcem ve damadiyla fotoğrafını paylaşmış. :D Ben şimdi ne yapayım? Mutfak sandalyelerimiz kırık, almak istediğim şeyler varken bir de eşimin eli sıkışık diye hiçbir şey almamaya çalışan ben. Hepsini Allah'a havale ediyorum. Bu küçücük şeye niye bu kadar sinirlendin demeyin. Bu insanlar beni kardeş arası bozuyor ilan etti, kendi oğullarına cephe aldılar, bizim çocuğumuza 3 kuruş destekleri yok ama gittik telefon aldık. 

14 Cevaplar

+5 oy
(1,840 puan) tarafından
Yani şu durumda telefon almanız çok saçma olmuş 
(244 puan) tarafından
Eşim almak istedi. Karşı çıkmadım. Çok pişmanım.
(400 puan) tarafından
Keşke karşı ciksaydiniz.....
-Reklam-
+1 oy
(2,630 puan) tarafından
Almissiniz artik yapacak bir sey yok oda esinizin annesi. Ama bundan sonra kendi ihtiyaclarinizi on plana koyun lutfen 
(244 puan) tarafından
Kesinlikle öyle yapacağım.  Çok üzüldüm çok kırıldım. 2000 lira sandalye almadık para yok diye. Eşim sonra alalım şimdi sıkıştık dedi gitti telefon aldı. Kendi anneme hiçbir şey almadım. Çok dokundu.
(4,318 puan) tarafından
Tlf ne kadar merak ettim. Onceligim her zamn evim kendim millete yaranillmaz cnm bosver
0 oy
(119,886 puan) tarafından
yiyen yaranir yedirme yee bacim simdi ah vah demek bos gecmis olsun
(244 puan) tarafından
Çok pişmanım. Eşim telefon alalım dediğinde sesimi çıkarmadım. Şimdi borcunu paşa paşa ödeyeceğiz onlar da birlikte eğlensin.
(119,886 puan) tarafından
vallaha yiyen yaraniyo yediren bakiyo gecmis olsun bacim
0 oy
(4,787 puan) tarafından
Asla aldirmazdim 
(244 puan) tarafından
Çok pişmanım. Yine ara bozucu ilan edilmek istememiştim.
0 oy
(1,047 puan) tarafından

Almasaydı eşin kimse telefon istememiş ki ama kaynanalar yılan o kısma katılıyorum :D

(244 puan) tarafından
Anasına kiyamadi ya onların çok umurundayiz sanki. Bana bir dal çiçek almadı ama
(1,047 puan) tarafından
Hep öyle değil mi be canım anne olarak girdiğim ilk anneler günü kutlamayı geçtim 2 gündür eve gelmiyor
0 oy
(2,090 puan) tarafından
Böyle giderse senin görümcen cok faydalanır senin eşinden görümcenin tlf alacak kocası yokmu
0 oy
(11,588 puan) tarafından
Aman sıkıştırmayayım aman dursun elimiz bollasinca yaparız deme al, aldır bacım bu devirde tutumlu olmak ise yaramıyor ben senelerdir öyleydim şu 1 senedir alıyorum harcıyorum sanki kendimize mi yapıyoruz eve alıyoruz çocuğumuza alıyoruz el yiyeceğine sen ye
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Borcun içindeyken aldırmazdım bacım net. Saçma olmuş 
0 oy
(3,848 puan) tarafından
Hepsi nankör hepsi. Eşim annesine dış yalıtım yaptırdı, doğalgaz aldı kalorifer döşetti. Görümcem evlenirken kayınbabam sıkışmasın diye 100 bin TL para verdi. Ve düğünde bana sen niye birşey takmadın dediler utanmazlar. Tüm bunlara rağmen kaynanam, görümcem inm ona götürdüğü bir tepsi keki günlerce paylaştı durdu. 
0 oy
(13,654 puan) tarafından
Ben böyle durumlarda..... don yok ne telefonu derdim :)
0 oy
(196 puan) tarafından
Eşime daima derdim anneni ara para ihtiyacı varsa gönder biz benim memleketdeyiz kaynanam başka yerde ama gel gör ki mucize şekilde hamile kaldım kızım doğdu bir çorap göndermedi bende altıdan altdan eşimi doldurdum yine ara sor derim.ama para gönder demem.oda gondermez
0 oy
tarafından
Almasaydın neden aldın hakediyor mu sence ? Öyle de kötüsün böyle de kötüsün bari senden bişey gitmesin. Şimdi hem kötüsün hem de ona telefon aldın 
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Laf lafa gelince sok lafını 
0 oy
(709 puan) tarafından
Kaç paralık telefon aldı merak ettim 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 655 göst.
0 oy
4 cevap 240 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,545 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 392 göst.
8 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 176 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,652 soru

11,479,711 cevap

35,100 kullanıcı

...