+13 oy
1,472 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Önceki postları okuyanlar bilir eşim dün geldi sabah aldım tapuyu dedi bende kapıyı açtım kaynana da yanındaydı kaynana torununu görecem ben çekil filan yaptı bende sen benim evime giremezsin dedim eşime ver bakiyim bi dedim tapuyu verdi baktm almış üstüne annesi satışı vermiş sonra eşim giriyimmi dedi bana sarıldı filan kaynanam da hemen sarıl sarıl senin malın için evli seninle senden boşanmaya düşünüyor ondan illa üstüne al dedi dedi eşim sinirlendi anne sen ne saçmalıyorsun binanın içinde böyle konuşuyorsun eve çık dedi kaynanamın suratına kapıyı kapadı sonra kaynanam dayanamadı Allah belanızı versin diyerek yumruk attı kapıya eşim kapıyı açtı kız uyuyordu o ağladı seslere eşim annesini aldı yukarı çıktılar bende hemen e devletten baktm evet almıştı üstüne görünüyor e devletten sonra eşim geldi hadi eve bakmaya gidelim sen beğenmezsen satayım ya da kiraya verelim dedi eve gittik baktık evi çok beğendim tamam dedim ev güzel 1 aya gidiyoruz eve çok mutluyum başardım bu kadar hızlı sonuçlacağını bilmiyordum eşimde beni seviyormuş gerçekten tek taraflı değilmiş ona olan sevgim kaynanam ve görümceler dünden beri durum paylaşıyorlar aile herşeydir gün gelir es gider kardeş kalır gibi şeyler ama eşimde tik yok özür dileye dileye bi kaldı çok mutluyum böyle olsun istemezdim ama kendileri yaptılar benim hiçbir suçum yoktu hersey aynen anlattığım gibi oldu vicdan azabı duyacak bir durumum yok bence sizce 

56 Cevaplar

+17 oy
(3,359 puan) tarafından
Helal olsun sitenin medari iftarı seni ;)
(7,876 puan) tarafından
Sjjjjsksk
(3,359 puan) tarafından
Dişli çıktı kadin bahanesiz yaptıran tek kişi dediğini
(7,876 puan) tarafından
Tutmuş yorum☺️❤️
(3,359 puan) tarafından
Post sahibi takmamış;)
(38 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yorumunuzu görmedim kusura bakmayın hepinize teşekkür ederim sizlerin cesaretlendirmesi beni haklı bulmanızı oldu vallahi yoksa beni bastircaklardi bi ara kendimi çok suçlu hissettim kızdığım için
-Reklam-
+4 oy
(13,407 puan) tarafından
Kardeşler evlenecek ana baba ölecek hatta günün birinde çocuklar bile evlenip gidecekte eş kalacak aslında 
(13,407 puan) tarafından
Kimin kimden önce öleceğini ben bilirim demedim zaten :) ama herkes kendi hayatina bakıyor kapıyı kapattığında yanında çekirdek ailen kalıyor diyorum.
(38 puan) tarafından
Evet doğru es her zaman yanında olandır niye kaynanalar eşleri oğullarını ezecek gibi bakıyor ki acaba
(13,407 puan) tarafından
Kendi kötü yaşantılarını geline de miras bırakmak istiyorlar benim söz hakkım olmadı onunda olmasın gibi.
(38 puan) tarafından
Çok doğru inşAllah birgun kaynana olursak öyle olmayız:)
(13,407 puan) tarafından
İnşallah benimde oğlum var bir tane hatta bazen geleceğe not diye bir yerlere yazıyorum
+3 oy
(147 puan) tarafından
Sabrın sonu selamet hadi hayırlı olsun yeni evin canım benim helal olsun sana da:))
(4,337 puan) tarafından
aynn :) e devletten tapudan kntrol et dicektim etmissin eferim kiz saga diyim bari:))
(38 puan) tarafından
Aynen onu da sizlerin sayesinde bakım gine içim daha da Bi rahat etti çok sagolun
+2 oy
(414 puan) tarafından
Valla helal olsun haa ama enişteyide tebrik ederim seni gerçekten çok seviyor adamın değerini bil kız bide üzüldüğüm nokta ne kadar kötü de olsa kayınvalidende olsa eşinin annesi inşallah herşey tatlıya bağlanır diyorum canısı (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
(38 puan) tarafından
Bende üzülüyorum ama söyledikleri aklıma gelince geri sinir oluyorum birde en son Allah belanızı versin demesi beni benden aldı yani ne alaka ben bile bu şekilde şeyler demedim onlara
(414 puan) tarafından
Haklısın canısı en azından sen saygını bozmadın vakti gelince o senin yüzüne nasıl bakacak kendi düşünsün
+2 oy
(7,287 puan) tarafından
Boşanacak ondan maki üstüne yapiyo ne demek ya terbiyesiz kimin doldurduğu ortada güle güle ağız tadıyla oturun canım inş oda kudurduguyla kalsın 
(38 puan) tarafından
İşte saçma düşünceler kendi üstüne yapınca demiyor oğlum kız yalnis anlar olmaz demiyor ama
+1 oy
(2,062 puan) tarafından
Helal olsun canım ve gözün aydın yeni evinizde mutluluklar :) aman boşver bırak ne paylaşirlarsa paylaşsinlar o ev sonuçta eşinin parası ile alındı senin ve kızının hakkı.
(38 puan) tarafından
Doğru canım çok mutluyum ya daha iyisi güzeli sizin olsun
+1 oy
(7,479 puan) tarafından
Helal olsun sana en iyisini yapmışın artık ailesi sensin herşeyden önce 
(38 puan) tarafından
Evet bence o da öyle düşünüyor
+1 oy
(565 puan) tarafından
Ayy vallahi çok sevindim hiç muhatap olma onlarla kaynanan tam bı deytanmis canım Allah yardımcın olsun ama sen de güzel gelmişsin hakkından helal olsun ellerine kollarına sağlık güle güle oturun
(38 puan) tarafından
Vallahi sizlerin sayesinde haklısın sen diye yazdığınız yorumlar sayesinde cesartelndim yoksa beni bastircakalrdi
+1 oy
(1,101 puan) tarafından
Konu ne bilmiyorum ama kadına bu şekilde davranman çok üzücü.  Onları ailen olarak kabul edememişsin. Üzüldüm açıkçası 
(15,343 puan) tarafından
Neden inanmadin
(8,442 puan) tarafından
İnanmadım, eşini evden kovdu kapılara geldi vs. Günlerce yine almadı falan seneryo gibi çok fazla dizi izliyor herhalde arkadaş.

Bana ispat etmek zorunda değil tabiki ama böyle bir olaya inanmam için tapuyu atması gerek aksi halde seneryo.
(1,101 puan) tarafından
Şey bide peynir ekmek gibi, milyonlar gidiyor ama karısının haberi yok :)))
(8,442 puan) tarafından
Karısı evi görmeden habersiz ev alıyor falan , belki begenmeyecegim. Eşten habersiz ev mi alinir.
(38 puan) tarafından
İşte zaten asıl olay orda başlıyor eşinle o kadar hayl kuruyorsun birikim yapıyorsun araba al sat yaptı arabaları sattık en son bileziklerim vardı onlari sattık ev alacaktık zaten ev sahibi ile mahkemelik olmuştuk sonra eşimi aradım bi anda ben evi aldm dedi birazdan arycam dedi kapattı sonrasında olaylar olduğu gibi gelişti işte yani bilmiyorum size yalan gelmiş olabilir ama olan bu buradaki cevap yazan arkadaşlar sayesinde cesaretlendim ve bu şekil oldu yoksa beni bastircskti kaynanam ve eşim ama direnince aksi oldu herkese teşekkür ederim Allah razı olsun
+1 oy
(197 puan) tarafından
Sevindim canım evi kredisiz mı aldı peşin para yani ne kadara aldı krediliyse ev kredi çekenin üzerine oluyorda hipotekli ondan yani 
(38 puan) tarafından
Yok peşin aldı canım arabalar vardı birazds bilezik vardı bende o şekilde
+1 oy
(13,124 puan) tarafından
ayyyy çok sevindim güle güle oturun mutlu mesut ❤
(38 puan) tarafından
Daha güzeli sizin olsun teşekkür ederim
(13,124 puan) tarafından
amin Allah razı olsun
+1 oy
(759 puan) tarafından
Çocuklarının hakkıydi o ev çok iyi yapmışsın vallahi bravo 
(38 puan) tarafından
Ya Allah razı olsun hepinizden sizlerin haklısın yorumları çok cesaretlendirdi beni
+1 oy
(351 puan) tarafından

Çok sevindim güzel günlerde huzurla oturun insallah<3

(38 puan) tarafından
Daha iyisi sizn olsun teşekkür ederim
+1 oy
(6,065 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim empati yaparken bile çok sinir olmuştum hadi gözün aydın güle güle oturmak nasip olsun inşallah 
(38 puan) tarafından
Çok sağol canım daha iyisi sizin olsun
+1 oy
(1,979 puan) tarafından
Nasıl sevindim senin adına çok mutlu oldum canm inanki rabbim huzurunuzu bozmasın ins:)
(38 puan) tarafından
Amin cümlemizin evinin
+1 oy
(470 puan) tarafından
Canım korkutmak istemem ama bozdurulabiliyor kayinnan kaynatan ölünce. Keşke ilk başkasının üstüne verip alsaydı. Siz şimdi başkasının üstüne verseniz de devlet ondan da geri alıyor ve mal ortak sayılıyor. Bozdurulabiliyor o. İsterse 3 el değiştirsin başkasına satın . Çevremde bunu yapan kaç kişi var. Kendi ailemde de o yolla tarlaları bozdurdular ta gencliklerinde babaannemgil vermişler amcama. Amcamda başkasına verip geri üstüne aldı ama bozuldu ve ortak oldu ve aradan isterse 30 yıl geçsin hiç fark etmez. Avukata sorarsanız da bu cevabı alirsiniz
(38 puan) tarafından
AA bilmiyodum bunu
+1 oy
(703 puan) tarafından
Güle güle oturun canım hayırlı olsun 
(38 puan) tarafından
Daha iyisi sizn olsun çok sağol
+1 oy
(3,040 puan) tarafından
Hayırlı olsun çok sevindim senin adına.. 

Diğer tarafada bir tavır alma he de geç ama dikkatli ol bundan sonra çünkü valide hırsından saldıracak alan ariyor.Sen şimdi eşine onların arkasından bir şey atıp tutma ikinizde neyin ne olduğunu biliyorsunuz ustelik senin farkın olsun.Bundan sonra valide bir laf ettiği zaman haklısın her zaman insan ailesinin yanında olmalı.Biz bir aile olduk seninde bizim ailemize saygılı olman ve durumu kabullenmen gerekir tam olarak senin söylediğin gibi eşimde ailesinin yanında yani tam olarak olması gerektiği yerde yerini aldı dersin.
(38 puan) tarafından
Dogru canim sonuçta hem büyüğüm hem eşimin annesi zamanla bende sakinleşirim herhalde
+1 oy
(343 puan) tarafından
Bacım vallahi seni tanımam etmem ama Kendim almış gibi ,kendim yapmış gibi , gerçekten çok sevindim rabbim güle güle oturmayı nasip etsin, kadın isterse her şeyi Başarır kelimesinin vücut bulmuş halisin gerçekten Bravo sana:)))))
(38 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun inşallah cevap veren herkesten Allah razı olsun cesaret geldi bi haklı olduğumu okumak çok iyi geldi
(343 puan) tarafından
Inşallah canim cesaretin diğer kadınlara da cesaret verir insalllah
(38 puan) tarafından
İnşAllah tüm kadınlar mutlu olsun♡
+1 oy
(15,343 puan) tarafından
Çok sevindim valla. Kaynananın çatlama sesi buraya kadar geldi avsvsvs
(38 puan) tarafından
Çok sgol canim cevap verdiğin için beni çok cesaretlendirdiniz güzel bilgiler verdiniz Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 757 göst.
0 oy
44 cevap 1,045 göst.
0 oy
5 cevap 279 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu

381,817 soru