0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından

Kızlar merhaba oğlum 18 aylık. Ikıncıyı istiyorum ama eşim asla istemiyor. Onun önceki evliliğinden bir kızı var ama kızı 21 yasında eşim 18 yasında evlenmıs ve çok erken baba olmuş. Ablası varya dıyor. Bence aynı şey değil. Üstelik yanımızda bile yasamıyor İngiltere'de yaşıyor ayrıca arada bu kadar yaş farkı varken ne paylasım olabilirki arada. Şunuda söyleyim çok severim kızı oğlum için ne istersen onun içinde isterim. Ama yinede bu tatmin etmiyor benı. Ben istiyorum ki her zaman yanında olacağı omuz omuza olacagı bırlıkte vakıt gecirio oynayacagı herşeyi birlikte yapabileceği bir kardeşi olsun istiyorum. Asla ikna olmuyor nasıl ikna edicem  ya :( oğlum ilerde bana ya da allah korusun babasına bişey olursa yapayalnız kalmasını istemiyorum. Kuzenleri var ya ablası varya diyor aynı şey değil anlatamıyorum. 38 yasındayım bu arada çok geç olmadan olsun istiyorum

3 Cevaplar

0 oy
(400 puan) tarafından
Sırf çocuğa kardeş istiyorum demek bana saçma geliyor. Eğer 2. Annelige hazırsaniz tekrar anne olmak istiyorsanız bunu dile getirin. Bı tane kardeşi olsun gibi düşünceniz varsa yapmayın zaten. Şahsen ben 2. Annelige hazır değilim 8 aylık oğlum zaten daha çok küçük. Ama ileri zamanlarda isterim tekrar anne olmayı. Sırf oğluma kardeş olsun diye yapmam. Eğer böyle derseniz belki ikna olur 
(5 puan) tarafından
Sadece kardeş olsun dıye degıl tabı bende bır çocuğun daha olsun ıstıyorum bunada hazırım. Ama oğlum içinde çok iyi olucak sonucta
-Reklam-
0 oy
(11,512 puan) tarafından
Yani canım istemiyorsa buna yapabilecek bisi yok maalesef bende istiyorum eşim istemiyor öyle duruyoruz
(5 puan) tarafından
Evet onlar istemeyince tek olmuyor bu iş :D
(11,512 puan) tarafından
Valla geçen adetim gecikti yok böyle bi tepki sanki başına silah dayadım  :D
(5 puan) tarafından
Hahahaha :D
0 oy
(4,320 puan) tarafından
Yani bilemiyorum 18 ay daha cok kucuk. Bebeginiz mi cok rahatti ya da bende mi bi sorun var anlayamiyorum. 2.olsa bebeginiz daha 2-3 yasinda olacak ve anneye hala cok bagli olacak. 

2 sene uyumadim ,hayatim ozgurlugum kisitlandi. Kisacasi maddi,manevi zorlandik. Bu devirde cocuk buyutmek cok zor. Maddi-menevi ihtiyaclarini karsilayabilecek misiniz en onemlisi psikolojiniz bi bebege daha hazir mi ? Bebegimi cok seviyorum canim kanimdir ama 2.dusunmuyorum. Ben 1 taneye bile zor yetiyorum. 

Esiniz hakli ozellikle evin gecimini o sagliyosa cok hakli.
(5 puan) tarafından
Normalde bende çalısıyordum şu an tek ama çok şükür o konuda çokta bır sıkıntımız yok. Oğlumda çok şükür öyle çok zor bir bebek degıl sadece bu aralar ayından dolayı oda bıraz bu ara kriz halinde.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 128 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,513 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 925 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 102 göst.