0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
simdiye kadar tek basima yaptirmayi hic denemedim kuvete mi oturtayim yoksa fileye mi yatirayim bilmiyorum siz nasil yaptiriyosunuz

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Küvetine oturt yıka :) 
-Reklam-
0 oy
(1,728 puan) tarafından
Altına kaymaması için havlu gibi birşey atıp oturarak banyosunu yaptırabilirsin canım file için artık büyük bebeğin 
(442 puan) tarafından
tesekkur ederim iyi fikir
0 oy
(6,299 puan) tarafından
file de durmaz, oturt
0 oy
(847 puan) tarafından
Bebeğinle beraber sen de gir, tek elle sıkıca popişinden tutarken diğeriyle de yıka. Ben tek olduğum için mecbur öyle yapıyorum. İşime geliyor.
(44 puan) tarafından
Valla benimki de biraz ele avuca gelir oldu bacağımın arasına koyup yıkamaya başladım. Babası geç geliyor yalnız olduğumdan hep öyle yaptım baştan beri.
(847 puan) tarafından
Biz her gün banyo yapıyoruz ve ben her an birilerini bulamıyorum, o yüzden ben de böyle bir çare buldum. Başta dengesini sağlamak zordu ama zamanla usta olduk, birlikte banyo yapmayı yine birlikte öğrendik.
(44 puan) tarafından
Leğene sığmıyor gayrı, oturamiyor da . :))
0 oy
(3,509 puan) tarafından
Oturuyor  bende yıkıyorum 
0 oy
(597 puan) tarafından
Leğene koyuyordum altınada kıyafetlerini o yeğenin kenarlarını tutuyordu bnde yikiyordum hemencecik 
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Küvetin altına bi havlu veya bez ser üstüne yatır köpükle kesele sonra da oturt  başını şampuanla yıka çıkar canım 
0 oy
(16,180 puan) tarafından
Benimki de 8 aylık hep tek yıkadım. Önceden küvetle yıkardim ama büyüdü oturmaya başladı diye geçenlerde banyoya sandalye girdirdim üstüne oturttum bende önüne geçip yıkadım. 
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Ay canım 8 aylık olmş oturt suyu hemen dökme korkmasın azar azar alıştıra alıştıra bıcı bısını yaptır:))) 
0 oy
(1,992 puan) tarafından
Bende bunu merak ediyodum bende tek yıkayamıyorum başını yıkarken kıyameti koparıyor kaçmaya çalışıyo boğazına kulağına kaçar diye korkuyorum 
(1,992 puan) tarafından
Bende geçen top fln attım küvete bedeni yıkarken sorun yok da başını yıkarken küvetten tutup kaçmaya çalışıyo zapt etmeye çalışırken yıkamak zor geliyo
(365 puan) tarafından
Banyo oturağı alın istese de çıkıp kaçamaz hem kayıp düşemez o çok rahat.
(1,992 puan) tarafından
Kısa ömürlü şeyler almak istemiyorum. Ne kadar zaman kullanabiliriz banyo oturağını uzunsa alırım hemen
(365 puan) tarafından
Sevip sevmemesine bağlı benimki 20 aylık daha yeni bıraktık. Bide nama sandalyesi gibi yere koyup yemek de yedirenler var onla
(1,992 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Valla tekrar yapamazsin canım bence hiç kalkişma 

Çünkü ben küçük kızımı tek yapamiyorum 9 aylık mesela yıkıyorum ediyorum ama durulamaya gelince tek olmuyor file dayanmaz illaki biri tutacak birisi su dokecek geçen gün denedim tek başıma altını iyi durulamamisim pisik oldu bebeğim 
0 oy
(92 puan) tarafından
Doğduğundan beri tek yıkıyorum 9 aylık olmak üzere küvete veya bı havlunun üstüne oturtup yıkıyorum 
0 oy
(4,388 puan) tarafından

yatmazki:) otuttur kucete legene en guzeli delikli camasir sepeti bi yandan su akar bi yandan iicnde durur cocuk. cunku artik icmeye calisir kuvetteki suyu dusakabinj. iicne delikli camasir sepeti koy icine oturt . 

(368 puan) tarafından
Bu fikir supermis bayıldım hemen denemeliyim :)
0 oy
(7,491 puan) tarafından
Fileyi dene eyer ağır gelirse otursun 
0 oy
(569 puan) tarafından
8 aylık olana kadar kim yardım etti sana

Doğduklarında beri tek yıkıyorum ben oturt bı elinle tut bı elinle yıka çünkü kalkmak istiyorlar ☺️
(442 puan) tarafından
kayinvalidem
0 oy
(821 puan) tarafından
Hep ek yıkadım iki çocugumuda yeni dogandan bugüne kadar birde soba yakıyorum banyoya 
0 oy
(7,390 puan) tarafından
Fileye sığacak mi sigiyosa yatır yüzüne direk su gelmez önce vücudunu yıkarsın sonrası çini yıkarsın yüzüne gelmeden durularsin en son oturtur başından aşağı bi su dokersin o yüzüne yeter 
0 oy
(311 puan) tarafından
Bende alt pjamami çıkarmıyorum kucağımda oturtup yıkıyorum kaynaması için 
0 oy
(75 puan) tarafından
Ben 40 günlük bebeğimi tek başıma yıkadım tabi filenin üstüne koyarak hiçbir sorun olmadı 
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Filede durmaz o küvettte yıka bnce 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 524 göst.
5 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftm1234 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 167 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 342 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...