0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (5,596 puan) tarafından
Kızlar 10 Mayıs ta kayıt oldum teorik derslere katılamam dedim orda kayıt yapanlara telefondan çalışıyorum bana link attılar onların kendi kurslarının eğitimleri var TC kimlik nosundan giriş yapılıyor burdan benim derslere girdiğim sınavlara çalıştığım belli olur mu 

Birde sınav ne zaman olur acaba gruplar var eğer ilk gruptaysanız dersler başladı diye mesaj gelir ondan sonra 1 hafta 10 güne sınava girersiniz dedilerdi sanırım ilk gruptan değilim mesaj gelmedi çünkü tahminen ne zaman girerim sınava 

2 Cevaplar

0 oy
(199 puan) tarafından
Canım teorik dersler için youbeden usta öğretici ali diye biri vardı çok güzel anlatıyordu.bide hülya hoca var youbeden .ben usta ogretici ile kazandım ilk yazılıda.ve play storeden geyik resmi var indir çok uygulama var indir sürekli soru coz.kursun  banada uygulamaya attı tc ile girip.ben ondan sadece soru çözüyorum gerisi youbeden konuları.

Sınavlar hoca demişti ayın hep ilk 10 nu ama her ile göre değişiyor .bizim yilbasi girmişti araya baya uzamisti.ayda bir yada 2 haftada bir
(5,596 puan) tarafından
7-8 tane uygulama indirdim canım hem bana atılan link hem onlar çözüyorum orda bir kere hariç hep geçtim 70-80 ile benimde sınav o zaman bayrama ya da sonrasına kalır hayırlısı olsun daha iyi olur sanki daha çok öğrenme zamanım olur
-Reklam-
0 oy
(103 puan) tarafından
Ben teorik derslere hiç girmeden tekte geçtim bi uygulama vardı adını unuttum geyik resmi vardı ordan çıkmış sorulari coze coze gectim
(5,596 puan) tarafından
Herkes o uygulamayı diyor bende de var indirdim ona da sıkıntısı her gün yeni soru gelince eskilerden kilitleniyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 99 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,596 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 166 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde _Melikeee_ (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.