0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (3,518 puan) tarafından

Ahahahhaha kuru fasulye düşünüp yeşil fasulyeyi doğrayıp bakkala gidip patlıcan alıp eve gelip hamur yuguran bende iyiyim ne olsun işte pişi yaptim akşam için yokkk yaa iyiyim iyi:D

6 Cevaplar

0 oy
(3,666 puan) tarafından
Ton balıklı salata yaptım aç karnımı doyuruyorum ☺ çok baş dönmem var ya tansiyonum düşük galiba 
(3,518 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım aman dikkat et afiyet olsun bu arada ayy ne dicem canım yaa marulla falan karışınca ton baliginda koku oluyormu
(3,518 puan) tarafından
Yemek istiyorum ama ya kokarsa diye endişe ediyorum
(3,666 puan) tarafından
Teşekkürler yok olmuyor limonda girince içine
(3,518 puan) tarafından
Bı denemek lazım ozaman
-Reklam-
0 oy
(7,404 puan) tarafından
İmdaaaaatttttt diye bağırcam az kaldı bunaldım küçük oğlum herşeye ağlıyor ruhum daraldı artık 

Kolay gelsin afiyet olsun canım❤
(3,518 puan) tarafından
Sağol canım ayy çocuklar bazen yapıyor böyle
0 oy
(812 puan) tarafından

Afiyet olsun canım. Bende Yürüyüş yaptım geldim mahalleyi turladım canım hamileyim. Şimdide yaprak dökümünü izliyorum eşimde işte yemek derdi yok :)

(3,518 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım Allah bir avazda kurtarsın
(812 puan) tarafından
Sağol canım amin
0 oy
(247 puan) tarafından
Sjsjsjs kafanmi karisik bugun:))) ben bugun keyif yaptim annemlere gittim okuka gittim az once gekdik eve cocuklwri yikadim uyudular miss
(3,518 puan) tarafından
Aslında değildi de ama yavrusum hastenede yatıyordu bugün çıktı sevindirik oldum sanırım yavrusum dedigime de bakma 16 yaşında koca sipam evimin nesesi
(247 puan) tarafından
Yaaaaaa cok gecmis olsun:) kac yasina gelirlerse gelsinker,onlar bizim icin hep kucuk
0 oy
(6,591 puan) tarafından

image

öyle kirli kirli uyumustu ne üstünü değiştiriyor ne tuvalete gidiyor nede tam kendini uykuya veriyorr nede uyanıyor)
(3,518 puan) tarafından
Napalim bu bebeleri biz bnde de var bitane işte hastaneden çıktı bgun şükür
0 oy
(1,822 puan) tarafından
:D :D afiyet olsun. Bende daha hiç bir şey yapamadım kızım durmuyor bugün ne uyuyor ne yatıyor ağlamıyor da anlamadım neden böyle :D sadece çamaşır serebildim başka bişey yapamadım :D
(3,518 puan) tarafından
Bgun çocukların geneli öyle herlade
(1,822 puan) tarafından
Ay bilmiyorum ya tuvalete zor gidiyom valla 3 aylık büyüğü de 5 yaşında oda durmadan biseyler ister :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 220 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 633 göst.
+1 oy
20 cevap 373 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 673 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,404 puan) tarafından soruldu

383,008 soru

11,464,785 cevap

35,063 kullanıcı

...