0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (1,987 puan) tarafından
Bayrama rezervasyon yaptirmistik evdeki hesap çarşıya uymadı maalesef kızlar adetim 3 gün gecikti bi dahaki seferede maalesef bayramda adetli olacam nasıl olacak kızlar ya yılda 1 gidebiliyoruz zatn

17 Cevaplar

0 oy
(18,064 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Adet kesen ilaçlar varmış:ninja:

-Reklam-
+1 oy
(4,545 puan) tarafından
TAMPOOOOOON :D
0 oy
(13,998 puan) tarafından
İlaç kullan. Bayramdan sonraya ertele adetini. 
(1,987 puan) tarafından
Bi yan etkisi olurmu ki canm aile hekimimi yaziyo
(13,998 puan) tarafından
Eczaneden alabilirsin . Doktor yazmaz sanırım. Biraz şişkinlik oluyor ve ilaç kullanmana rağmen adetinin olması gereken dönemde biraz adet sancısı hissi oluyor.
(4,437 puan) tarafından
ilac olmassa bosuna hormon kullanmim dersen havuza denize girecegin sirada tampon kullan.
(1,987 puan) tarafından
Ay kız onu nasıl kullanacam ben:)
(4,437 puan) tarafından
zor degil canim fitil gibi iceri sokcan . diş kisimda azcik ip kalcak mayonun icinde zaten gozukmuo incecik ip:) tuvalete gidince sifon ceker gibi ipinden cekecen cikacak:)  gereksiz hormondan daha iyi bence. bi tanesi dort saat yeter. deniz havuza inerken koyarim ben odaya cikip dus alinca cikaririm normal ped killanirim.oglen sicaginda odada olurum. sonra kavurucu sicak gecince havuca inerken ogleden sonra yine tamponu atarim iceri. rahat a gir cik denize havuza
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Adet gelmeden geciktirici hap kullan. 
(1,987 puan) tarafından
Canm zararı yoktur dimi
(3,079 puan) tarafından
Ben kullandım yıllar önce bir zararı olmadı, çevremde de çok kullanan oldu. Tek bir arkadaşımda cilt döküntüsü yaptı bacaklarında. Ama nadir görülen yan etkilerden.
0 oy
(6,595 puan) tarafından

image

ilac kullan al sana ismi ):) 
(1,987 puan) tarafından
Kız zararı yokmu bunlarin:)
(6,595 puan) tarafından
Ben kullandım mecbur kalınca zaten bırakınca geliyor adetin)
Sen adet tarihinden 3.4 gun a önce kullanmaya basla  tatilden dönene kadar kullan
(6,595 puan) tarafından
Ben bunu birde ağrı kesiciyi 200 liraya aldım demekki 100 lira falan
(7,481 puan) tarafından
İşe yaradı mı Esma
(236 puan) tarafından
Evet bu ilac iyi bende bundan kullanmıştım
0 oy
(6,372 puan) tarafından
tampon kullan
(1,987 puan) tarafından
Ya onu nasıl kullanacam been:)
(6,372 puan) tarafından
paketinden çıkarıp içeri koyacaksin :)))
(6,372 puan) tarafından
adet düzenini değiştirene kadar tampon kullan
0 oy
(236 puan) tarafından
Adet geciktirici haplar var adet gününe yakın başla ben öyle yapmıştım sorun olmadı cnm eczanelerde var
(1,987 puan) tarafından
Valla olmadi öyle yapacam :)
0 oy
(8,605 puan) tarafından
Hormonları la oynamaya gerek yok direk tampon kullan.
0 oy
(783 puan) tarafından
Ben balayında ilaç kullanmıştım. Yan etkisi falan da olmadı kullanabilirsin. O kadar rezervasyon yaptırmışsınız
0 oy
(1,890 puan) tarafından
Ben hiçbir şekilde geciktirici vs kullanmam tatillerde ağrı kesicimi alırım tampon kullanırım o şekilde denize girdim hep. Tabi denize girdikten sonra mutlaka tamponumu çıkarıyordum. Zor oluyor ama benim tercihim bu şekilde. 
0 oy
(393 puan) tarafından
Ya Allah aşkına herkes bir ilaç ismi söylemiş felan belki onlara zararı yoktur ama sizin bünyenize zararı dokunabilir sağlık ocağına gidin en sağlıklısı
0 oy
(142 puan) tarafından
Ben bekarken ilaç kullanıyordum geciktirici inanılmaz ödem ve ağırlık yapsrdi tayilden keyif almaZdim. Evlendikten sonra denk geldiğinde tampon kullandım inanın daha rahat. Hevauza denize istediğiniz gibi giriyorsunuz sık sık değiştirmek lazjm sadece
0 oy
(119,790 puan) tarafından
tampon takicaksin
0 oy
(89 puan) tarafından

Bizde bayrda tatile gidicez eğer gecikirse adetim tatile denk gelecek ve 5 yıl sonra ilk kez tatile gideceğiz. Eğer denk gelirse adet geciktirici ilaç alicam yapicak bişey yok :D

(1,987 puan) tarafından
Valla bende öyle yapacam tanon yazmış arkadaşlar ama korkuyorum içine yada disima kacarsa diye:)
(89 puan) tarafından
Bende hayatta kullanmam tampon :D :D
0 oy
(590 puan) tarafından
Adet geciktirici hap kullanabilirsiniz 
0 oy
(1,203 puan) tarafından
Geciktirici kullan 
0 oy
(15,539 puan) tarafından
Aynı şey başıma geldi. Tampon kullandim öyle girdim havuza falan . İyiydi. Sorun olmadı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
24 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,200 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 320 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 513 göst.
23 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı