0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (1,085 puan) tarafından
eşim bı öyle bı böyle defalarca da paylaşım yaptım hatırlayan vardır neyse bugün de e ticaret yapalım diye konuştuk o iste tabi neyse kapattık benim karsima halıcı reklemi çıktı çok uygun halılar lazimda alacaktık kaza yapmasa geçen hafta Instagramdan attım reklamı ben ne diyorum sen ne diyorsun senle konusasım gelmiyor demiş bende önüme çıktı attım konuşma o zaman dedim Instagramdan wpden heryerden engellemiş anlayacagınız ben Altan aldıkca arsızlasiyor hep kendine masraf yapılsın istiyor bıktım usandım tükendim bu tür davranıslarından nasıl görmezden geleyim nasıl umursamayayım bana. bir akıl verin

8 Cevaplar

+1 oy
(549 puan) tarafından
Eşin kaç yaşında ya ergen gibi engellemek nedir eve de gelmesin o zaman 
(1,085 puan) tarafından
28 :\
(549 puan) tarafından
Benden de büyük ama aklı küçük kalmış eniştenin
(1,085 puan) tarafından
ortada da bişey yok ne yapcam bilmiyorum bununla
(549 puan) tarafından
Bazen sessiz kalmak uzak durmak bir derstir anlayana onu dene
-Reklam-
0 oy
(1,378 puan) tarafından
O nasıl yapıyorsa sen de aynısını yap kısasa kısas 
(1,085 puan) tarafından
ona bakarsan bir ömür geçirir küser kinci baya
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Canm mesela eve geldignde konusma umursama hani seni engellemis ya rahatsz oldugunu gostermw normal biseyms gibi karsila.soeu sorma muhattap olma konussada gecistr onal ayni ortamda bulnma mesela mutfaktanj sen baska yere git yemek koy onune ama konusma suratunida asma.gormezden gel yani.ben esime yapmistm 1hafta kopek olmstu kapimda sen bole degldn noldu falan gibisinden.yqni daha cok sey dersmdw aklima gelmiyor.bi insani en rahatsz eden bence gormemezlik.yani sen degil o senin pesinde kossn ilk zaman ise yaramiyor dersn ama sonra nasil koyar adama valla kararliligni goster yanj
(1,085 puan) tarafından
teşekkür ederim
0 oy
(2,937 puan) tarafından
Konusmuyorsa konuşma aynı masaya oturup yemek yeme sofra kurma sen alttan aldıkça daha tepene çıkar 
(1,085 puan) tarafından
teşekkür ederim
0 oy
(13,560 puan) tarafından
Beni engelleyenle yalvarsa bir daha WhatsApptan iletişim kurmam 
(1,085 puan) tarafından
heryerden engellemiş :)
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Maddi sıkıntı varken hali atmak gerçekten anlayışsız yapmış seni 
(1,085 puan) tarafından
4 M2 200 TL bir markete girse bu kadar harciyor zaten bunun için kalp kırmaya değer mi
(3,359 puan) tarafından
Yok esin haklı demedim zaten ama işte olmayınca 200 TL bile araniyor
(1,085 puan) tarafından
bilmiyorum canım sende haklısın ama ne bileyim ergence davranıyor delleniyorum
(3,359 puan) tarafından
Evet engellemek ergence ama kalbini kırmamak kötü konuşmamak için kendini böyle dizginlemis olabilir
(1,085 puan) tarafından
tiktoktan bile engellemiş ben bunla hiç dalasa girmeyim
0 oy
(1,085 puan) tarafından
halıda 4m2 200 TL bu Mevla için kalp kırmaya değer mi ?
0 oy
(7,943 puan) tarafından
Kız Sümeyye ya sen artık alismissindir bu kocaya. Hergun aksiyon düzgün günün yokki adam bir değişik Allah yardımcın olsun.
(1,085 puan) tarafından
alıştım valla da ne yapacagim nasıl davranacagım bilmiyorum bı öyle bı böyle konuşmama kararı aldım artık dün hiç konusmadim yüzüne de bakmadım geldiginde Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 142 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Ays tekn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
0 oy
1 cevap 121 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu

383,042 soru

11,465,767 cevap

35,066 kullanıcı