0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar böyle Çat Kapı misafiri seviyor musunuz Yani bana göre ben bir yere misafirliğe gideceksen haber veririm öyle giderim bazen kadınlar çok saçma geliyor bana bir yere misafir geleceksen Bence bir gün önceden haber edersin ararsın sana geleceğim müsait misin diye O ev sahipliği o şekilde kendisi ayarlar Evet buyur gel der Ama bu elti görümceler böyle düşünmüyorlar mesaj atıyor sana geleceğiz Ben de bebeğim küçük 6 aylık aşı yaptırmışım durmuyor müsait değilim dedim Bana Gönül koydular Ben de dedim ki yani şu an müsait değilim ama ben en kısa zamanda sizi çağıracağım dedim ben böyle Emrivaki şeyler sevmiyorum hani haber vermeden bir yere gidilir mi ya pat diye

5 Cevaplar

0 oy
(600 puan) tarafından
O eskiden kaldı habersiz gidilmeler kim olursa olsun bence haber vermeden gidilmemesi lazım cagırıcam demişsin müsait olduğunda sende davet edersin 
(12 puan) tarafından
Pazartesi günü düşünüyorum çocuklarım okula gider evimi toplar ikramimi hazırlar çağırmayı düşünüyorum inşallah
(600 puan) tarafından
Boşver takma kafana el milletini alınmış mı gücenmişmi diye canın istediği zaman davetini yaparsın bak keyfine al kahve yap ic bende yapıcam şimdi
-Reklam-
0 oy
(500 puan) tarafından
Habersiz misafirden nefret ederim. Bence çok düşüncesizce bir hareket. Eşimin ailesinde bu olay çok var fakat benim ailemde asla yoktur plansız yapılan hiçbir şeyi sevmeyiz. Anneme giderken bile haber verip öyle giderim. 
0 oy
(959 puan) tarafından
Asla kim olursa olsun habersiz gitmem çat kapı kimsenin gelmesinede müsaade etmem sırf bu yüzden koca tarafım günler önceden haber verir görümce olsun kaynana olsun ev hali 2 çocukla müsait olmayabiliyoruz üstelik yenidogum yaptığımda kayınpederim bebeği uyandırmak için yatak odama dalmaya çalıştı bende azarlamıştım ozamandan beri evime pek gelmezler iyide oldu 
0 oy
(250 puan) tarafından
Haber vermeden gitmem gelene de sinir oluyorum 
0 oy
(13,172 puan) tarafından
bende hem 4 yaşında kızım var hem hamileydim şubatta o kadar kötüydüm ki kalkamıyordum bile bize gelmek istediler hastayım dedim diye 2 ay küstüler bana garip geliyor kendileri de biz arayıp şu gün müsaitnisiniz dediğimizde gezmeye gideceğiz demişlerdi biz küsmemiştik çok değişik 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 269 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nisaenes2022 (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 389 göst.
0 oy
10 cevap 518 göst.
23 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,021 soru

11,465,259 cevap

35,064 kullanıcı