0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (313 puan) tarafından
Bilenler bilir kızlar eşim ıkı küçük çocuğum olmasına rağmen üçüncüyü istiyor yatak ayırdı ve soğuk yapıyor bende insan gibi konuştum geçenlerde çocuk hemen yapmam ha yaparsam da senın degısmenı beklerim ha bu adam oldu değişti derim öyle üç beş ay değil ben anlarım o zaman okey dedım o da kabul etti sonra vazgeçti zor geldi değişmek soğuk yapmaya devam etti az önce yine konuştum derdin ne başka biri mi var beni mi istemiyorsun çocuk bahane ediyorsun tekrar tekrar çocuk istediğini söyledi bende sana o günde dedim sen kabul ettin değişirim diye şimdide değişmem diyor beni insan yerine koymazsan ben çocuk doğurmam dedim gelince detaylı konuşalım dedi işe gitti şu an napsam da bunu ikna etsem inatlasınca kaçıyor konuşmuyor ama as önce konuştu baya dinledi yine artıları eksileri anlatıp bak böyle böyle olur senın biraz daha olgunlaşman lazım yetemezsin o kadar çocuğa dogacaga yazık benimde enerjim yok çocuklardan birbirimizle bazen konuşamıyoruz bile gürültüden bir şey daha aklıma geliyor o da çok riskli spiral var bende kızlar esıme yalan söylesem çıkardım desem ama çocuk olmayınca anlamaz mı başka özele gidelim falan der ya da çıkarıp hap kullansam onda da maddi gücüm yok hap alayım evde görür felan birde ya da burda okumuştum biri yazmıştı esıyle çocuk yapmaya karar vermişler bir gece sadece deneyecekler tutarsa devam tutmazsa kadın korunacaktı böyle esıme spıral çıkardım diyip bi gece deneyelim diyip olmayınca geri takayım desem yalandan 

9 Cevaplar

+2 oy
(2,630 puan) tarafından
Sen bu adama 3 çocuk yaparsan eger sanada yaziklar olsun 

Bu adam saglam papuç degil postlarini hatirliyorum

Bir gun seni ortada birakip gidicek bak demedi deme
(313 puan) tarafından
Sağlam pabuç değil derken
(2,630 puan) tarafından
Yani baska bi niyeti var 3 cocugu yapinca vaktini sadece e cocukla ugrasmaya harciycaksin
Adamda firsattan istifade anadan emdigin sutu burnundan getircek
3 cocugu buyutuncede hadi 4 yapalim diye basinin etini yiyicek boyle boyle omrunu çurutucek
(313 puan) tarafından
Ay neyseki vazgeçirdim vazgeçti kendide anladı yaptığı mantıksızlıgı yok tapıyor çocuklara çocuklarda ona zaten ona şart koşmuştum yapmam hemen diye yaparsam bile senin değişmen lazım diye ay rahatladım ya
-Reklam-
+1 oy
(3,079 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı almaya gücümüz yokken çocuğa nasıl yeteceğiz de bence. Hiç böyle oyunlara girme. 
(313 puan) tarafından
Evet borçları var cımrılık yapıyor beni yıldırmaya çalışıyor soğuk yaparak ama olmaz cidden çok zor kendıde farkında kaynanama da dedim o da kızdı daha çocuklar tuvalete bile alışmadı diye anlamaıyor zor tutuyorum kendi aıleme dememek için sonra esım daha da tavır yapar diye korkuyorum
(3,079 puan) tarafından
Akıl var mantık var. Borç var, korunmak için hap alamıyorsunuz ama çocuk istiyor. Adamda zerre akıl yok gibi. Sen mantıklı davran ve kabul etme. Hiç de böyle oyunlara girme. İstemiyorsan zorla olacak iş değil bu zaten hele ki bu maddiyatla.
(313 puan) tarafından
Ya evet zorla ben o istiyor diye yaparsam bu çocuğu hep zorunlu çocuk gözüyle bakcam
0 oy
(957 puan) tarafından

O zaman nahh sana çocuk diyeceksin kusura bakma bacı 

(313 puan) tarafından
Sonsuza kadar soğuk yapar ve ayrı yatar
(957 puan) tarafından
Erkek bu yapamaz sen kararlı ol sadece
(313 puan) tarafından
Bir ayı geçti baya yapıyor yapar eşim zaten cınsel sorunları var biraz acaba su an reglim bitince yanaşsam öyle ikna etsem olmaz diye
(957 puan) tarafından
Kız bacı adam duruyor da sen kocasz duramiyor gibisin :D azcık kararlı ol yanlış anlama lütfen tabi öyle de ikna edebilirsin yola gelebilecek bir adamsa
(313 puan) tarafından
Ya benim ıcın cınsellık değil konu bacım ben yüz yıl yapmasamda kocamı sevıyorum ama soğukluk oluyor ondan sevdıgıne sarılıp uyumak istiyor insan öyle alışmış yanı ne bileyim beni böyle kolay harcamamalı çok kinci o da kararlı gelmez yani kudursa da gelmez
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bu öyle yalanla dolanla olacak bişey değil ki. Tek kişinin vereceği karar da değil. Bebeğim 8 buçuk aylık afedersin eşim ne zaman istersen o zaman korunmayı bırakırız ben sabah gidiyorum akşam geliyorum. Evde yetebilir misin ikisine beraber der. Biraz anlayışlı olması gerekiyor. Yada sana yardımcı olacak. Ben tek çocukla akşama kadar ömrüm günüm tükeniyor. Nereye nasıl yaptığımı bilmiyorum. Hap alacak gücün yoksa çocuğun geleceğini düşünsün. Öyle yapalım demekle olmaz 
(313 puan) tarafından
Bende onu diyorum ben yardım ederim bakarım diyor çocuk konusunda sever gezdırır ama evın içinde sonuçta kadın her şeye yetısıyor işe gidecek ben tek kalacam kızım çişinemi yetıseyım oğlanın altınımı degıstıreyım hastalıkları seylerı var onları saymıyorum ondan çocuklarla mısafırlıge gıderken bıle gitmek istemiyor insanlar rahatsız olur diye
(1,539 puan) tarafından
Haklısın. Ben 2. Yi okula başlayana kadar düşünmüyorum. Belki de hiç düşünmüyorum. Kardeşi olsun tek kalmasın diye çocuk yapılmaz. Maddi durum var ama ben kendime güvenmiyorum. Varımı yoğumu kızıma harcıyorum enerjimin. Sen de çok yorulursun. Kınamak istemiyorum yan komşum 4. Çocuğa hamile eşi istiyor diye camdan atlayasım geliyor istemiyorum o istiyor sonra aramız açılıyor diye yaptık ama bakamayacağım diyor. Şu anda görüşmüyoruz madem bakamıcagin çocuğu neden yaptın yaparken aklın nerdeydi dedim diye. O çocuğa da günah ilgilenilmezse. 3 tanesi zaten Allah'a emanet yaşıyor çocuklar
(313 puan) tarafından
Ya evet benim abımın de dört tane var abım yardımcı oluyor annem babam bakıyorlar büyüklere ona rağmen kadın kafayı yıyor ben kendime güvenmiyorum bakamam paramız olsa da bakamam çok çocuk doğurmak marıfet değil önemli olan güzel yetıstırmek ortam kötü
0 oy
(313 puan) tarafından
Kızlar akıl verebilecek olan var mı 
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Sanki küçük çocukmudur oyuncak ister gibi çocuk istiyor Allah akıl versin kocana
(313 puan) tarafından
Evet bir ayı geçti ayrı yatıyoruz nereye kadar böyle sürecek kararlı durmaya çalışıyorum ama içim içini yiyor bu soğuk yapılacak inat yapılacak konu değil
0 oy
(858 puan) tarafından
Offf çok zor şöyle nefsime vurdumda aklın varsa korun bence çünkü eğer yaparsaniz Allah vetirse vay haline birde yardımcı olmuyorsa hem çocuklara eziyet hem sana 
(858 puan) tarafından
Bu arada benim eşim yardımcı olur her konuda şimdi çocuklara da bakar ama iyi düşün maddi manevî yetecek misiniz
Her istediğini alacakmisiniz çocukların
Sonra eşit Sevgi verecek misiniz bunlar çok ama çok önemli
İslâmiyet sevgisi kuran namaz bunlar çok önemli
(313 puan) tarafından
Benimki yardımcı da değil sadece gezdırır dışarlarda oyuncak falan çok alır çok sevgi verir ama sonuçta bütün gün işte o ben yetemem hamılelık zaten başlı başına ağırlık insanın vücudunda benim çocuklar çok hareketlı onların pesıne mi gidecem yoksa hamılelık mi yaşayacağım ikinciye hamıleyken çok zorlandım
(858 puan) tarafından
Ozaman yapma canım ilkna et bakacak sendin
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Görende hiç çocuğu yok sanacak tovbest
(313 puan) tarafından
Bir kız bir oğlan dünyalar güzeli bir görsen insanlar bir tane olsun diye servet harcıyor
0 oy
(7,943 puan) tarafından
2 çocuk neyine yetmiyor cidden anlamış değilim. Bu ekonomide çocuk bakması kolaymi. Ah bu erkekler.
(313 puan) tarafından
Evet ya kızı olmasa kız ıstıyor oğlan olmasa oğlu olsun istiyor derim ama çocuk çocuk hastası gerçekten kafayı yemıs bu konuda hayalı böyle dört beş çocuk

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 304 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birkucukbebis (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 248 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,414 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 83 göst.