0 oy
247 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (828 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok sagolun arkadaşlar Allah razı olsun 

13 Cevaplar

0 oy
(858 puan) tarafından
Ay neden canım çok üzüldüm geçmiş olsun kurban olurum seni verene kuzum 
(828 puan) tarafından
Teşekkür ederim eşimle bende aynıyız bizden bulaştı
(1,152 puan) tarafından
Baya bı geçmiyor bu hastalık ya bizim komşular da geçirdi de nasıl tedavi oldular bilmiyorum ama
-Reklam-
0 oy
(357 puan) tarafından

Ayy neden böyle oldu bu güzel yavruya Rabb'im şifa versin kendini çok yıpratma canım doktor ne dedi niye böyle oldu ?

Maşallah gözleri de çok güzel belki nazar değdi ya. Allah korusun :(

(828 puan) tarafından
Esimde bende aynıyız canim adenoviral konjonktivit hastalığı bizden bulaştı ona da damla verdi 2 gündür kullanıyorum
(357 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
(828 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Vay paşa ya Rabbım tez zamanda şifa versin nazarlardan korusun inşallah 
(828 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(315 puan) tarafından
Rabbim şifa versin. Alerji mi oldu 
(828 puan) tarafından
Allah razı olsun bizden bulaştı viral hastalık bize de dışarıdan bulaştı
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Maşallah göz rengi ne güzel Allah şifa versin enfeksiyonmu kaptı doktor ne dedi inşallah hemen iyileşir bebeklere çok günah valla
(828 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim bulaşıcı viral hastalık adenoviral kinjoktivut diye geciyor orada bizden bulaştı
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Benim kızımda aynı oldu doktora gidin antibiyotikli göz damlası yazdı geçti ismi netirin 
(828 puan) tarafından
Aynı ilaci yazdı bizede başta ben oldum emziriyorum diye bana da o ilacı vermişti bana hiçbir faydası olmamıştı kortizonlu ilaç alınca geçti inşallah bebegime faydası olur
0 oy
(309 puan) tarafından
Maşallah gözleri renkli nazar değmiştir kıyamam yaa,bayat çayla pamukla silersen çok iyi geliyor inşallah geçer 
(828 puan) tarafından
Allah razı olsun canım onuda yapıyorum 2 gündür ilaçta alıyor inşallah
0 oy
(136 puan) tarafından
Enfeksiyon kapmis sanki canım elini sürmesine izin verme rabbim şifa versin inşallah 
(828 puan) tarafından
Viral enfeksiyon bizden bulaştı canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(2,506 puan) tarafından

Oyyy kıyamam yaaa bol bol oku annesi nazar değmiş olabilir. Doktora da gidersiniz zaten ihmale gelmez :'(kötü oldum yaa 

(828 puan) tarafından
Dun götürdüm canim salgın varmış öyle dediler ilacını veriyorum gerekeni yapıyorum da ama çok agliyor elimden başka da birsey gelmiyor inan hergun okuyorum yer gök dua ile o yuzden dua istedim
0 oy
(11,512 puan) tarafından
Allahim şifa versin maşallah canım belki gözlerine nazar değdi bol bol rukye oku üfle yüzüne canım rabbim tez zamanda iyi etsin.
(828 puan) tarafından
Allah razı olsun nazar mı bilmiyorum ama önce bizden bulaştı dün doktora götürdüm salgın varmış ilacını veriyorum elimden başka da birsey gelmiyor cok uzuluyorum amin inşallah
0 oy
(12 puan) tarafından
Salgın var sanırım kızım çok ağır atlattı oğlum kaldı sağlık ocağına damla ile geçti ama siz doktora götürmüşsünüzdür umarım 
(828 puan) tarafından
Götürdüm tabi canım dün çocuk acile götürdüm netira ve reflesh diye iki tane damla yazdı çok agliyor ya napacagimi şaşırdım
0 oy
(7,942 puan) tarafından
Yani burda dua aramaktan ziyade bı doktora gidin daha makbul olur.Linc deil yanlış anlamasin kimse ama benim çocuk böyle olsa durmaz,elime telefon falan geçmez benim.Cocuk göz enfeksiyonu olmuş,salgın rutin halde şuanda göz damlasiyla 2 3 güne iyi oluyor.
(828 puan) tarafından
Dün çocuk acile götürdüm iki tane damla yazdı elimden geleni yapıp tevekkül ediyorum sadece başka da birsey gelmiyor elimden yer gök dua ile esim cocukla ilgilenirken sizden dua istedim başka birsey değil yine de sagolun
(7,942 puan) tarafından
Bişey olmaz dalinle yıka gir çık yüzünü. Geçmiş olsun tekrardan götürdüğünü dile getirmemissin o yüzden yazdım canım oğlumda oldu ayni böyle damlalar ve dalinle yıkamak geçirdi damlatirken gözünü dalinli su yap pamukla fazla oynamadan sil
(828 puan) tarafından
Tesekkur ederim benimde böyle olduğunda joansens baby sampuani var onunla yıkıyordum kendi gözümü çok yakıyordu o yuzden bebeğime cesaret edemedim ilik su ve pamukla siliyorum simdilik akşamlarida banyo yaptırıyorum gündüzde çay pansumani yaptım damlayi damlatirken de her seferinde çok agliyor damlada akıyor gözyaşıyla beraber bu sekilde fayda eder mi damlada bilemedim çok üzülüyorum kahroluyorum çok sagolun
(7,942 puan) tarafından
Korkma canım dalinle yıka demişti doktor bizede birde damlayı sırt üstü yatir gozunun kenarlarına gök ordan kayıp gidiyor içine drek gözüne damlatamiyorsan
(828 puan) tarafından
Tamam canım bir dahakine öyle yaparım çok teşekkür ederim
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Benim de oğlum bu ve yaşlardayken Mayıs ayında polenlerden dolayısıyla gözlerinde alerji olmuştu aynı bu şekilde şişmiş de göz damlası ile 2-3 günde geçti doktora gitmediniz mi
(828 puan) tarafından
Dun gittim doktora iki tane damla yazdı ama çok agliyor ve elimden başka birsey gelmiyor o yuzden dua istedim
(3,259 puan) tarafından
Rabbim şifa versin Allâhümme amiiiin 300 İhlâs veriyorum kuzuya
(828 puan) tarafından
Gözlerim doldu Allah razı olsun sizden çok sagolun
(3,259 puan) tarafından
Allâh siz den de Râzî olsun:'(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 242 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 488 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,899 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 805 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 291 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esilayet (77 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...