0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Aksam aksam aklima geldi kizlar 22 yasindayim. Halada korkuyorum iki cocugum var esim evde olsa olmasa korkarim asiri derecede ama. Cocukgibi odadan cikamam aslaa korkudan bilmiyorm sebebini ama  küçüklüğümden beri böyleyim kucukende yüksek ses korkum vardi. Ucak hekikopter falan öyle seylerdn korkardim   onlara alistim ama gök gürültüsü yenemiyorm evde suanda tekim ve  simsek çakıyor ödüm kopuyor napacm ben bu korkuyla

5 Cevaplar

0 oy
(324 puan) tarafından
Bende de aynı korku var canim yenemiyorum evde yalnız olursam kulaklık takip müzik dinlerim.
(32 puan) tarafından
Bndede tv acik ama gurluynce korkudn tlfnu tutamiyorm
(324 puan) tarafından
Tak kulakligini sesi duymassin.
-Reklam-
0 oy
(214 puan) tarafından
Ay bende aynı küçüklükten beri böyleyim. Küçükken anne babamin arasına girerdim uyurdum. Şimdi eşim gece çalıştığı için müzik açıyorum falan ama fayda etmiyor tıkanıp kaliyorum
(32 puan) tarafından
Vls aksm korkudn tlfnu birktim ama durmuyana kdr da uykm gelemdi durdu uyudm
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Çocukluk travması olabilir mi?
(32 puan) tarafından
Blmiyorm ki cocuklktn beri boyleyim   akdm ödüm kopackti korkudn
0 oy
(556 puan) tarafından
Bende ayniyim şuan tekim gök gurltusunomunca eşim huynu bilir hemen msj atar bak korkma falan dua oku bende kucuklukden beri 9 tür korkularim var şimdi hamileyim eşim diyor bak bebek olcak senin ona destek olman lazm sen korksan o bebiş ne yapsn sana ihtiyacı olcak alsitim evde tek durma falan ama o tür seyelrde korkakrim eşime diyom keşke sendeki bu tarz şeylerde korkmamam cesareti banda gelir yada kizmiz sana çeksin cidden
(32 puan) tarafından
Ayni benm eşimde öyle cocuklr var bak yaninda falan diyor ama genede korkuyorm esim oldugnda bile korkuyorm o derece
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Bende korkarım gök gürültüsünden çocuklara korkmayın derim ama içten içe korkuyorum valla
(32 puan) tarafından
Vala bn çocuğuma korkudn sarilip uyutm esim olmsa ama esim olsa da gene korkuyorm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 417 göst.
0 oy
20 cevap 891 göst.
0 oy
5 cevap 138 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mervenur (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,054 soru