0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Kızlar biz aile apartmanında oturuyorduk 

Tabi kaynana görümce kayınpeder yeğenler enişteler vs aynı apartmanda oturuyoduk hal böyle olunca ben bide gurbete gelin geldim hepside ben tekim diye büyüklük taslayıp aynı dairede oturalım riye ısrar ettiler eş denilen karaktersiz herif bağırıp bardağı falan küt diye yere attı hal böyle olunca bende benimde var annem babam deyip evi terk ettim sonra yalvardı bana aynı yerde oturalım diye çocuklarım için gittim bu defa yine sorun çıkardılar hep karaktersiz oğlunu haklı buldular misal ortada sofra vardı karaktersiz eş dedi ki bırak toplama gelince toplarsın dedi ısrar etti sürekli bende tamam dedim babası gelince bende buldu yine hatayı oğlum haklı sen toplayacaktın diye bağırdı baktım karaktersiz herif sesini çıkarmadı bende alıp çocuklarımı babamın evine geldim 

Karaktersiz herif olan eşin babası çocuklarını alsın demiş ama çocuklarda onların apartmanına alışkın oldukları için odamızı arkadaşlarımızı özledik dediler gittiler babalarının yanına 

Kızlar ben onlardan aşırı soğudum çocuklardan soğumadım ama öbürlerinden aşırı soğudum 

Bende karaktersiz eş olan herife dedim ki kiraya çıkalım ben o apartmanda oturmak istemiyorum dedim kabul etmedi 

Bende boşan o zaman dedim boşanma davası açmış benim demem üzerine 

Ama boşanma davasını 5 ay sonrasına açmış yani mahkeme 5 ay sonra 

Boşanma davası mahkemesi hemen olmuyo mu kızlar bunu merak ettim bilen cevap yazabilir mi şimdiden çok teşekkür ederim yorum yapacak olanlara

3 Cevaplar

0 oy
(3,359 puan) tarafından
Maalesef ülkenin adalet sistemi kaplumbağa hızında ilerliyor...
(224 puan) tarafından
Aynen öyle malesef
-Reklam-
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Boşanmak başvuru yapıyorsunuz duruşma gününü onlar belirliyor. Normal 5 ay sonra olması. Başvuran kişinin bi müdahili yok. 
(224 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Davayı hemn açmış günü 5 ay sonra ya vermişler onun belirlediği bisey değil kanun belirlemiş günü 
(224 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim yorumun için

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 208 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 305 göst.
17 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Denizela (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ruken kara (358 puan) tarafından soruldu