0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (81 puan) tarafından

Selam Hanımlar 

33 haftalik hamileyim, bugün biraz detaylı temizlik yaptım ve alt karında ve sırtımda agri var.

Sizin temizlik yaptım a basima şu geldi diyeceğiniz bir sey varmi? Bisey olurmu bilemedim?

Bu arada bebek hareketli yani sağlıklı görünüyor cok şükür :)

Sadece sormak istediğim cok yorulmak erken doğumu tetiklermi? Tecrübeli anneler yazarsa sevinirim 

7 Cevaplar

0 oy
(601 puan) tarafından
Normalde riskli değilse  tetiklemex bnce ağır kaldirmadgin sürece.ama bu haftalarda yormamak lazım .bnde sninle aynıyım .erken doğum riskim var yavaş yavaş yapıyorum.yorulinca ağrın olmasi normal
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Ay valla 35 haftalık oldum şükür iş de yapıyorum geziyorum daa sadece ağır kaldıramıyorum ve abarmıyorum ha agrı desen hep var yorulunca daha da artıyor ama dinlenince yada ılık bir duş ile rahatlıyorum 
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Kız bende 40 haftalık olmuştum bebek dogmayinca evi dip köşe temizledim ama olmadı yani bence alakası yok .sadece fazla yorma kendini bebek de huzursuz oluyor ..Ne gerek var yavaş yavaş yap..hepsini bir günde yapman şart mı.saglikla gelsin bebiş:)
0 oy
(244 puan) tarafından
Valla canım bende 32.2 haftaligim salı günü evi ilaclatacaz evi tahta kurusu bastı. Bide 20 aylık kızım var. İlaclandiktan 3 gün sonra eve girebilecez. Ve benimde derinn bir temizlik yapmam gerekiyor yorulunca ağrım sancım falan oluyor ama ne yapayım mecbur ben yapmasam kimse yapmaz kimseye
0 oy
(12,795 puan) tarafından
İnşallah kötu bi şey yoktur, yorulmuş olmalısın

40+6 da doğurdum,kızımı son güne kadar taşıdım,doğurayım artık diye uç günde bir dip köşe girdim hiç sancı yalancı kasılma bile olmadı

Sağlıcakla kavuşun ☺️♥️
0 oy
(943 puan) tarafından
Valla ben bahsettigin gibi bir temizlik yaptım kayinpederimin evine giristim ☺️gece sancim basladi sabah doğurdum ama benim dogumuma zaten 1 hafta kalmisti nasıl yaptım o temizligi hala aklım almıyor simdi deseler yapamam ☺️ sen iyice dinlen cok kalkma yerinden ve ani hareketler yapmamaya calis geçmezse de doktora gidersin 
0 oy
(308 puan) tarafından
Ben ilk cocugumda ertesi gün dogumum vardı. Pazardan eve geliyordum. Ama.ne kadar yorulmuşum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
10 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mert ali (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 247 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 93 göst.
22 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Oglumbirtanem (216 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı