0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından

1. Gitmesine izin vermeniz gereken neleri hala hayatınızda tutuyorsunuz ve neden ?

2. İnsanların sizin hayatınızdan çıkardıkları en büyük ders ne olabilir? Gelsin cevaplar 

5 Cevaplar

+3 oy
(758 puan) tarafından

2. Hayatimdan cikaracaklari ders yemeyenin malini yerler masallh tum altinlarim bileziklerim kaynanamgile gitti :D 

(758 puan) tarafından
Ayyy bende seni cokkk seviyorum canim bnim kocamda yokk bak yerini doldurdun mutlu ettin beni  :)
(1,379 puan) tarafından
Nereye attin kocani  bacim
(758 puan) tarafından
alisveris merkezine dolap takacakk bu saatte kapali ya ondan gitti valla atmadimm :)
(1,379 puan) tarafından
Ekmek parası peşinde koşuyor adam desene allaH yarrdimcisi olsun
(758 puan) tarafından
Aminnn kuzumm insallahh
-Reklam-
+2 oy
(3,798 puan) tarafından
Ooovv  sorular fena valla bi an cevap bile bulamadim düsünücem :))))
(1,379 puan) tarafından
Hadi bakalım düşün bekliom
(3,798 puan) tarafından
1. Görumcemden nefret ediyorum direk bi tartismamiz yok ama kendisi cok degisik bi insan benm tam zıttım gösteris meraklısı ve karsisindaki kim olursa olsun sürekli iğneleyici laflari vardir psikoloji bozuk ama ben öyle dusunuyorum benden yasca buyuk oldugu icin bugune kadar hep susmaktan yana kullaniyorum hakkımı eşimin hatrına ama hayatımdan tamamen cikarmak isterdim simdilik mesafe koymayı tercih ettim cok görüsmem

2. Aileme cok düskünüm cünkü onlarla dogdugumdan beri yoklukta gördüm varlıkta fakirligin dibini yaşadık hic bi zaman babamn elini birakmadim okulumu biraktim calıştım ona destek oldum simdi hepsi arkamda cok sukur ama ablam en zor gununde babami birakip gitti hemde bes para etmez bi adama simdide evlat ayrımı yapiyosunuz der durur babamlara. Ablam benm büyügüm ben onu örnek almam gerekirken ki iyikide almamisim keske o beni örnek alsaydı
(3,798 puan) tarafından
Baya uzun olmuş kız kusura bakma :))))
(1,379 puan) tarafından
Canım benim ne güzel işte örnek bir Evlat olmak için elinden geleni yapmışsın vardır bir mükafatı bir gün sana Allah razı olsun gorumce içinde birsey diyemiyorum valla
(3,798 puan) tarafından
Insallah canm benm saol
+2 oy
(1,690 puan) tarafından
1.. gitmesini istesiğim hiçbi şeyi hayatımda tutmadım.. bıraktım gittiler.. bundan sonra da böyle yapmaya devam edicem..

2.. kimseye güvenmemeleri gerektiğinin fazla güleryüzlü olmamaları gerektiğinin dersini çıkarabilirler hayatımdan :):)
(1,379 puan) tarafından
At kötülükleri canım at kalmasın içinde hayatında seni tebrik ediyorum bunu basaramayan  cesaret edemeyen bir çok insan var
(1,690 puan) tarafından
Hayatımda tuttukca bana zarar verdiler.. bırakmayı seçtim bundan sonra onlar görsünlee zararı.. bence herkes de bırakmalo bırakabilmeli.. ezilen üzülen hasar gören kırılan ve onarılmayan hep biz oluyoruz
0 oy
(3,695 puan) tarafından
1.Hayatımda olmaması gereken bi erkeği gönderemiyorum hayatımdan. Çünkü gönderirsem kızım da benim yaşadığım hayatı yaşayacak anne baba arasında seçim yapmak zorunda olacak ve hep bi yanı buruk olacak...

2. Hayatımdan  kimseye güvenmemeleri gerektiğini ve bi konuda secim yaparken sadece  bulundukları anı değil de hayatlarının tamamını etkileyecekleklerini bilmeleri gerektiğinin dersini çıkarabilirler.. Zira ben hayatımda ilk kez anlık bi karar aldım ve hiç olmayacağım kadar pişmanım..
(1,379 puan) tarafından
Rabbim çıkış yolu gostersin  sana canım zaman gelince de göndermesini bil seninde bir noktan var sonuçta
(3,695 puan) tarafından
Amin canım. Annem de babamı vakti gelince  aynısını yaptı. Annenin bahtı evladına sözünün doğruluğu varmış demekki..
0 oy
(6,364 puan) tarafından

Gitmesi gereken insanlari asla hayatimda tutup da fazlalik yapmam kesinlikle ne halleri varsa görsünler ama benden uzak olsunlar.

Hayatimdan cikaracaklari ders ise ben bu gune kadar kimseye yagcilik yapmadm diye hep kötü oldum yalandan yuzlerine gülmem gerektiginde gulmedm diye kötü oldum yani ben ben oldugum icin kötü oldm neymis yag cekeceklermis :) yalandan da olsa gulecekmsm yok daha neler

(1,379 puan) tarafından
Ayy ayyy 2 Madde tam benlik ya  benziyorz galiba canım
(6,364 puan) tarafından
Valla mi ya :) kaynanam bi hirka alidi gecen nasil dedi begenmedm dedim hani nazik.bi sekilde dediği şey şu milletin gelini kendini kaynanasina tatli  yapar herseye güzel hos der kalbini bırakmaz sen herşeyi cat diye soyluyosunn falan ne yapym yalan mi soylym dedm
Yalan dolanla mutlu olacagima
Gerceklerle uzulurum daha iyi
(1,379 puan) tarafından
Benimkiler de bana sorarlar  birsey olunca ben pat diye söylerim diye tabi bazıları da patavatsjz diyor ama ben öyle düşünmüyorum şimdi karşimdaki kırılmasın diye de kıvıramam yani
(6,364 puan) tarafından
Kimine gore dobrayiz kimine gore patavatsiz...
Biz kendi dusuncemizi soyluyoruz begenen beğenir :)
(1,379 puan) tarafından
Bende öyle dusunuyroum canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 224 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kayab (782 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,930 cevap

34,991 kullanıcı

...