0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Rota aşısı yaptırmayan varmi bebeğine bi sorun oldumu yapılmalı mi bu asi

9 Cevaplar

0 oy
(2,181 puan) tarafından
ozel asi baya da pahali diye yaptiramadik acikcasi vakti de gecti insallah bisey olmaz yoksa esimin cekecegi var benden 
tarafından
Bizimde durumlar sıkıntı maalesef oda baya pahalı
(964 puan) tarafından
Elif nerelerdesin bacim sen. Hiç göremedim seni. Nasılsın oğlusun nasıl ne kadarlik oldunuz ☺☺ Ayy çok sevindim seni gordugume
(2,181 puan) tarafından
aahh ahh uykusuz gozlerle collere dusecem baciimm :D 3ayi devirdik cok sukur iyi diyelim iyi olsun sen nasilsin bu arada :)
(964 puan) tarafından
Bende iyiyim cnm bizim de 4 ay bitti çok şükür.  Diş çıkarma evresine ulaştı minik kız.  Beni de uykusuzluğun everestine ulaştırdı ☺☺
Çanları sağolsun napalım büyüyor lar işte ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ankara da ki özelde doktorumuzu aradım sonra gittim oğlum için niğde de oturuyoruz biz prof oğlumun doktoru bana yaptırmayın dedi 
tarafından
Not aldım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım
tarafından
Kredi yurtlar kurumunun o tarafmi senacim :)
tarafından
Yok cnm bzşşm sitenin karşısımda hançeri köyü var :D
tarafından
Bilemedm hemşo :)
0 oy
(984 puan) tarafından
Valla ilk çoçuğuma yaptırmadım 4 senenin sonunda geldi tuttu bizi 3 gün hastanede yatyık bi hafta serum takıldı düzenli çok kötüydü  :(
tarafından
Ne tuttu canim Alah korusun noldu nasıl olmuştu
(984 puan) tarafından
Rota virüsü oldu canım aşırı ishal ve su gibi kusmu başını yerden kaldıramıyodu
tarafından
Allah korusun  yaaa şifa versin bütün bebeklere :(
(984 puan) tarafından
Amin allah razı olsun ❤
0 oy
(8,459 puan) tarafından
Canım bız ıkı doz asısını 3 ve 5.aylarda yaptırdık.Eczacımızın ve bebegı rota gecırmıs arkadaslarımızın tavsıyesı ıle.Eger yapılırsa bu hastalıga yakalandığı zaman cok kolay atlatıyolarmış.Ama yapılmazsa hastanelerde yatırıyomus.10 gün kadar.Ve sonucu ölüme kadar varan bir tablodan bahsedılıyor.Yapılsa iyinolur sanırım
(8,459 puan) tarafından
Ve ası sonrası ki agızdan verılıyo bu aşı bebegım herhangı bir yan etkı yasamadı
0 oy
tarafından
Yaptirmadim ama inşallah bi problem çıkmaz..  Kuzenimin oğlunun cıktı sırf bu asiyi yaptirmadiklari icinmis
0 oy
(1,436 puan) tarafından
İlk cocuguma yaptrmadm 8 yasinda simdi de 8 aylik bebegm war onada yaptirmadim çok şukur bı sıkıntımz olmadı
0 oy
(15,858 puan) tarafından
Yaptırmadık şükür bişey yok şuan Allah a emanet 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bizim doktorumuzda yaptırma dediği icin yaptırmadım kuzumm yoksa yaptırmayı dusunuyordk
0 oy
(178 puan) tarafından
Bende yapturmayanlardanım ama pişman oldum süresinide kaçırdık keşke yaptıraymısım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 876 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 588 göst.
1 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
19 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu

383,647 soru

11,479,595 cevap

35,099 kullanıcı

...