0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
kardeslik boyle birsey mi  daha tanimlayamiyorum  ******** enistem bile demek istemiyorum ablami dövmüş  bi kac aydir surekli o.. kaynanasinin yuzunden hep huzursuzluk vardi gecen ay surekli küstü  geldi defalarca gitme dedik dava actilar vazgectiler bi gittim ablami gormeye yuzu cizilmis morarmis oyle canim yandi ki esim bana yapsa bu kadar uzulmez bu kadar acimazdi kalbim .. o sinirle durmadim geldim eve tek mesaj attim bi daha gidersen bacim degilsin oglumun ustune yemin ettim seni silerim diye . avazim ciktigi kadar bagirmak istiyorum kalbim  yuregim hic bu kadar acimamisti 

7 Cevaplar

0 oy
(1,025 puan) tarafından
Ha kardeş ha kendin ne farkeder insanın içi yanar Allah ıslah etsin o enişteyi inşallah :(
-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ciğer diye boşa dememisler . Destek ol ne olursa olsun canım. Allah o enisteni de bildiği gibi yapsın 
0 oy
(119,519 puan) tarafından
Allah indan bulsun yaa vuran eli kolu tutmaz olsun 
0 oy
tarafından

Sende sil sende sirt cevir geride kimi kalacak sadece kendi açınizdan dusunmeyin belki bi sebebi vardir yoksa onun akli yokmu neden mutsuz oldugu yerde dursunki iki tarafli düşün bence ne olursa olsun yuva yikmak cok zor Allah ablanin yardimcisi olsun :(

0 oy
tarafından
Kardeş bu başka şeye benzer mı canim bi.kiz kardeşim var geçenlerde canı bir şeye sıkılmıştı ağladı o ağlarken bile için acıdı biri ona el kaldırsa dünyayı yıkarım heralde
0 oy
(1,755 puan) tarafından

Kiyamam yaa kardes hersey demekdir keski benimde dertlerime yanan bi bacim olsa:'( senin gibi allahda o pisliyi bildigi gibi yapsin yazik o kiza birakmayin gitmesin

0 oy
tarafından
Benim kardeşinin de eşiyle sorunu var konuşunca anlatınca ocim nasıl açıyor bilesmessin karşına gecip hesap sorasim geliyor ama kardeşim işte engel oluyor kardeş başka bişey etle tırnak gibi seni çok iyi anlıyorum cnm 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 551 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 561 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde gam.38 (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 382 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 216 göst.