0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (1,185 puan) tarafından
Kuran kursundan hocam ve ark gelecek oğlana geçmiş olsuna bende baklava kuru pasta lokum falan ikram edicem kola ve fanta eşliğinde iymi sizce ayıp olurmu :(

8 Cevaplar

+2 oy
(3,458 puan) tarafından
Yahu ne ayıbı hasta bakmaya gelecekler güne değil. Kasmayın arkadaşlar kendinizi bu kadar Bi çay demlerim Bi kurabiye yada sadece tatlı tamam yani
(1,185 puan) tarafından
Tamm canım saol
(389 puan) tarafından
+++++++++ senı :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yanına bence mercimek köftesi yada yoğurtlu makarnada yapabilirsin
(1,185 puan) tarafından
Tamm canım saolsın
(516 puan) tarafından
Yapma canim boşver karinlarini doyurup gelsinler. Benim oglum sünnet oldugunda cay bile yapmadim ev curcunaydi valla. Oglum hep agliodu onunla ilgilendim sanki gün mü yapcasin mercimek koftesi nedir
tarafından
Ben  yazdıklarının yanına oda gider diye dedim ya değilse bencede yapmasın çay ve kurabiye yeterli
0 oy
tarafından
Bi çay demlesen bile yeter kuzum nolacak sonuçta hasta evi
(1,185 puan) tarafından
Tamm canım saolasn
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Hasta ziyaretinde ikram mı olurmuş onların bşy alıp getirmesi gerek. Bi çay demle tamam Gerçekten bazı şeyler gösteriş haline döndü
(1,185 puan) tarafından
Tamam canık saol
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Hasta ziyareti kısa olur canım, kuru pasta tatlı çay yeterli canım
0 oy
tarafından

Yeterki bence , geçmiş olsuna gelecekler sonuçta 

0 oy
(111 puan) tarafından
Sünnet o kadar zor biseyki hem çocukla ilgilenip hem biseyler mi yapacaksın. Valla kendimize yazık ediyoruz bende senin gibiyim. Bı çay yeter aslında ama biz abartiyoruz yada ne derler diye dusunuyoruz
0 oy
tarafından
Bence o saydiklarini onlar alacak ayrica hasta ziyareti kisa olur oyle yiyip icecek kadar oturmamalilar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 364 göst.
19 Temmuz 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde Ayşegül lllll (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 257 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 242 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaaaa33 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 377 göst.

383,610 soru

11,478,759 cevap

35,093 kullanıcı

...