0 oy
442 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Selam kizceler normal dogum yapip ilk gunden o guzelim kilolari verecegimi dusunerek hamilelikte bır guzel kilo aldim 74 kiloyu gordum 54 kilo fit olan o guzel kiz tombik tombik bır patatese dondu dogumda 5 kilo verdim oldum mu size 69 kilo Ben tabi gayet alimli halimle Kabul etmiyordum kilolu oldugumu cunku kilolarim gobekte degil yanda kollarda bacaklarda duruyordu tabi Ben eski beslenme aliskanligimla 70 kiloyu yine gordum tatlilar sekerler hava da ucustu emzirmenin de verdigi etki Ile super hizda kilo almaya devam ettim ta ki merdiven cikamayacak Hale gelene kadar o an basladim diyete 6 altin Kurali hayatima soktum simdi Saglikli bır sekilde kilo veriyorum..Siz siz olun fazlaliklarinizi azimsamayin emzirirken verin canlarim sonradan verilmiyor anladimmmm

6 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Nedir o 6 kural cnm onu da Paylaş bizimle 
(50 puan) tarafından
Soyle yapiyorum canim bana haftada 1 kilo verdiriyor hem sutum artti hem de Saglikli hissediyorum kendimi
6 bardak su iciyorum 500 ml olanlardan, aksam 8 den sonra yemeyi kesiyorum, gunluk 6000 adim atiyorum, 6 ogun besleniyorum kesinlikle ac kalmiyorum hepsi yesillik meyve ve Saglikli protein iceren yiyeceklerden olusuyor, 6 sarkiyla dans ediyorum bebegim cok seviyor , Sabah erken uyarsam yuruyus yapiyorum ve bol bol emziriyorum
(964 puan) tarafından
Çok sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Eeee ne uapalim onu soyle

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bende kilo alamıyorum kilom fena değil ama yükselmiyoda 
(50 puan) tarafından
Protein Al bol bol yukselir 16 gramdan 32 grama cikar alirsin
0 oy
tarafından

İyi hoş yazmissin da Nasıl vercez bizi o ilgilendiriyor:D

(50 puan) tarafından
Yukarida yazdim :D
0 oy
tarafından
Galiba bir ben kilo alamıyorum yaa

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 476 göst.
0 oy
7 cevap 273 göst.
28 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,512 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 462 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 656 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (739 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...