0 oy
1,360 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar merhaba yeni üye oldum.eşimin 2.eşiydim ilk karısından bir kızı var 5 yaşında benden de bir oğlu oldu 1 yaşında.boşanma nedenimiz beni sevmemesi mantık evliliği yapmıştı çünkü.bir de doğum sonrası öfke krizlerim ev temizliğini düzenini sağlayamamam vs.

Bu adam ünide profesör 15 bin maaşı var.

Bebeğim 4 aylıken boşanma davası açtı.8.ayında da boşandık.çok ağladım yalvardım nafile sevmiyorum seni dedi halbuki ben onun ayaklarını bile öperdim.

Sizce bu adam pişman olur mu?

36 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
onda biraktigin iz onemli ..  kimi bosanir ama sonradan akıllanır  karisini unutamaz kimide kurtulduguna sevinir hic hatirlamaz
(50 puan) tarafından
Onda iz bırakacak kadar da yaşamadık ki hemen hamile kaldım hemen çocuk oldu.evlilik hayatı yaşamadım.
(758 puan) tarafından
1 ay bile iz birakir . canisi birak ustune dusme  merak ederse etsin
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bekarsın ayrıca mantık evliliği yapıyorsun:) 

Seni sevmeyen adamla evleniyorsun ? 

Seni sevmeyen ama 15 bin lira maaş aliyor diye çocuğu olan adamla evleniyorsun ?

Ve hala pişman olurmu diyorsun ? 

Neye pişman olucak ? 

Anladigim kadarı ile kültür farkı var ilk karisi ile saglayamadigina göre senle de sağlayamamış bacım. 

Sen git çocuğunun ayağının altını op .
+1 oy
tarafından
Öyle adamın ayağına s.ıçarım afedersin yani sevmiyomuşmuş niye evlendin o zaman dimi pişman olmaz o
+1 oy
tarafından
15 bin maaşı var diye mi onla olmak istiyorsun yoksa sevdiyin için mi? 

Valla öyle insanın yemişim parasını der cocuğumu alıp giderim sevmeyen biriyle birak 1 ömrü 1 gün bile gecmez kendi ayakların üstünde dur şerefsizin ayağının altını öpiceyine masum bebeğinin ayağının altndan öp. Bu kadar erkek sevdası olmayın bee....
0 oy
tarafından

Boşandiysaniz ve artik aramiyosa pişiman değildir. :ermm:

0 oy
tarafından
Niye olsun zaten seni sevmiyormuş demekki başladı var 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Olmaz olsa niye boşasın demekki kendi çapında anlaşamadi sizinle hayırlısı buymuş keşke direk boşanmak yerine bi pedegog vs yardım   alsaydınız bak hatalarınız biliyorsunuz  duzeltirdiniz madem o istemiyor sizi sizde hayatınıza bakın boşver in 
0 oy
tarafından

Onun icin Çocuk oyuncağı demekki   evcilik oynuyor bey efendi

Yedisi neyse yetmişide öyle olur pisman olmaz.

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Hatalı olan kimdi kim boşanmak istedi
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Anlamadim ben simdi suc sende diyemi bosandiniz peki seviyomusun o adami maas filan bos canim onemli olan mutluluk  brnce o aklinda bitirmis pisman olmaz
0 oy
tarafından
Boşandıniz sanırım dogru mu anladım.

Tabi ki pişman olmaz bir kere yapmış ve ikinci kez de yapmış yani 3 .kez de yapar
0 oy
tarafından
Mantıklı evliliği olduğunu sen biliyormuydun
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Biten bitmiş pişman olsa bile sana ne faydası olacak seni sevmeyen birisinin canım...sen artık önüne bak, dünyada tek o adam yok, maaşı 15 bin tl olsa ne yazar sevgisi olmadiktan sonra?
0 oy
tarafından
S2n kendi ayaklarının üstüne durursan ona muhtaç olmadığını gösterirsen ve onla ilgilenmezsen kaçan kovalanır canım ama 2 kez boşanmış zannetmem o adam değil malesef çünkü senin duygularınla oynamış 
0 oy
tarafından

Sanmıyorum olacagini

Yami sonuçta demis sevmiyorum diye mantık evliliğine neden kendini feda ettin anlamıyorum rabbim sabır versin ne diyim 

Olan çocuklara oluyo madem biliyosun ki sevmedi de mantiken evlendi neden kabul ettin

Bu mantik evliligi ne oluyosa Allah Allah yaa

Seviyosan evlen neyin mantığı yani sonrada çocuk olunca bırak oldu yani bu kadar basitmiymis:angry:

0 oy
(48,906 puan) tarafından
sence olur mu postun icinde zaten cevabin kestirip atmis ufacik bebegini dusunmemis 
0 oy
tarafından
Bak bu adam olmaz işte 
0 oy
tarafından
Işte böyle yaptığın için adam seni sevmedi az kendi değerini bilseydim böyle olmazdı yani ergen kız çocuğu değilsin canım bos ver giden gitmiştir sevmiyorsa defolsun gitsin 
tarafından
Bide masını niye yazdini ki
(50 puan) tarafından
Ya canım yani 3.evliliğini istediği biriyle yağar mı diye yazdım.iki kez boşanmış 2 çovuklu adamı 3.maaşı kariyeri var diye alır mı?
tarafından
Sen maşı bos ver adamıda kendi hayatına bak nafaka parasını al çatır çatır ye
(2,078 puan) tarafından
Alır neden almasın, bu zamanda durumu iyi diye babası veya annesi yaşlarında ki insanlarla evleniyorlar
0 oy
tarafından
Sen bastan o öz güveni vermişsin adama yalvarıp yakarmışsın olmaz bence
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Pişman olsa bile bu saatten sonra sevmeyen insanın pişman olması yada olmaması seni ilgilendirmesın lütfen hatta ayaklarına kapanma sevmeyen birine değmez. Adam olsa iki defa boşanma yaşamaz her iki eşten de evlat yapıp ortalıkta bırakmaz 

Pişman da olmaz hayat ona laylaylom

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 903 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
+1 oy
59 cevap 1,555 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 831 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy