0 oy
362 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
Doğum yapali 1 sene oldu şu kiloları veremedim kocam benden kaçacak diye korkar oldum zayıflamanın yolları yok mu ya. Hamur yeme bilmem ne yeme demek hepsi boş çünkü yemediğim halde kilomu veremiyorum

11 Cevaplar

+1 oy
(1,822 puan) tarafından
Kilo aldin diye kacacaksa kocan zaten hic durmasin canim ya bu senepten dolayi kacan koca koca degildir zaten takilma. Annesin sen kilo gun gelir gider takma kafana bu kadar
-Reklam-
+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Canım eğer çaba harcadgn halde verekiyorsan bı uzmana gitmende fayda var..bir çok sebebi olabilir

İnsülin direnci

Vitamin azlığı

Tiroid v.s.
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Kan degerlerine baktir canim, d vitaminin eksikse ne yaparsan yap veremezsin
+1 oy
(664 puan) tarafından
Troidlerine falan baktır canım yemiyorum diyorsun troidlerde sıkıntı varsa da veremezsin 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende baya kilo aldım ama eşim beni tosunum diye sever  bence sende kaçacağını düşünme eğer çok yemedigin halde kilo alıyosan sıkıntı metabolizmanda yani demekki yavaş çalışıyo canını sıkma Allah başka dert vermesin yeterki 
0 oy
tarafından
Yeme yeme yeme yeme 

Diye bi şarkı çıkarmış  czn burak :)
0 oy
tarafından
Kocan sen fitsin diye mi seni seviyor yani
0 oy
tarafından
Bacim kafana takarasan veremessin benim kilo alamadigim gibi bi ara rahat biraktim kendimi dert etmedim baktim kilo aliyorum 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Spor spor spor diyetle tabi
0 oy
tarafından
Bende bekleyim bari aynı kilo derdi bendede var
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Doğum yaparsın sütüm kesilmesin diye yersin tepene dikilirler ne zman vereceksin göbeği ooooo sen bağlamadın mı bu göbeğiiii ooo vücudun bozulmuş hepsinin ağzına kürekle çarpacaksın

Sen de yemediğin halde gitmiyorsa eğer spor yap bakalım yine de fayda etmezse diyetisyene danış değerlerine baksın. Bence kocalar eşlerinin diyetisyen giderini karşılamalı nasıl yapacaksın ki yoksa 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,016 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde zeyneb34 (191 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 281 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 494 göst.

383,397 soru

11,474,048 cevap

35,076 kullanıcı

...