0 oy
864 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok kötüyüm valla bişey demedim kendi hazırlanmış ne yapıcam ben çok ağlıyorum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tartistiniz mi ne oldu kuzum 
tarafından
Evet canım sigara yüzünden neler yaptı bana
tarafından
Ama sen onu düşündüğün icin ....
-Reklam-
0 oy
(6,207 puan) tarafından
Neyden sebep gidiyor 
0 oy
(583 puan) tarafından
Sigara mevzusunsanmi  alındı canım 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Sigara mevzusundan dir cnm kızma ama burda post açmak yerine al konuş karşına kızdırmak kırmak istemedim tmm içiyor san iç gitme de 
tarafından
Evet ondan dolayı kapıyı kitledim göndermedim ama çok üzüldüm içim paramparça benim bir dünya ailevi sorunum var zaten kendiside biliyor çocuktan yoruluyorum hep herkese anlayış gösteriyorum kendimde hastalık sahibi oldum kimse anlamıyor ana bile anlamıyor halimden
(12,776 puan) tarafından
Anlamaz kuzum herkesin derdi kendine sende kendine gel elalem için ne yapıyorum ben de kendine çocuğuna odaklan boşver zan omur geciyo
0 oy
tarafından
Canım gidip annenin gönlünü alsana yani susarak sende gitmesini istiyormuşsun gibi bi izlenim verirsin dahada üzülür annen. 
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Yanlış anladın beni ben senn iyiliğini istedim de yani annen de çocuk gibi o ne 
0 oy
(7,224 puan) tarafından
6 ayda bir gelen birini darlama canim senin demenle birakcak değil dimi ... Git sarıl öyle ağla yanlis anlaşıldım de. Anne bu kırık kalple yollama bu saatte .. o kıyamaz sana böyle konuşursan 
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Yaaa gitmesin gönlünü al senin iyiliğin için dedimde 
0 oy
(119,790 puan) tarafından
Kavgami ettiniz ????
0 oy
(323 puan) tarafından
Durdur gitmesini engelle :(
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Al.karsina guzelce konus susarsan daha kotu olur gitmesini istiyorsun gibi anlar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 666 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 177 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
0 oy
46 cevap 597 göst.
31 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu

383,049 soru

11,465,897 cevap

35,067 kullanıcı

...