0 oy
660 göst.
Aile kategorisinde (381 puan) tarafından
Nasıl anlatsam bilmiyorum kızlar 3 yıllık evliyim severek evlendim 7 yıllık beraberlikten sonra  5 aylık kızım var eşimin tlf bagamlılıgı yoktu normalde ama son 7 aydır su papçi denen oyuna arkadası alıstırdı  deli gibi oyun oynuyor basta normaldi ama artık

7 24 oynamaya basladı artık dayanacak gücüm kalmadı gercekten  ne bi sohbeti ne bi vakit gcirmesi kalmadı  su tlf la gecirdiği vaktını nasıl dagıtacam bilmiyorum  cözüm arıyorum eskisine nasıl dönecem 

20 Cevaplar

0 oy
(367 puan) tarafından
Bizdede ayni sorun var bende bekliyim burda önerileri
(381 puan) tarafından
Off son son o olacak bizde de gercekten dayanamıyorum artık gözü bise görmüyor zaten cok süper giden bi evliliğim yok sorunlarla dolu ama bu oyun bi baska bise yani çözemedim
(376 puan) tarafından
Sen benim neler yaşadığımı bir göreydin bacım çok zor çok kendi kendime konusuyorudum kendim cvp veriyordum adam yataga girerdi tlf elinde yakayktan kalkardı elinde wcde banyoda ailemin yanında annem konuşurdu dinlemezdi göz kulak tlf utanırdım
(381 puan) tarafından
Aynı durumdayım inan ben utanıyorum artık onun yerine  ama kaldıramıyorum artık böyle gitmez
(376 puan) tarafından
Kız ben adliyenin önü ne gittim diyom sonra kızımı düşündüm gelip geçici sytan işi için evimi yuvamı neden yıkayım çocuğum babasız buyuyeck çok şükür eşim akli başına ğeldi babam gil ortaya girdi
(381 puan) tarafından
Ya benm ailem benim sonuna kadar arkamda ama benim annem hasta simdi böyle aptalca bise yüzünden annem üzülür tedavisi yarı kalır hastalık tekrarlar diye cok korkuyorum suan bise diyemem ama en son artık onun babasına gideceö eşşek kadar adamı sikayet etsem nolur bilmiyorum ama babasını dinler mi onu da sanmıyorum cok daraldım nefes alamıyorum ya evde ruh gibi oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben tehdit üzerine bırakırdım canım 
(381 puan) tarafından
Nasıl tehdid ettin canım
tarafından
Bend e yüklerim diye hem sesi açık oynarım dedim
(381 puan) tarafından
Ya ona kalsa oyna hatta birlikte oynayalım der
0 oy
(442 puan) tarafından
Oyunu sil .......
(381 puan) tarafından
Silsem yeniden yükler cnm bnm düsüncesini degistirmem lazım
0 oy
tarafından
Eşinle konuş canım sonuçta senden sizden önemli değil tavrını koy ortaya 
(381 puan) tarafından
Ya cok kavga ettim ama anlamıyor en sonunda oturduğum odayı ayırdım 2 gün önce o kadar koptu yani hersey sinirden odaları degistim ama care olur mu sanmıyorum
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Eşimde çok oynuyordu bir süre sonra sıkıldı cok fazla oynamıyor arada işte 
(381 puan) tarafından
Sıkılır mı gercekten
(2,381 puan) tarafından
Bağımlı gibiydi isten gelir gelmes açardı hemen sonra 1 ay şehir disina gitti oynamaya oynamaya soğudu insallah yine isinmaz sirf oyun icin 10 bin liraya bilgisayar almıştı
(381 puan) tarafından
Allahım nolur eşim de unutsun ya valla evliliğim bitecek böyle bir adam degil normalde ama  artık evde baska alemde resmen
0 oy
(27,531 puan) tarafından

Esim az tele fazla baksa evde kiyameti koparıyorum bastan tavrini koysaydin keske.

(381 puan) tarafından
Ya basta böyle olacagını bilmiyordum ki ben eşim asla böyle biri degildi cünkü
0 oy
(426 puan) tarafından
Çözümü bulursan bize de söyle bacım
(381 puan) tarafından
Ya valla artık dayanamıyorum bi çözüm sart
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kaynım deli gibi oynuyor sabahlara kadar  benim büyük oğlanı da alıştır di 

Çok izin vermiyorum ama ama beyefendi benden çekiniyor yoksa içi gidiyor oynamak için sürekli dışarıda 

Eve gelmiyor doğru düzgün kesin dışarıda oynuyor 
(381 puan) tarafından
Bnm cözüm bulmam sart bi sekilde eşime ailesi oldugunu hatırlatmam lazım adam unutmus resmen
0 oy
tarafından
Yok malesef benim eşim eve bilgisayar aldı sırf oynamak için işten gelirken atıyo bilgisayarı aç açılsın diyo alel acele yemek yiyo ya da biz iki saat oyunun bitmesini bekliyoruz adam var adam var diyip duruyo utanmasa altına bez bağlaticak rahat oyniyim diye 
(381 puan) tarafından
Aynı durumdayım cnm eşim işten geliyor cay içeçek diyo cayımı karıstır adamlar geliyor bırakamam cıldırmak üzereyim artık dün son kavgayı ettim ben mutfaktayım5 aylık kızım aglıyor ama deli gibi yani odaya geldim kız kusmus boğulmak üzere cocuga bakmafan diyor kızım sus aglama cok ayıp. Düsün 5 aylık bebeğe sus diyo sanki anlayacak yani
0 oy
(98 puan) tarafından
Ben evlendgimdenn beri uyardım küstüm kızdım yalvardım aynı..çözüm bulamadim
(381 puan) tarafından
Bnm cözüm bulmam sart evliliğim bitecek dereceye geldi soğumaya basladım gercekten yaptıgımız hiç bise yok abartmıyorum inan hiç bise yok isten geliyo tlf elinde gece yarısına kadar  uyudugumuzu bile fark etmiyor adam
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Yorumları okudukça güldüm gerçekten hele bez bağlatcak yakında diyen arkadaş a gerçekten benimki de öyle gece saat 1 olmuş 6 da kalkıyor iş için hala oyunda bı de küfür ediyor sessiz sessiz ben de duyuyorum iyice delirdim en ufak boşlukta hemen pubg ye giriyor neler dedim bı turlu birakmadi bırakmaz da sikilacagini da sanmıyorum yıl oldu sıkılmadi daha sıkılmaz
(381 puan) tarafından
Öyle deme nolur valla ben artık dayanamıyorum adam kafayı bozdu evlilik de paylastıgım bise kalmadı ya artık cok cok abarttı napacam böyle
(2,323 puan) tarafından
Hiç ilgilenme bırak ne hali varsa görsün onsuz bı şeyler yap
(381 puan) tarafından
Zaten onsuz yapmak yordu beni yemk de cayda oturmak da uyumakta tv izlemekde bebegimle ilgilenmekte hep yanlızım ve buna tahammülüm kalmadı evin hizmetcisi gibi hissediyorum artık sohbet muhabbet yok onu gectim artık adamın dunya ile bagı da yok
(2,323 puan) tarafından
Valla daha gece bu yüzden kavga ettik ben artık alıştım yalnızlığa tek yaptığım yemek bulaisk çamaşır çocuk bu yalnızlığını söyle ben yalnizliktan yoruldum de
(381 puan) tarafından
Cok tartıstım ama nafile
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Esimde bi ara bagimliydi gece 3 4 kadar oynardi en sonunda bisey oldu hileli biriyle mi oynamis ne hesabi kapatildi sinirlendi sildi oyunu o gundur oynamiyo ama bende ne dersem diyim kendi birakmadi 
(381 puan) tarafından
Of nedir bu oyundan cektiğim ya
0 oy
tarafından
Benim esimdede ne oyun aşkı var ne sosyal medya bende bundan şikayetçiyim hakim bey :D instegram face kullanmiyordu bi tek ben kullanıyordum çift hesabımdı üstelik hepsini evlenmeden önce kapattırdı bana :/ sahibindene girer bi tek
(381 puan) tarafından
Kız allahtan ne istiyorsun senn daha. Ben cıldırmak üzereyim admın gözü görmüyor diyom 5 aylık bebeğe kızım aglama lütfen diyo sen düsün
tarafından
Ya tabi hamdolsun canım memnunum ama instegramım açık kalsın isterdim ikimizin adi yazıyordu ikimizin fotoları vardi bütün düğün alışverişimi instegramdan yaptım çiçek ayakkabi taç ceyiz kutusu vs. şimdi bebişim oldu cok guzel sayfalar var instegramda bebek icin isterdim açık olsun ama karşı adam sosyal medyaya :/
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bak denedigim biseyi sana dicem esim benim pubcy sildi bu denedigim seyden dolayi eskiden cok oynarlardi bends herzaman yemek yparken bildigim butun dualri okur bu pabciyi birakmasi niyetiyle yemeklere üflerdim en sonunda birakti bi anda sukurler olsun oyunu bile sildi
(381 puan) tarafından
Gercekten mi canım valla  artık dayanamıyorum ben  eskiden böyle değildin  simdi gözü bise görmüyor yavas  yavas soğuyorum ben care bulmam sart ne duası okudun
(2,765 puan) tarafından
Fatiha ettehiyatu subahene felak nas ihlas falan aklima ne gelirse okuyordum o zmanlar hamileydim bebegimle ve benimle vakit gecirsin isterdim olmazdi bende ablamdan duydum yemek yaparken ona yedircegin yemekleri oku ufle guzel seyler gecir aklindan derdi bende oyle yaptim bildigim butun aureleri okudum sukur kurtuldu oyundan
(381 puan) tarafından
Ayyy deneyecem bunu insallaj rabbim  bende kurtulurum bu illetten ya yolsa evliliğim bitecek gercekten o derece kötüyüm
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Pubg ye ben başlamıştım. O zaman bebek falan yoktu. Eşimle sabahlara kadar oynardık. Sonra sınır koyduk gece 12 diyince bıraktık. Sonra bebek doğdu ne telefonu elimize alabildik nede oyunu oynayabildik. Eşim kendisi ara ara oynadı durdu ama ben olmayınca kesmedi. 

Sende yükle beraber oynayın, sesini aç konuş falan.. sinir olur eşin. Kendisi sana kızar beraber silelim dersin. Sizlersiniz. Tek çözüm bu
(381 puan) tarafından
Ona kalsa yükleyeyim birlikte oynayalım zaten canım
(2,634 puan) tarafından
Tamam işte yükle, oyna sende. Sonra oradaki insanlarla konuş. Bak emin ol eşinin hiç hoşuna gitmeyecek. Sen onsuz oyuna falan girince başlıca yok bensiz girme vs demeye. Kimseyle konuşma sesini açma vs demeye. O zaman emin ol kendisi bırakır
0 oy
tarafından
Benim de kaynım geçen diyordu abi indir birlikte oynayalım kendi dedi ben öyle şeylere boş vakit harcamam diye. Ama kendi Osmanlı oyunu var ona bağımlı ama bizimle de vakit geçiriyor yan Allah yardımcın olsun kuzum 
(381 puan) tarafından
Sagol canım benim eşimde yoktu ama bi arkadası var o alıstırdı allah bildiği gibi yapsın o adamı da zaten  kendi karısı cocugunu alıp babasının evine gitti utanmıyor adam hala gizli oynuyor
0 oy
(817 puan) tarafından
Canım daha 7 aylık evliyim ilk 5 ayımı oyun yüzünden çöpe attım konuştum olmadı anlattım olmadı ağladım yalnızlığımı anlattım olmadı küstüm konuşmadım olmadı herseferinde kavga ettik sinir krizleri geçirdi sırf oynamayacaksın dedim diye hergün kavga çıktı evde zaten benim huzurum yoktu onunda huzuru olmasın diye düşünüp hergün kavga çıkardım inceldiği yerden kopsun dedim. Herşeyi de göze almıştım artık evde resmen kırlent muamelesi görüyordum en son kavgamızda o kadar pişmanım ki keşke evlenmeseydik dedim delirdi boşanalım o zaman dedi umrumda bile olmaz güle güle dedim çamaşır sereceğimi kırdı sonra geldi özür diledi 2 aydır oynamıyor arada oynayim mi çok sıkılıyorum diyor asla diyorum aslaaa oybamayacaksın ya ben ya o oyun. Seni okadar iyi anlıyorum ki anlatırken tekrar yaşadım o günleri Allah yardımcın olsun
(381 puan) tarafından
Ya basta bi saat Oynayıp bırakırdı bende işi zorlu bi iş olunca kafasını dagıtsınn dedim  ama artık iş yolundan cıktı kavga cözüm olmuyor bagır cagır sonra konusmuyoruz işine geliyor oyuna sarıyor  en son artık kızımı alıp baska odada hayat kurdum yanımıza gelince hayır git seni istemiyoruz bize oyun arası ayıracak vaktıne ihtiyacım yok dedim  suan 3 gündür konusmuyorum  özel olacak ama bi karı koca bagı kalnayacak derecedeyiz ya sabahlara ladar oynuyor ben gidip uyuyorum  sabah bi yanımda uyandıgını görüyorum bu kadar yani artık kaldıramıyorum kızımla ayrı dunyamız var gibi aynı evin içinde  iş yapıyorum kız aglıyor gelip cagırıyor bebek aglıyor diye yani oyunu bırakıp kucagına alıp getiremiyor bile düsün dayanamıyorum napacam ben
(817 puan) tarafından
Canım benim eşimin de işi zor ve kafa dağıtsın diye ben de karışmıyorum başlarda 1 saat oynayıp yanıma geliyordu sonra artık abartmaya başladı başlarda saat 6 dan 8e kadar oyna ozaman 8 de salona gireceksin dedim 1 hafta uydu koyduğum kurala ama sonra yine bkunu çıkardı gecelere kadar oyun yüzünden cinsel hayatımız bitti muhabbet yok işten geliyor yemek yiyor muhabbet yok sofradan kalkıp odaya gidiyordu ben tekim bütün gün gelsin diye bekliyorum işten geliyor yine yok. Hafta sonu aynı şekilde gözünü açıyor kahvaltı yapıyor sohbet yok yine oyuna gidiyor. Valla canım sen şuan mutlumusun? Değilsin o zaman oda mutsuz olsun. Konuşmasa konuşmasın sürekli git rahatsız et tartış kavga et ağır konuş senin küsmen onun işine geliyor. Varlığın yokluğun bir yalnız başımayım bu evde ne bk yemeye evlendik ozaman dedim ona niye varsın ozaman ben bu evde yemek yapan ev temizleyen çamaşırlarını yıkayan kişiyim. Ne karnım ne kadınım herşeyi unutturdun bana kendimi ucube gibi hissettiriyorsun dedim kavga etmeden ona böyle devam ederse seni kaybedeceğini hissettirmeden o oyundan vazgeçmeyecek
(381 puan) tarafından
Aynı beni anlattın yemin ederin ne eksik ne fazla  cok zoruma gidiyor artık kızımı alıp gidicem o dereceye geldim ki ailesi bile farkında artık
(817 puan) tarafından
Canım valla dediğim gibi küsmekle ağlamakla düzelmiyorlar kavganı et tercihini yap ya biz ya o oyun de baktın hala devam ediyor senin ruh sağlığın daha önemli valla ben gitmeyi kafaya koymuştum eğer düzelmeseydi çünkü insanın gerçekten zoruna gidiyor neden varım neden hala bu evdeyim insan yerine bile koyulmuyorum diyip ağlıyordum sürekli tek başıma uyuyordum tek başıma yemek yiyordum yalnızdım işte. Sen dediğimi ya kavga et sürekli onunda huzuru kaçsın. Sonrada tercihini yap de bakalım ne diyecek
(381 puan) tarafından
Deneyecem canım zaten hergün tartısıyorum bu yuzden devam  edecem bakalım nolacak bunaldım artık
0 oy
(12 puan) tarafından
Oyunun ulke genelinde yasaklanmasi icin toplu bi şekilde cimere msj atin. Talep cok olunca ise yarar insaAllah
(381 puan) tarafından
Cok zor ya
(12 puan) tarafından
Belli olmaz canim denemekte fayda var. Ben daha once universite sınavımla ilgili mesaj atmiştim geri donduler.
(381 puan) tarafından
Sansımı denerim canım cok sagol

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 1,079 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Busra2607 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 632 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu