0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Habirebir kusuyorum yemek dahi yiyemiyorum sadece su içiyorum bebeğim gelişmez diye sürekli ağlıyorum napmam gerekir 3 hafta sonra hastaneye gidicem çok kötüyüm

15 Cevaplar

0 oy
(119,506 puan) tarafından
Ben dogurdum gune kadar kusmustum bisi olmaz
(98 puan) tarafından
Ya geçmezse nolcak
tarafından
Doktoruna danismanda fayda var cnm. Kendi kafana göre ilaç kullanma bana iyi gelen sana gelmez. Herkesin bünyesi farklı
-Reklam-
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Kaç  aylık hamilesin canım 
(98 puan) tarafından
8+6 haftalık canim
(2,007 puan) tarafından
Kan kusardım ben ama geçiyor ilk 3 ay bebek senden beslenmiyor korkma sabret geçicek benim beş buçuk aylıkken geçti ondan sonra prenses gb olcan ilaç taraftarı değilim doktor nede olsa ilaç içememek daha iyi demişti
(98 puan) tarafından
Canım benim inşallah inanki çok kötüyüm hamileliğimin mutlulugunu huzurunu sırf mide bulantısı yüzünden yaşamıyorum o olmasa güllük gülistanlık olur herkez için inşallah geçer bugün tam 9+0 haftalık olduk :)
(2,007 puan) tarafından
Ya insan ozlermi bi kurtulsam diye bakıyor ama inanki ben kusmaları bile özledim hamilelik çok güzel bisi premses gbydim valla tadını çıkar bence ida geçecek ben aylarca yemek yemedim cici bebe yiyebiliryordum sadece  çubuk krakerden bile midem bulanıyordu burnuma kokuyordu elimi yıkadığı sabun şampuan hepsinden tiksinmiştim sıvı sabun kullanamıyordum katı  sabun kullanıyordum en sevdiğim şeylerden bile tiksindim ama beş aydan sonra azaldı beş bucukken  tamamen bitti bi rahatladım sonra istahim bi açıldı sanki o kusmaları hiç yaşamamışım gb :)
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Bence 3 haftayı bekleme git bulantı için bişey verir rahatlarsın canim
(98 puan) tarafından
İnşallah canım ya çok kötüyüm valla
0 oy
tarafından
Metpamid verdi doktorum bana maşallah faydası oldu sende eczaneden al kullan cnm 
(98 puan) tarafından
İnşallah faydası olur canm
tarafından
Olur kuzum inşallah günde 3 kere aç karnına al
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Geçmiş olsun:angel:

0 oy
tarafından
Canim 22ye kadar bulantı kusma maf oldum. 10 kilo vermiştim.  Şimdi toparladim şükür .  Bebek şu anda senden beslenmiyor zaten endişe etme . 
tarafından
Birde beni yanliş anlamazsan nacizane fikrim kafana göre ilaç kullanma . Doktorum bana 12 ye kadar bulanti hapi vermem sana gunde 3 kusmayi geçmiyorsan demişti bebegin gelişim dönemi diye
0 oy
tarafından
Doğum yaptığım gün bile kustum canim 2 güne bir serum la yaşadım resmen korkma bişey olmaz bebeğine 
(98 puan) tarafından
Cidden artık kan kusacam o biçime geldim
0 oy
(964 puan) tarafından
Prilam dr kullan canım ben 38 haftaligim hala kullanıyorum o bayagi yemek yediriyor zaten ilk 3 ay bebek senden besleniyo yiyemiyorum diye üzülme birden aliyolar kilo ben 16.haftaya kadar serumla beslendim 
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Prilam dr diye bir ilaç var gece yatmadan iki tane içiyorsun. Ben 28.haftaya kadar mide bulantısı çektim. Bu ilaç rahatlatmıştı beni
0 oy
(85 puan) tarafından
Hastanede serum taktir. Ben evde de taktiriyordum
0 oy
(98 puan) tarafından
Merhaba ben ilk dört ay aşırı kusuyorum her kokuyu aşırı alıyordum limon cbk kraker vs vs ne denedysem olmadı komaliktim resmen ilk dört ay sarumla beslendm resmen..dört aydan snra dokrorm prilam Dr verdi akşamları iki tane içtim hayata dondm resmen istahm açıldı halsizlik kusma hepsi btti doktorm sekiznci ayda bırak dedi bıraktım gün yine kusmaya basladm ben de dokuz aya kadar aldım.beni o kurtardı.Ama mutlaka doktoruna danış eğer senin için uygn gorurse alırsın geçer inşallah geçmiş olsunnn
0 oy
tarafından
Ben de öyleydim canım ta ki prilam dr diye bir ilaç var onu kullandıktan sonra bayağı bayağı iyi olmuştum
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Sırf bu kusma konusnda hamile olmaya korkuom beno mahvedio  yaaaaa
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hangimizin ici çıkmadı ki ben yer hemen uyurdum midemde kalsın diye canım doğuma kadar ara ara kustum zaten ne arabaya binebildim parfüm kokusu bile berbat ediyodu beni cam acmiyodum yemek kokusu geldi mi dışardan kusuyodum gece uyanıp çıkarıyordum ay çok şükür bitti iki ay fln çektim sonra prilam Dr kullandım doktoruna danış uygun olan hapı verir zamanı gelince cnm
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cok fazla kusuosan acile git arkadasim asiri kusuodu hep hastaneye gdiodu cok fazla kusmakta iyi degilmis 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 390 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
26 Nisan 2024 Aile kategorisinde Oglumbirtanem (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.