0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından
Oğlum hasta olduğu için biz şuan hastanede kalıyoruz sabah 5 gibi uykuyla uyanık arasında kulağıma bir sanki bebek ağlama sesi geldi çok kötü oldum bi an kendime gelemedim acaba ruyamiydi gercekmiydi yada yan odanızdaki bebekmi ağladı bilmiyorum bi an kötü oldum neyse o ara oğlumda yanımda yatıyordu sonra bı anda bı çığlık bı ağlama sesi geldi bı kadın agliyodu sesi hala kulağımda daha yeni 1 saat olduğu için sanırım hala etkisindeyim kadının bağırma sesleri birşeyleri fırlatma sesi kulağıma geliyor kadın bagiriyor oğlumu getirin diye okadar çığlık atıp agliyoki oğlu vefat etmiş yeni okadar kötüyüm ki şuan oğlum yanımda bende ona bakarak aglmaya başladım kadın bagiriyor oğlum ölemez bebeğim ölemez getirin onu bana diye ben okadar kötü oldumki ilk defa evlat acısı ceken bir anneyi bukadar yakında gördüm sesini duydum Allah'ım dedim Rabbim sen kimseye evlat acısı gösterme şu yazıyı yazarken bile hala kadının ağlama sesi kulağıma geliyor okadar kötüyüm ki 

20 Cevaplar

+2 oy
(3,546 puan) tarafından
Rabbim yaktigi yere serinlik versin cok zor evlat acisi allah acilarini gostermesin
-Reklam-
0 oy
(87 puan) tarafından
Yüreğim cız etti tüylerim ürperdi Allahım sabırlar versin o acılı anneye, hiçbir anneyi yavrusuyla sınamasın. Size de çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda iyi olur yavrunuz. 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Off off rabbim kimseye yaşatmasın 
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın onun yokluğunu göstermesin düşüncesi bile bizlerinyerle bir ederken bu durumu yaşayanlara rabbim sabır versen zor çok zor 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Amin amin Rabbim evlat acısı kimseye göstermesin. Rabbim sabrını versin nasıl dayanır bilmiyorum. Sizin yavrunuza şifa versin. Siz nasılsınız. Geçmiş olsun
(802 puan) tarafından
Benim oğlum çok şükür daha iyi Rabbim tüm hasta bebeklere şifa versin inşallah
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Allahım  sen kimseyi ewladiyla sınama  yarabbim sen  evlatlarımızı koru   

Evladını kaybetmiş bütün annelerin kalbine ferahlık ver acılarını  bi nebzede olsa dindir :'(:'(

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bizde şahit olmuştuk 5 sene once kızm kuvezdeydi bizde yoğun bakımın onunde içeri grip emzrmyi bekliyoruz babalarda gormek icn bianda kotustrma başladı ve biz korkmya başladık neoluyo felan diye içerden 2 tne cansız beyaz örtüde bebekler  çıktı esime yanındaki adam ilk bebgm oldu felan diye anltmis kadnlada aynı odada kaliyodum ben 
(5,721 puan) tarafından
Benimde ikizlerim beş sene önce kuvezde kaldılar nefes sıkıntısı vardı çok korkuyordum.. korkusu bile yeter düşüncesi bile zor Allah yardım etsin sabrını versin. Rabbim bütün evlatları korusun hiç bir annenin babanın kucagini boş birakmasın
(1,475 puan) tarafından
Amin cnm âmin bu3 bebgmde 28gun kaldı ve 20ci gunde ruyarma girmye başlamıştı sürekli agliyodum ve hiç gormemistm bebgmi kafayı siyirmya baslamstm
0 oy
tarafından
Aminnnnnnnnnn Amiinn.
0 oy
(507 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun çok zor :( Ben 8 haftalık bebeğimi karnımda kaybedince bile haftalarca kendime gelememiştim şimdi 6 aylık bebeğim 1 gün oynamasa aklım çıkıyor bişey mi oldu diye Allah'ım kimseyi evladiyla sınamasın :((
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Gene çok kötü oldum aynı şeyleri yakın zamanda yaşadım bebeğimi kizimi kaybettim tam 1 ay yaşadı ama hep kuvezdeydi kucagima alamadan öpüp koklayamadan melek oldu kızım tabutunu kucagimiza almak nasip oldu Allahim hic kimseye evlat acisi gostermesin inşallah çok zor birşey tabi Allah sabrinida veriyor ama hep aklımda hep kalbimde :(<3

0 oy
(65 puan) tarafından
ALLAH yardımcısı olsun benimde oğlum vefat etti 

Acısı hala yüreğimde hiçbir zaman unutmicam unutamam o gülüşünü 
(65 puan) tarafından
Sağol canım ALLAH kimseye evlat acısı göstermesin
tarafından
Başınız sağolsun neyden kaybettiniz acaba
(65 puan) tarafından
Yuksektekten düşme
tarafından
Sefaatciniz olsun inşallah
(65 puan) tarafından
Sağol inşallah kavuşuruz
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben her zaman şunu derim rabbim düşmanıma her şeyi yaşatsın ama evlat acısı yaşatmasın çok ama çok zor 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Amin canım amin kimseye yaşatmasın
0 oy
(6,858 puan) tarafından
:((( çok zor cookk ürperdi m resmen rabbim dayanma gücü versin inşallah
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Rabbim sabır versin......
0 oy
(104 puan) tarafından
Rabbim sabir versin bende ilk oğlumu doğurduğumda yan odadaki bi anne emzirirken uyuyakalmış bebek boğulup vefat etmişti 16 sene geçti ama hala unutamıyorum.. 
0 oy
tarafından

Oyyy ciğerim yandi o kadina yarrabim sen ona peygamber sabri var yarabbi sen acisini hafiflet onun :'(

Dunyadaki en büyük aci evladını kaybetmek:'(

0 oy
(1,297 puan) tarafından

Atyy tuylerim.urperdi ben cok iyi bilirim evlat acisini gozlerim doldu:'(rabbim kimseye yasatmasin cok cok zor 

0 oy
tarafından
Ayy tüylerim diken diken oldu Allah'ım gelsek sabır versin 
0 oy
tarafından
Oy çok kötü oldum ya allahım sabır versin çok zor yarabbim kimseye yasatmasin:'(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 425 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 246 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,177 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,066 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Allesok (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 493 göst.