0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
Kızlar şok oldum ilk defa oluyo böyle bişey ömerin bezi akşam 9 da taktım uyuttum şimdi uyandı açtım hiç işememiş bez kupkuru nırmalde her sabah dolu olur hatta bazen taşar dışına. Neden böyle oldu bu gece yaa

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cisi gelememiştir belki 
(25,223 puan) tarafından
Hahaha :D kız ilk defa oluyo ama
-Reklam-
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Tutmustr belki.cisini eğer 6aydan buyukse bi tuvalte turn orda yapar belki ben kucgma alip yaptrdm hep cocuklarma bez bıraktılar 
tarafından
Ben normal tuvalete alışsın istiyorum. Ama 1 2 saatte bir goturmeyi unutuyorum ya
(1,475 puan) tarafından
Alarm kur aha rahat olur normal tuvalete de alışır Ama önce lazım Ne alıştır Şu anda benim kızım 5 yaşında hem tuvalete gidiyor hem lazım Luna tuvaletini yapıyor Biz anneyi sonucunda anneler her şeyi göğüs geriyor çok şükür çocuklarım temiz büyüyorlar ben öğrettim sürece onlar hep böyle gidecekler İnşallah Bence önce lazımlık al Ondan sonra biraz daha büyüdüğü zaman zaten hem lazım lan hem de normal büyük tuvalete büyük abdestini küçük abdestini yapar
tarafından
Haklsın canım.lazimliginiz hangi tarzda.
(1,475 puan) tarafından
Kiz ucuz 10liraya aldm
tarafından
Parasında değilim canım sadece normal tuvalete alışsın diye dedim
0 oy
(400 puan) tarafından
Cnm benim bebeğimde de 4 5 gün boyunca oyle ust uste olmuştu bir sorun yokmuş bazen olabiliyor sanirim.somra.duzeliyor.merak.etmw sonradan doldirmjstir bezini
(25,223 puan) tarafından
Hadi yaa çok şaşırdım inan 9 aylık şimdi bugune kadar ilk defa oluyo
(400 puan) tarafından
Benimki kac aylikti hatırlamıyorum kuzum ama 1 yaşına basmamisti bende şaşırmıştım hatta post açmıştım bende ;) korkma bisey olmaz kuzum ama geçmezse doktora goster ama geçecek merak etme
(25,223 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(992 puan) tarafından
Amaaa önere acaba çise alınırmı gözle bakalım 1 2 defa da ha olursa arada tuvalete git
(25,223 puan) tarafından
Kız 9 aylık daha
(992 puan) tarafından
Kız annem 3 çocuğunuza 1 yaşındayken çise alıştırmış  olabilir her çocuk farklidir
0 oy
tarafından
Bizimki yaklaşık 9 10ayindan beri ara ara öyle yapıyor biz çogu zaman hastsnede olduğumuz için bana demistiler ki onlar da bizim gibi tutabilir uykusunda eğitimi daha kolay olur ama uyanınca yapıp yapmadığını kontrol et bı sorun olmasın sonradan
(25,223 puan) tarafından
Uyanınca yaptı çiş ve kaka canım ill defa oldu valla çok şaşırdım
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bazen terle atıyorlar canm bizede cok oluyordu öyle 
(25,223 puan) tarafından
Ama hiç terlememiş
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Eğitime hazırdır belim9 aylık bile eğitim veren varmış gorumcemin kaynanası demisti
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Seloooooo saat 6

Ve 4ten beri uyanıkz 

Sizde uyanın yaaa canım sıkılıo :))) 
(25,223 puan) tarafından
Puhahahah ben emzirdim şimdi geri yatıyom uyanınca görüşürük :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy