0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (397 puan) tarafından
Gözlerin burnun ağzın nerde diyoruz gösteriyor bütün organlarını öğrendi ellerini ayaklarını, bay bay gel gel alkış yapıyor ellerini havaya kaldır şarkısı söylüyoruz ellerini havaya kaldırıyor masa sandalye televizyon oyuncak gibi kelimeleri öğrendi kumandayı getirmisin diyorum alıp getiriyor başka ne öğrenebilir bu yaşta hayvanları seslerini öğrenebilir mi küçük mü sizce neler öğretebilirim 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu ara kitabı var ordan meyve ve sebzeleri ogretıyorum ben canım
tarafından
Faydasını gördün mü cnm benim kız gosterdimi durdurmuyor ya yemeğe çalışıyor ya da yirtiyor
tarafından
Basta yırttı canım ama sonra oyuna cevirdi duvara cift tarfalu Bantla astım basta komik hatekrtlerr ilgisini cektım sonr akdjd7 sevdu
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından

kopeklere hav hav diyor kizim suan 16 aylik kediye dedi falan diyor. fil sesi cikariyor aslan sesini taklit ediyor. tavugu taklit ediyor. maymunun sesini yapamiyor ama hareketlerini yapmaya calisiyor baligi da oyle. zaten birebir aynisini yapamazlar daha kucukler ama ne ogrenirse kar. meyve sebze onlari da sayiyorum butun gun etkinligi de var ama hayvanlari ogrenmesi daha kolay ordan devam et istersen canim. peluslar varsa ya da kitaplardan da olabilir hayvanlarin gozunu kulagini agzini gostermeyi de ogretebilirsin. cicek gorunce hemen kokluyormus gibi yalar kizim. birseyler siler supurur. kule diziyoruz surekli renkleri ogretmeye calisiyorum bayadir eslemesini biliyor ama cogu zaman karisitiriyor bi tek pembeyi hic karistirmiyor. :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 213 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
9 cevap 325 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Asuu (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 374 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❣Eylül ün annesi❣ (1,265 puan) tarafından soruldu

381,742 soru

11,428,405 cevap

34,988 kullanıcı

...