0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (898 puan) tarafından
Postun yukarda kizlar

3 Cevaplar

0 oy
(2,332 puan) tarafından
Hardal ve lacivert olabilir canım ☺️ bende kap almak istiyorum ya ama nerden alacağımı bilmiyorum 
(2,332 puan) tarafından
İyi yapmışsın hayırlı olsun canım. Ben uzun zamandır deneyerek bir şey almadığım için şimdi mağazaya gidip denemek çok tuhaf geliyo ya ☺️
(898 puan) tarafından
Dene cnm bnde en gibiydim ama bn kilolu oldum için gitmek istemiyordum eziyett geliyordu şuan zayıfım hep gidiyorum
(2,332 puan) tarafından
Evet bende de biraz o dert var ☺️☺️
(1,216 puan) tarafından
Neresi orası canım burdada zincir var aynı yerdemiyiz acaba
(898 puan) tarafından
Iğdır
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Kiremit rengi canlandı gozumde ama bilmem olur mu
(898 puan) tarafından
Olur cmm saol düşnup yorum yapman ytr
0 oy
(814 puan) tarafından

B3nce kotla şifon cok alakasiz cnm ve kotla siyah pantolonda alakasiz o yuzden ne takabilcegini bilmiyorum ama biri hardal demiş kendimi yerden yere vuruyorum şuan :D

(814 puan) tarafından
Kiminle alay etmisim ve neyi bilmiyormuşum sen bilseydin buraya sormazdın bana gore hicbiri uymuyor madem fikir almicaksin yada olumsuz olunca bozulucaksan neden soruyorsun ?
(814 puan) tarafından
Ben 25 yasindayim 7 yıldır kapalıyım nasil giyinilecegini cok iyi biliyorum bilmeyen sizsiniz bilseydiniz kimseye sormazdınız neye gore bilmediginiz seye yorum yapmayın diyorsun sen benim nasıl giyindigimi nereden biliyorsun hardal kot ve siyah olmaz berbat olur al git giy napim banane ya
(814 puan) tarafından
Altinada kırmızı ayakkabı giy cuk
(898 puan) tarafından
Bnde 20 yaşındayım cnm 10 yıldır kapliyim hamd olsun
(814 puan) tarafından
Ben asla birine aorarak birsey giymem kendi fikrim ve tarzım vardır hayır sorupta terslemek ne mana ?

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 271 göst.
19 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hacerhale (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 234 göst.
0 oy
12 cevap 340 göst.
26 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,521 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 226 göst.

383,326 soru

11,472,257 cevap

35,075 kullanıcı

...