0 oy
764 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından

Adetime 2 gün var dayanamadım 2 gün Sırayla yine idrar testi yaptm. İlk yaptığım az belli oluyordu şimdi yine test yaptm bu şekilde sonuç. Yorumunuz ne? Pazartesi kan vereceğim yine. Git gide koyulasir dimi. Fotoğraf profilde üstteki Ilk test alttaki ikinci test

image

7 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ayy bebik var orda❤️
(166 puan) tarafından
Ayy inşallah canm pazartesiyi iple çekiyorum bakalım ne olacak. Umarm değerler artar sağlıklı şekilde
(5,721 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim ♥️
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben de adetime 2 gün kala öğrenmiştim, aman bebek varsa zeten adet olmayacağım demiştim. Şimdi ayağımda sallıyorum, zaman ne çabuk geçiyor
(166 puan) tarafından
Ayy inşallah canm pazartesiyi iple çekiyorum bakalım ne olacak. Umarm değerler artar sağlıklı şekilde
(5,491 puan) tarafından
Artar inşallah canım. Hadi hayırlısı
0 oy
(73 puan) tarafından
Var var benim de böyleydi hamileliğin daha yeniyse böyle çıkmıştır. Hamile olmayanlarda beta HCG  0-10 arasındadır. Seninki de yükselir canım merak etme kan testini tekrarla :) hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim 
0 oy
(92 puan) tarafından
%100 bende de böyleydi 4 . Ayimizdayiz hayırlı olsun sağ salim: )
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Hayirli olsun var :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Var gakiba canim
0 oy
tarafından
Var canim benimde oyleydi pazartesiyi bekleme bence  hangi hastahaeye gideceksen acile git kanina baktır yada özele git bende ozele gittim acilden giris yaptim gece 1 gibi öğrenmiştim hamis olduğumu 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 684 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 104 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde seda melek (96 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...