0 oy
262 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,393 puan) tarafından
Hayırlı geceler hanımlar ben ve 7 aylık kızımla uçakla ailemin yanına gidicem fakat hiç uçakla seyahat etmedim aranızda bebekle seyahat eden varsa nelere dikkat etmeliyim uçağın en rahat yeri neresi ayrıntılı anlatır mısınız teşekkür ederim 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle ön koltuk al ben hep öyle yapiyorum business flex al bileti rahat et
(1,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim soğuk oluyor mu bebek çantasını yanıma koymaya yer var mı
tarafından
Yanına  hirka al evet yer var çantaya
(1,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(13,998 puan) tarafından
En genis yer acil çıkış kapılarınin olduğu yerdeki koltuklar. Bebegini emzirmek için emzirme önlüğü al. 
(1,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Acil çıkışları online alamazsin onu checkin esnasinda verirler ama sana vermezler bebegin var diye. Acil bir durumda kapıyı açabilecek kişilere veriyolar
0 oy
(536 puan) tarafından
Diyebileceğim en iyi tavsiye sana kalkış anı ağzına sakız at mide bulantısı varsa iç binmeden 
(1,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(119,790 puan) tarafından
business al biraz daha pahali ama cok rahat edersin
(1,393 puan) tarafından
Çok sağol inşallah
(58 puan) tarafından
Ne kadar fark ediyor genelde
(119,790 puan) tarafından
ucak sirketine gore degisiyo fiyay farki
(1,054 puan) tarafından
Acil cikis tarafindan 10 tl ila 15 tl arasi aldim en ön koltuk 40 45 tl arası pegasus
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hiç binmediysen mutlaka bi sakız al cnki kimisinin kulaklari cok hassa oluyo..cignersin kalkarken fln o basinci dengeler..
(1,393 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
İniş ve kalkışta mutlaka bebeğini emzir canım 
(1,393 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Sadaha bi ay once bindik benimde 6 aylik bebegimdi tektim sırt cantam vardı birde bebek kucagmdaydi bilet falan hallettik uçak kabinine girmeye sırada bekledik ilk önde dur bebeklileri önce aliyorlar ucaktada genelde acil çıkış kapjsi tarafina oturdum ama bi zorlugunu gormedjm ama arkalari seçme yinede cam kenari olsun emzirme önlüğünü al emzik al tutosa benimki tutuyodu ama kalkarken huzursuz oldu atti bende emzirdjm zaten ucagin sesiyle inene kadar uyudu .

Bebekler için kemer veriyolar dersin ilkkez biniyorum nasil takilir bilmiyorum hostes sana yardm eder 

Uçagin ici sicak olur ama yninda ince battaniye olsun müslin ortusu gibide olur 

Benim en zorlandigim valizin gelmesini beklemek bank falan yoktu kucagimda uyuyodu hala kollarm bitmisyi valizinide gorevli görürsen ona de o yrdm ediyo benimkini disari kadar goturdu yakinma verdi boyle 

Sormak istedogin varsa sorabilirsin...
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Uçak inincede emzir zaten pilot soykuyor inişe geciyoruz diye sen yine emzir emzik ver bidaha 

Birde benim yanima gec bi cocuk oturdh erkek arada bi koltuk vardi ama kemeri geveşetip arkami dondhm önlüğü kapayip emzirdim olursa öyle bi durum diyim 

Yaziyorum boyle aklima geldikçe bende böyle bilgiye ihtiyaç duymustum çünkü :)

Çantami yukari ya geldide yere yanima koydum icinden aldm emzirme onlugunu örtüsünü falan 

Sevdiği oyucak al yanina birde

0 oy
(10,613 puan) tarafından
3 aylıktı ilk bindik bir de 6 aylıktı emıyor sa üzerine örtü Al iniş kalkışta emzirmeye çalış canım ekstra bir şey yok zaten çocuk kemeri ile sana bağlanıyor 
(1,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kanat yeri çok berbat ya önlerden al canım 
(1,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Arkadaşlar bussines al demisler biri acil çıkış demiş ben oğlum 50 günlük olduğundan beri gidip geliyorum trabzon Sabiha Gökçen. Şöyle ki acil çıkışa bebekle binemezsin ayrıca 1. Sıra koltukta acil çıkış olarak verildiği için oraya da binemezsin. Ben kendi yaptığımı anlatayım.

Bebek arabasıyla uçağın kapısına kadar gidiyorsun. Yanına bebek çantası harici çanta alamiyorsun. Ben mama kullanıyorum. Babyjem bölmeli toz mama kutum vardi 3 bölmeye ölçekli mama koyup bir ufak termosa kaynar su bi cam mataraya soğuk su koyuyorum kaç biberon varsa ulaşılır yere koyuyorum. Uçağa giriş başladığında yakmayacak ama biraz sıcak olacak sekilde mama hazırlıyorum çünkü öncelik onun karınının doyması. Emziriyor san emzirme örtüsü yeterli. 

Sormak istediğiniz bişey varsa cevaplandırayım 
(1,393 puan) tarafından
Çok sağolun inşallah sağsalim gidip geleyim
tarafından
Bende çok endiseliydim ilk binecegim zaman ama yaşıyorsun o anı o oluyor yani ne anlatilirsa anlatılsın :))
(1,393 puan) tarafından
Mamayı hostesler hazırlıyor mu malzemeleri versem olur mu
tarafından
Hiç denemedim ama hazırlarlar bayaa yardımcı oluyorlar
(1,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 149 göst.
21 Şubat 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
4 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 260 göst.
19 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
8 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...