0 oy
673 göst.
Aile kategorisinde (183 puan) tarafından
Dunden beri babama kizimin resmini atiyorum tek tık tı ne oldu acaba diyordum bu adama demekki bundanmis annem aradi babani iceri sokmuslar dedi.Bi davasi varmis onceden ondan dolayi almislar iceri 1 sene 7 ay demisler ama iceri girme sebebini erkek kardesim daha ogrenememis babaannemi aradim o da bilmiyoruz ogrenecez dio.simdi annem diyo esine deme babaannem dio esine deme e simdi ben icimemi atim bu sefer tuhaf oldum dertlesemedikten sonra...esim polis memuru ondan soylettirmiyorlar heralde daha evvel bu davadan dolayı almislardi sanirim ayni davami bilmiyorum kefaretle serbest birakilmisti amcalarim tarafindan sabah sabah duydugum habere bak 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne saçma ne zamana kadar eşinden saklayacaksın ben olsam saklamam
(183 puan) tarafından
Evet bende oyle dedimde
Aklima sey gelio babamin bana borcu vardi yuklu odeyemedi bana haciz karari verildi esim odedi zamaninda ama agrina gitti eaimin babam icin dolandirici demisti ondan dolayi bizimkilerde eskiden beri akilda kalmis iste soyleme ona dio kotuler die
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Eşinden saklamamalisin böyle önemli bi konuyu 
(183 puan) tarafından
Iste ama ustteki arkadas yazdigim yorumdan okursun cnm heralde ondan kaynakli aoyleme diolar
(2,267 puan) tarafından
Anladım canım ama illaki sonunda öğrenecek az  bi zaman değil o sıkıntıyı boşa çekersin
(183 puan) tarafından
Anladim cnm
0 oy
tarafından
Kötü haber tez yayılır bir gün senden olmasada başkasından ögrenir, annen istemiyor sa söyleme tabikide onların hayatları sonuçta ögrenir se de bende yeni ögrendim fln dersin yada annem istemedi vss bişey olmasa bu sefer bütün suç sende kalır 
(183 puan) tarafından
Benim de suan icim aglamakli turuyleum kendimi oruc oruc yıkildım
tarafından
Eger gerçekten bu durum benim başima gelseydi eşim senin bu halin ne derdi ben babama çok düşkün birisiyim elbet bir şekilde ögrenir di,
(183 puan) tarafından
Zaten beni oyle gordu ne oldu neyin var dio
Kahretsin babam hep bizi boyle mutsuz edio
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Illa ki birinden duycak cnm ama baskasindan duymasi daha kötü..sormicak mi o zamn sana bna neden solemedin diye..bnce sole
(183 puan) tarafından
Ne kadar kotu bisey hep esim tarafindan babamin boyle taninmasi
(3,901 puan) tarafından
Kötü bisey ama bilmeye hakko var cnm
0 oy
(663 puan) tarafından
Eşin senden saklasa ne yapardın onu düşün 
(183 puan) tarafından
Dogru diyorsun utandigini anlardim bilmem yerime koyamadim simdk saskinliktan
(663 puan) tarafından
Utansada saklamasını istemezdin bence
0 oy
tarafından
Esinin polis olmasiyla bu durumu saklamanin ne iliskisi var anlamadim. Ama saklanmaz da sacma. Esin hic babani aramiyo mu hal hatir sormaya acmayinca ne diyeceksin.
0 oy
tarafından
Eşinden neden saklayacaksın onu anlamadım ben demekki farklı sebepten içeri almışlar bilmeni istemiyorlar =/ inansin kalina birsuru şey geliyor esin polis mis ben olsam aksine bir faydası dokunur mu kızım damat bi gidip baksın derim yani ne biliyim allah yardım etsin 
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Önce kendin etraflıca öğren yatari kesinmi ne sebeble almışlar esinede kesinse söylersin sonuçta illaki sorar sesi çıkmıyor diye kesinlesinceye kadar söyleme ben böyle yapardım ve yorum yapmasına izin vermezdim
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Eşin polisms işte yardımcı olur
0 oy
tarafından
Eşin öğrenirse bundan sonra herşeyi sakladığını düşünecek..
0 oy
tarafından
Babanın meselesi annen söyleme diyorsa söyleme sende canım. Annenlere de söyle senin de haberin yokmuş gibi davransınlar 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Eşine şöyle ki yardımı dokunur belki
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Eni sonu duyacak bari senden duysun güveni zedelenmesin cnm söyle bence
0 oy
(48,704 puan) tarafından
aciklamani gördüm de aaklanacak bişey degil her turli zaten esin hakli
0 oy
(92 puan) tarafından
Ne olursa olsun babam de lafta söyletme kimin başına ne geleceği belli dil şu hayatta her insan hata yapar kimse keyfi den düşmüyor oralara bu senin baban olduğu gerçeğini değiştirmez eski defterleri zaten hiç açtırma olmuş bitmiş şeyler için laf söyleyipte huzur kaçırmasın 
0 oy
(410 puan) tarafından
Ailenin esine soyleme dedigini soyleyerek soyle.. bildigini belli etmesin

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 284 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,683 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 239 göst.
0 oy
5 cevap 102 göst.
26 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semrauytery (133 puan) tarafından soruldu

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...