0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
63 günlük bir bebeğim var iki güne kadar düzenli gece uykusu vardı gündüz uykusu da idare ederdi. iki gündür gece gündüz uykusu bozuldu 10 dk uyuyor uyanıyor ağlıyor uyuyamadıgi için. Uyuyabilmesi için her ortami sağlıyorum. Gazi var deseniz gazını çıkarıyor. Zaten gaz olsa sadece 2 günde mi ortaya çıktı . 

6 Cevaplar

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Gaz bizlerde de bir anda yokken çıkabiliyor. Gazi olabilir veya başka bir sıkıntısı. Zaten 4 5 aydan önce pek düzen olmuyor. Şahsen bizde olmamıştı 
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
Canm gaz olablr bzmde gaz sıkıntmz geç başlamştı
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Canım ilk iki ay gazdan çok çektik ne uyuyodu ne susuyodu sonra biraz düzeldi çok şükür gaz sıkıntımız yoktu dün akşam nolduysa oğlum o kadar çok ağladıki meğer gaz sıkıştırmış1 aya yakın iyiydi gazı unutmuştuk tekrar olunca elim ayağım dolandı biraz gazını çıkarttırdık zeytin yağı verdim kakasını yapamıyodu belliydi ıkınıyodu inliyordu  poposunu uyardım sıcak havlu sardım uyuttun bi kaç saat uyudu şimdilik iyi bakalım sende dikkat et bebeklerin gazdan başka sorunu olmuyo
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kuzum daha çok küçük onun bir günü diğer gününü tutmaz bir düzen oluşması için 3-4 ay geçmesi lazım benimde 1 yaşında kızım var arada o bile huysuz oluyor durmuyor uyumuyor 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
2.ay atağı olabilir mi acaba 
(916 puan) tarafından
İnşallah ondandır diye dua ediyorum. Umarım geçicidir
(2,014 puan) tarafından
Benim bebeğim 42 günlük 2 gündür uyku uyuyamıyodu rezene içmeye başladım onun mu etkisi var bilmiyorum biraz da olsa uyuyor
(916 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri içiyorum. Ama iki gündür onun da faydası yok
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Onun düzeni sürekli değişir canım gazını da öyle 2 günde mı ortaya çıktı diye düşünme olabilir  

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 175 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ceylan Aslan (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,644 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
0 oy
5 cevap 429 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu

382,045 soru

11,437,805 cevap

35,005 kullanıcı

...