0 oy
490 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar merhaba ben kaynana değilde daha çok kayınpederden muzdaribim sosyal biriyim düzenli arkadaşlarımla dışarda buluşuruz kahve içeriz sohbet ederiz geneldede kayınpederim sağolsun o bırakır bebiş olduğu için toplu taşıma pek kullanamıyorum bunların hiç birine karışmaz gitmişim gelmişim gezmişim tozmuşum gel gelelim adam benim temizlik yapmama takmış durumda sabah evi süpürdüm halıları kaldırdım onun üzerine kayınpeder geldi bebeği görmek için yinemi temizlik yapıyorsun senin temizliğin bitmiyor çok kendini işe veriyorsun diyor o her geldiğindede ben temizlik yapıyorum ama ben zaten takıntılı biriyim 10 günde bir camlarımı silerim yapılacak tüm işlerimi ağır ağır yaparım üstelik bebeğim var bu adama niye battıki bu kadar bende dedim evde bebek var hijyen önemli sustu sonra :angry:

13 Cevaplar

+1 oy
(800 puan) tarafından
Bence  kotu niyetli dememiştir  seni dusundugu icin demis 
(344 puan) tarafından
Fazla düşünüyorsa gelsin işin ucundan tutsun hep aynı konu gına geldi
-Reklam-
+1 oy
(12,861 puan) tarafından
Kendini yorma diye söylüyordur canım evin temiz demek istiyordur 
(344 puan) tarafından
Her zaman aynı şeyleri söylüyor ama Cnm
(12,861 puan) tarafından
Benim rahmetli kayınpederim de derdi ama yorma kendini kızım anlamında hiç de yanlış anlamadım seni düşünüyo ne güzel :)
+1 oy
(12,776 puan) tarafından
Adma ne guzek demis ne var bunda kiz sende abartmissin bence boyle yapma bence
(344 puan) tarafından
Her zaman aynı şeyleri söylüyor ama
(12,776 puan) tarafından
Olsun babaa de gec neler neler diyen var adam cok iyi bak anlattigina gore ters dusme bosver
+1 oy
tarafından
Bende bir kere yeni evlenmiştim daha doğru düzgün eve alışmadım 2 ay anca olmuştur misafirliğe gittik orda eşimin yeğenleri yemek yesinler diye kendi tabağımı verdim onlara iki kişiye doyurdum onlarda çocuklar yemiyor diye bitirmisler yemeği yani bana yemek kalmadı eve gittiğimizde saat gece 12.30 du bende mutfağa gittim kızartma yaptım sonra çok uykum var aşırı derece yemeği yedikten sonra oraya bıraktım sabah kahvaltı ile beraber yıkarım diye ben odaya gidince kayın peder mutfağa gitmis tabakları görünce kızmış niye böyle bırakıyorsunuz diye sonra sabah benim yüzüme bakmıyordu eşime dedim ne oldu diye böyle böyle senin biraktiğin tabağı görmüş kızmış dedi düşün yani o gündür bugün dur gitmek istemişimdir o evden çok şükür 9 ay o evde kaldım şuan kendi evindeyim istediğim zaman yıkıyorum ne kadar rahat ediyorum anlatamam
0 oy
tarafından
Eee canm ne guzel simdi sorun ne 
(344 puan) tarafından
Her zaman aynı şeyleri söylüyor ama
0 oy
tarafından
Tamamen iyi niyet sezdim. Kayinpeder var temizlik yemek  yaptigin halde  yapmıyorsun diye şikayette bulunan kafa sisiren sağda solda elin 7 kat yabancisina dedikodu yapan oglunu dolduran... böyle mi olsun istiyorsun istiyirsan şayet eşimin ******** babasını sana gondereyim:)))
(344 puan) tarafından
Bunlarda öyleydi canım yonta yonta bu hale ben getirdim
0 oy
(8,428 puan) tarafından
Basak mısın yoksa :)  bebegınle daha cok ılgılenmeye calıs canım evın cok hıjyenık olması da inan ıyı degıl alerjık olur sonra 
(344 puan) tarafından
İkizlerim canım yükselenim başak ama :)) yerimde 5 dakika sabit oturamıyorum enerjim çok yüksek temizlik le atıyorum bende bunu ne yapayım
(8,428 puan) tarafından
Bellı bı basaklık var temızlık deyınce :) kayınpederde alısır dert etme kuzum
0 oy
(597 puan) tarafından
Bence siz abartıyorsunuz adam size gelip bu ev pis sen hiç temizlemiyorsun vs vs tamam haklısınız da ben bu konuşma da alınacak bişey sezmedim ayrıca 10 günde 1 çam silmek fazla bence de n8ye kendinize eziyet ediyorsunuz ki 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Bende kaynanamlarlarla yaşarken kayınpederim bi gün geldi bana kızdı ve dediki kızım sen çok çalışıyosun artık iş yapma bırak kaynananla eltin yapsın  bizim kayınpederlerimizde olmasa bizi düşünen yokk
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnim kayınbabamda der kızım ev gerekirse pis kalsın sen bebeğinle ilgilen diye bnce art niyetli demez 
0 oy
tarafından
Valla dediği kelimede hiç birşey yok sen yorulma diye demiş abartmışsın kizmakta kusura bakma
0 oy
(1,390 puan) tarafından

Ben de kötü bişey söylüyor sandım kız :) Söyleyiş tarzını bilemem ama kötülüğüne dememiş gibi duruyor seni düşünmüş bence. Takılma bence :angel:

0 oy
(348 puan) tarafından
Insanlar.hep boleler tuaflar malesef

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 433 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 297 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 557 göst.
25 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.
8 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,458 cevap

35,065 kullanıcı

...