0 oy
678 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Kızlar mrb adim nergiz araniza yeni katildm gebelik bebek sohbet grubundan geldim :) neyse mart ayinda o gruba bayanin biri durumunun iyi olmadgni 4/5 yas kiz cocuk kiyafetleri verebilcek olan varmi yazdi bnde normalde dolap uygulamasinda satiyorm kizimin kiyafetlerini dedimki sevaptir verim ozelden yazdim numarasini verdi konustuk ona iki buyuk poset kiyafet hazirladim bot mont dahi vardi vanda oturuomus soguk olur die ozelikle kalin giysiler koydum ama dedim ona bastan van cok uzak kargo yuksek tutar bnde hamileyim kargoyu karsilayamam bebegimin masraflari icin para biriktiriorm kargoyu sana solerim duruma gore okey dersen gonderirim dedim dediki esimle konustum gonderin fiyati onemli degil paketi gondercegm gunden uc gun geciktirdim hergun aradi gecikme sebebi kocaelide cok kar yagiodu gidecegm kargo uzakta neyse ucuncu gun gittim kargo telsim almadi paketler okadar agirki hamileyim belimin sirtimin agrisindan duramiorm yinede baska kargoya gittim oda malesef bilmedgm biyerdeymis yine cok yurudm 87 tl tuttu kargo bn kadini aradim acmadi msj attim cvp vermedi bnde adresine karsi odemeli yolladm aksam ona kargodan msj gitmis tutar 87 die bna bisuru laf etmis bnm param olsa sifirini alirdim ins icinde o paraya degecek kiyafetler vardir vs cok uzun oldu devamini yazmim siz olsaniz naparsniz bn ogun kar kis kargo yollarinda perisan olmamami yanayim yoksa bole biseyle karsilastigmami bu arada paketleri aldi ama aldm bile demedi tsk dahi etmedi bn hamileyim acaba cokmu abartiyorm hani ruh halim abartmaya musaittir belki hic aklimdan cikmio bu olay sizle paylasmak istedm

31 Cevaplar

0 oy
(878 puan) tarafından
Bu devirde iyilik yapmicaksin boşver bir daha kimseye böyle bişey yapma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullanici adı ne canim
tarafından
Söyle de bamlasınlar :D ya da açık açık yaz yuhlariz sdfdddf
0 oy
tarafından
Senin gibi naif bir insana bir teşekkür etse bile yetermiş. Hatta bir dua. Rabb'im seni niyetinden mukafatlandirsin. Burda elbiseler kazandığı halde kaybeden o olmuş. Elbiseler gönderdiğin malın eksildiği halde kazanan sen olmuşsun. Belki bu amelinden ötürü Rabb'im senin bebekle olan yaşamini bereketlendirecek, iyilikleri şüphesiz zayi etmez Allah azze ve celle.
0 oy
tarafından
Sen iyilik yap o pislik kadında böyle yapsn çok üzüldüm cnm
0 oy
tarafından
Abartmıyorsun canım madem öyle alsaymis yenisini zaten sevmem böyle şeyi bildiğin tanıdığın bir ihtiyacı olana verseydin keşke 
0 oy
tarafından
Okurken ben bile üzüldüm boşver rabbim hayrını kabul etsin kuzum 
0 oy
(12,776 puan) tarafından
İşte bu platform da boşuna yasaklamiyorux cnm adı ne özelden bildir çoğu kişi böyle yaşayabiliyor görmeden inanmamaniz gerekiyor
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Bende oyle bir hata yaptım bu platformdan ihtiyacı olan varsa vs dedim. İyi hos ama özelden mesaj geliyor yok etiketli varsa bana yolla yok söyle varsa yolla yok yıkayıp yolla. Anında vazgeçtim verdim muhtara
(2,260 puan) tarafından
Ayy Allahım bir de yıka da yolla mi diyorlar cinsler
(10,986 puan) tarafından
Kız neler neler iste yırtıgı varsa dik ben yapamıyorum filan
0 oy
(42 puan) tarafından
Canim sen iyiliğini yapmışsın allah katında ki mertebeni düşün belki senin sayende bu kışı rahat geçirecek o çocuklar sıcacık elbiselerin içinde üşümeden ıslanmadan geçirecekler allah da bunu karşılıksız bırakır mi hiç siz yerdekilere merhamet edin ki goktekilerde size etsin diyor rabbim
0 oy
(98 puan) tarafından
İnaninki kullanici adini bilmiyorm bn o postu gordugumde kullanici adina odaklanmadm direk ihtiyacina odaklandim zaten gebelik sayfasinda yayinlanmasi yasak oldgu icin hemen kaldirildi o bna ozelden numara yazmisti numaradi konusmalarimz hala duruo kayitli degil ama nolur nolmaz die konusmalari duruo bn gercekten cok uzuldum alindim bn babasiz buyudum yokluk yetimlik nedir bilirim elin eskisi bize yeni gelirdi ama bn ona ne rengi solmus ne yirtik nede ise yaramayacak bisey gondermedm ole olsa dolap uygulamasina koymazdm satmak icin sadexe bu olayi aylar gecmesine ragmen unutmuorm niyeyse hep zihnimde dedim acaba hamilelik hormonlarimi bnmi abartiyorm 
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Bende iki üç arkadasa gönderdim burdan, birinin durumu o kadar iyiymiş ki markalı eşyalar alıyor evi kocaman kira değil süsü pusu derken ben Bi süre takip ettim sosyal medyadan burdan açtığı postlari falan benim gönderdiğim 2 3 kocaman poşetin sapına bile ihtiyacı yokmus yani dediğin gibi Bi teşekkür bile etmedi. Allah görüyor ya bilsem öyle olduğunu başka birine gönderirdim çok üzülmüştüm. O yüzden kolay kolay guvenilmiyor kimseye 
0 oy
tarafından
Boşver canım iyilikten anlamayan biri demekki..87 liraya alsın bir tane çamaşır ..o kadar çamaşırı nasıl alacakmış acaba..Allaha yap sen iyiliğini..böyle vurdum duyma nankör insanlar için de böyle şeyler yapmaktan vazgeçme sen...
0 oy
tarafından
Yaptığı çok büyük terbiyesizlik. Başta kabul etmiş kargo parasını öderim diye. O kıyafetleri dolapta satıp pek âlâ parasınıda yiyebilirdin ama sen durumuna üzülüp iyilik yapmışsın karşındaki nankörmüş maalesef.
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bence gonderdiklerin gercek ihtiyaç sahibini bulmamış tamamen beleş istiyormuş demek ki o ve o tür insanlar ger ce kten ihtiyaç sahibi değildir sadece acgozludur insan dua eder ihtiyacı olan ağzı dualı olur dua edersi sana ama.o yüzsüzlük yapmış 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben inanıp göndermezdim.Kızına kıyafet alamıyor ama buraya yazacak interneti ve telefonu var.Buraya isteyene kadar telefonunu satabilirdi.Çok nankör ve saygısızmış .Abartmıyorsun haklısın
0 oy
tarafından
İşte bu yüzden burdaki insanlara yardım etmek gelmiyo içimden
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yapma canm bidaha kimseye yaranılmaz boşver
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla satmak için isteyeni bile duydum canım ihtiyac sahibi olduğunun kesin kanaatine varmadan da göndermem o yüzden çevreme vermeyi tercih ediyorum 
0 oy
(98 puan) tarafından
Ameller niyetlere goredir niyeti neyse ameli o olsun bn ondan sadece bi tsk bekledim cunku cidden o zmnlar hamilelegim kansizliktan dolayi zor geciodu bas donmesi halsizlik zirvedeydi esim hatta sen goturme bn bi ara hallederim dedi bn o donem kar kış cocuk giysin die acele ettim bnm kizim dort yasinda bn ona bisey aldgm zmn mutluluktan deliriyor ayni sevinci o cocukta yasasin istedim neyse ne Allah bilsin yeter o olaydan sonra bnm islerim yolunda gitti zaten maddi olarak pandemiden dolayi daralmistim ferahladim belkide onun etmedgi tsk ü rabbim etti 
0 oy
tarafından
O saydigin seylerin sifirini 87 tl ye alabilir miydi acaba bebek kiyafetlerinin ne kadar pahali oldugundan haberi yok sanirim insan tesekkur eder bu devirde kim kime karsiliksiz iyilik yapiyo yani kargo parasini da odesin zahmet olacak ama

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
0 oy
17 cevap 635 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (922 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 237 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu