0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ve tedavi olarak nasıl yaptnz? Nelere dikkat ettiniz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi fikri olan var mı acep
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor fitil yazdı canım bir seferde geçti 
tarafından
Yazar canım fitil ve krem verir büyük ihtimal
tarafından
İnsallah ya. Her ilişkiden sonra balık gibi koku oluyo bıktım valla kendimi pis hissediyorum temizliğine o kadar da dikkat ediyorm
tarafından
Temiz olan kadınlarda aksine daha çok oluyor enfeksiyon eğer vajinal temizliğini sabunla yapıyorsan yapma canım bebe şampuanı al ya da genital temizleyici al onunla yap temizliğini bi sürede ilişkiden kaçının geçmiş olsun
tarafından
Evet sabunla yapıyorum. Bebe sampuanı kullanayım bir de. Cok tesekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım benim
0 oy
tarafından
Aslında tedavisi vajinitin etkenine göre yapılır. Yani sebebin neyden kaynaklandığı önemlidir . Senin dediğin akıntıya  bakteriyel vajinoz deniliyor tıpta.Ki buna göre antibiyotikler verilir veya vajinal kremler jeller verilir ama ihmal edilmemesi gereken bı durumdur muhakak doktor kontrolüne gitmelisin canımm. 
tarafından
Canım kadın doğumcuna anlat şikayetini o tahliller ister ve ona göre tedavi uygulayacaktır herhangi bi sorun olmaz gebelik döneminde daha sık rastlanan bı durum.  tedavi olman lazım hem kendin için hem bebek için böyle enfeksiyonlar zararlıdır .
tarafından
Aman Allahım ya. O kadar da temizliğine dikkat ediyorum nasıl bulaşır ki bu?
tarafından
İsmi farklı olsa da vajinal enfeksiyon canım bu çoğu kadında olur tedavisi mümkündür . Aslında bulaşma değildir vajina içerisindeki bakterilerin dengesiyle alakalıdır. İhmal etme sen en kısa zamanda doktora gitmeni tavsiye ederimm
tarafından
Çok tesekkür ederim
tarafından
Rica ederim ne demek
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Bnm var yıllardır neredeyse kendimi bildim bileli var geçmek bilmiyor il tedavisi ile kısa süre geçer sonra yine aynı artık günlük iki veya üç defa üst değişiyorm 
(3,753 puan) tarafından
Hamile değilim bebeğim 2 yaşına girecek emzirmiyorum
tarafından
Hastalığım çocukluktan beri var yazmışsnz da o yüzden gebeyken de bu hastalık nüksetti mi gebeliğe bir kötü etkisi oldu mu diye sordum.
(3,753 puan) tarafından
Yok gebeyken hiç sıkıntı yaşamadım aksine hamilelikde koku akıntı hiç bişey yoktu
tarafından
Enfeksiyon yüzünden düşük yaparım diye korkuyorum. Cevapladığınz için tesekkürler
(3,753 puan) tarafından
Dikkat etmen gerekiyor kendini çok yorma temiz tut dikkat et yeter
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Bende de var yaa ozellikle ilişki sonrası oluyor :(

tarafından
O kadar da temizliğine dikkat ediyorum nereden bulaştı bilmiyorm nasıl oldu bilmiyorum ama kendimi çok pis hissediyorum. Eşimden utanır oldum
(3,274 puan) tarafından
Bende dikkat ederim ama oluyor işte eşim dizime yatcak oluyor yatirmiyorum koku duyar diye :(
tarafından
Eşinin tepkisi ne oluyor canım? Çünkü ilişkiden sonra çok koku oluyor
(3,274 puan) tarafından
Eşimden henüz birşey duymadım cnm ama ben hissediyorum sonuçta o bile etkiliyor beni
tarafından
Bizimki de takma önemli bişey değil diyo ama işte dediğin gibi  takılmayacak gibi değilki

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.

382,955 soru

11,463,397 cevap

35,056 kullanıcı

...