0 oy
1,295 göst.
Diğer kategorisinde (1,012 puan) tarafından

14 aylık oğlum var durmak bilmiyor 2 dk dahi oturamıyorum ve emiyorda.. Korunuyorduk ama son 2 aydır geri çekilme oldu. Bu yönteme karşıyken kendi hatama kendim düştüm :( 5 gündür adetim gelmiyor. Önceden 1 2 gün gecikme olabiliyordu ama 5 gün çok uzunn :( test yapmaya dahi korkuyorum ağlıyorum :( oğluma üzülüyorum oğlumla zor baş ediyorken hadi hamileysem diye :( millete ne diycem diyorum saçmalıyorum. sabahtan beri ağlayıp durdum eşimde veren Allah yapma böyle üzüyorsun diyor çocuğa ben bakarım falan filan dese de söyledikleri beynime girmiyor. İnşallah değilimdir hamile :( böyle söyleyerek günaha mı giriyorum ony da bilmiyorum: ( ama eğer hamileysemde çocuğuma bişey asla olmasın derim düşsün şu bu asla istemem de :( 

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de o şekilde hamile kaldım nasipte varsa olur 
(1,012 puan) tarafından
Bebeğim daha çok küçük :( hem yanımızda yatıyor hem emiyor daha :(
tarafından
Benimki de öyle
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Canım daha belli değil hemen yıpratma kendini.2 senedir ben hamile kalmadım nasıl oluyor bu 
(1,012 puan) tarafından
Benim eşimde kendinden çok emin. Eğer emin olmasam söylerdim o dakika hemde diyor. Eminim diyor. Bugün kapalı her yer. Öğrendiğimde sonucu haber veririm tabiki
(1,012 puan) tarafından
Bugün sabah eşim markete ekmek almaya giderken test almasını istemiştim eczaneden. Tam eczaneye uğramak üzereyken bi baktım ki hasta olmuşum :) hemen telefon açtım alma diye:) eşim kendinden çok emindi ama 6 gün gecikince aşırı korkmuştum ilk defa böyle bişey oldu da niye olduysa.. Nedense hasta olduğum halde bile stres içindeyim acaba bidahaki aya mı sarktı ki bidaha ki ay mı hamile olcam ki diye saçmalayıp :)) bidaha mı geri çekilme zaten asla kocayı da korkuttuk
(102 puan) tarafından
İyi bari canım rahatlamışsındır :) kaygılanma artık gözünaydın:))
(1,012 puan) tarafından
Bieşy sorcam bu kafa ile soruyorum saçmalasamda mağdur görün artık :) şimdi ben oğluma hamile kalmadan 1 ay önce yine bu şekil gecikmem olmuştu ama hasta olmuştum. Ve diğer ay hamile kaldığımı öğrenmiştim... Böyle bir durum olmaz değil mi kendini tamamen koruduğumda. Acaba bidahaki ay mı hamile kalcam diye korktum saçmalayarak
(102 puan) tarafından
Canım ben pek bilmiyorum çocuğum da yok ama hasta olduğuna göre olmazsın bence
0 oy
tarafından
Belki değilsin cnm  niye emin olmadan agliyosun..3 sene korundum.ben öyle ..bir yap.adet gecikmesi bir.jaftaya kadar çok.normal stres soğuk sıcak üşütme hersey etkiliyo..
(1,012 puan) tarafından
Acaba oruç mu etkiledi ki diyorum bir yandan da. Oruçta bu sene çok zorlaşmıştım vücudumu mu etkilediki diyorum :( neden ağladığımı da bilmiyorum ama bebeğime üzülüyorum hem emiyor hem yanımızdw yatıyor daha çok küçük diye :( eşim kendinden çok emindi o da istemiyordu bebek. Hiç karın ağrım olmayınva korktum :(
tarafından
Bendede oluyo bazen o .benim duzeidir.heo gününde.olurum..evlendigim sene bir hafta olmamıştım iki ay falan olmuştu evleneli .korkmuştum hamileyim diye ama sonrasında.oldum.hic Ağrı'da yasamamistim.her gecikme hamilelik değil..ayrıca.olduysan bile Allah'ın nasibi sana..hamileysen ve doğduğunda hamile kaldım diye agladiysan çocuğuna haksızlık olmaZmi..öyle düşünme..test yap bakalım önce.aglama.bosuna .
0 oy
(850 puan) tarafından
Keşke dikkat etseydiniz konunma yöntemi konusunda. Oldusa ya artık yapacak bir şey yok, üzülmeyin. 
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım 
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Hep derim bende hap ile korunuyorum hap kullandığım halde hamile kalırsam burda bi cok kisi cok sevinecek:D
(1,100 puan) tarafından
Post sahibini sen sanmam :D
(4,290 puan) tarafından
Haha o kadar diyorsun :D
(1,100 puan) tarafından
Senin sloganın sonuçta :D
(4,290 puan) tarafından
Nickimi değiştirirsem ole yapacagim her türlü tanirlar beni :D
(1,100 puan) tarafından
Haha bence de :)
0 oy
tarafından
Test yaptır. Belki stresten gecikmiş olabilir. Ben 4 sene oyle korundum. 
(1,012 puan) tarafından
İdrae testinse çıkar mı da 5 gün gecikme ile. . ilk hamileliğimde kan testi yapmıştım idrar yapmamıltım çünkü
(4,290 puan) tarafından
Benim 5 gün gecikmisti idrar testinde gozukmedi kan da gozukmustu
tarafından
Benim hemen çıkmıştı. Varsa cikar
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kotu dusunme masallah iyi emmis artik emmesede bise kaybetmez.bise olmaz.allah kolayligini verir.hayirlisi olsun canim
(1,012 puan) tarafından
Gece uyku düzenimiz hiç yok. Memeyi ağzına alır meme de uyur kalır . kesintisiz 1 2 saat uyuduğunu hiç bilmem. O yüzden de korkuyorum
(3,101 puan) tarafından
Gece beslemesini brak bak nasil uyuyor kesintisiz.bizde 18 ayda kestik 1 ay falan bocaladi  snra kesintisiz uyumaya basladi.ozman rahatlarsin canm
0 oy
tarafından
Ben de 2 sene çocuk yapmam derken geri çekilme yle beklenmedik zamanda gebe kaldım.ama ilkti benim.simdi doğsun diyorum kesinlikle geri çekilme yöntemini kullanmam.ama üzülme dediğin gibi veren Allah.belki de çıkmaz.cikarsa da yapacak bişey yok.düşün ki senin elinde olan bişey değil ne yapsan da değiştiremezsin bacım.Allah ol der ve olur.kendini böyle rahatlat 
0 oy
tarafından
Kendini böyle yıpratacağına al bir test yap canım. Gebelik varsa da olan olmuş artık. Bebeği daha küçük olup da hamile olanlar var. Eğer hamile değilsen de önlemini alıp bu hataya bir daha düşmeyin. Evet geri çekilme korunma yöntemi değildir.
0 oy
tarafından
Bazen bizi uzecek gibi gorunen duruarin sonu cok hayırlıdır uzulme canim
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Stresten de adet olmamis olabilirsin
0 oy
tarafından
Ben hep geri cekilmeule korundum 1 yildr da o sekulde korunuyirum masallah esim dikkatli o konuda insallah ben istemeden olmaz ki cocuk dusunmuyirum allah olmayanlara versin bana yeter 
0 oy
tarafından
Belki deilsin canm yıpratma kendini emzirdigin sürece düzensizlik gecikme falan oluyo. Bide her adet olamama hamilelik belirtisi değil belki başka bisey vardır. Bide millete ne dicem diyosun millete bisey demek zorunda değilsin evlisin ve bu gayet normal bisey allah hakkınızda hayırlısını versin
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Belirtin yoksa başka hamile değilsin belki de , bende cezarette kullanıyorum 11 gündür olamıyorum adet oğlum 10 aylık emziriyorum 1 hafta önce test yaptım negatifti sonuç, test yap sende 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Üzülme canım hayırlısı neyse o olsun

Ama. Bak eşin emin zaten

Bu ay herhangi bi ilaç serum iğne yemişsen ondan da gecikme olmuş olabilir

Stres. Yaptığın bişi olmuşsa ondanda gecikmiş olabilir

Test. Yap sonucu bıldır bnde merak ettim :) 
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım üzülme rabbim hayırlı evlat nasip etsin çocuğun çokta Küçük değil doğana kadar iki yaşını geçer sen benim halimi görsen naparsın ikinci kızım  6 aylıkken hamile kalmıştım oğluma bende tedaviyle oluyor diye hiç korunmayı düşünmedim iki kızımda uzun uğraşlar sonucu oldu olmaz diye düşündüğüm andada paşam geldi tabi bakma şimdi böyle dediğime ilk öğrendiğimde kafayı yicektim daha bebeğim çok küçüktü nasıl yaparım dedim sonra düşündüm önceleri de olmuyo diye çok ağlamıştım rabbim min vardır bir bildiği bunu bana layık görmüş verdiğine üzüldüğümü görürse bana demezmi kulum verdiğime razı değil diye ve kendimi toparlamaya başladım çok zor oldu kızım 15 aylıkken doğum yaptım şuan oğlum dört aylık kızım 19 aylık bide 5 yaşında kızım var gerisini sen düşün ama yinede onlara bakınca mutlu oluyorum ağlama ikisi beraber büyür birbirine arkadaş olur 
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Ağlayacak ne var nikahlı kocandan hamilesin o çocuğun nasibi varsa sen hangi şekilde korunuyorsn korun yine olurdu 
0 oy
tarafından
Canım günün saklastigi zaman sitres yaptın sen muhtemelen ondan olabilir  belki böyle üzülüp agladikca daha çok gecikii yakın zman da ağrı kesici falan ictiysen oda yapar yani 
0 oy
tarafından
Öncelikle üzülme kaderiniz de bu varsa bunu yasicaksiniz ve kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz kim ne derse desin taşıyan sen doğuran sen bakan sensin kimseye laf söylemek düşmez, test yap böyle karalar bağlama canım eğer hamileysen Minnoş üzülür bak istemediğini düşünür

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 782 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 844 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 482 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 661 göst.