0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Kızlar uzun zamandır saçlarım dökülüyor evin her yeri saç oluyo sanki kendimi bildim bileli hep dökülüyor gibi hangi şampuan ıyi gelir yada bitkisel vs:ermm::ermm::ermm:

8 Cevaplar

0 oy
(876 puan) tarafından
Ahh benimde aynı bıttım sabunu aldım 2 aydır kullanıyorum yine aynı 
-Reklam-
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Benimde cok aşırı dökülüyor yıllardır. Bi de bu yasadgm sehrin suyu kirecli ondan dolayi daha da artti 4 yıldır burda. Hic doktora gtmedm. Smdi hamileym o yüzden bi sürü vitamin kullanılıyor. Özellikle demir eksikliginden sac dokulebilri mevsimsel degilse. Hamilelikte demir ilaci kullaniyorm. Baya azaldi dokulme aşırı dökülmüyor. Normal dökülüyor tek tuk
(1,274 puan) tarafından
Icim rahatladi:D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Demir ilacı tek çözümü şampuan bakım vs yalan kuzum 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Glisssin pembe şişede bı sütü var canım dene bence
0 oy
tarafından
Doğumdan önce çok dökülüyordu benim her yer.sacti evin.

Şimdi daha.beteri  valla önünü alamıyorum.ne yapicam bilmiyorum
0 oy
(966 puan) tarafından
Hunca care diye şampuan aldım trendyolda var bakabilirsin Argan ve zeytinyağlı olanla sarımsaklı olanı kullandım hem dökülme azaldı hemde yumuşak oldu uzadilarda bı bak istersen fiyatında çok uygun 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Su iciyormusn cok canm
0 oy
tarafından
Cnm benimde saçlarım hamilelikte çok dökülüyordu kullandigim şampuanın içine bir kac damla badem yağı damlattim ve yıkıyorum çok şükür doğumda yaptım saçlarım da hem pamuk gibi hem de dökülmesi durdu hala da devam ediyorum 1 yıldır 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 50 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeter2323 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
6 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisaa d (1,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 115 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeter2323 (77 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...