0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından

kızlar bebeğim 3 aylık olduğundan beri emmek istemiyor açlıktan ağlıyor ama emmiyor, uyumuyor mememde o kadar süt birikiyor bazen sağiyorum mastit olmayayım diye :'(ya atak dedim 3 ay geçti nasıl geçmez ya :unsure:sadece uykuluyken emiyor biberon tutsa çoktan geçmiştim mamaya kafayı yedirticek bana ayakta hoplaya ziplaya deniyorum onuda tutmuyor bi akıl verin 

Sağıp kaşıkla verince yiyor ama emmeye gelince emmiyor

nolur kafayı yemek üzereyim :woot: emmiyor ya emmiyor  5 buçuk aylık :'(

7 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
Benmkide uzun sürmüştü canım. 2 bucuk aylıktan 5 aya kadar. Benmkide mama içmedi. Okadar zor emziriyorum ki ah ahhh o günler cok zordu. Sonra doktor çinko durup verdi etkisi var mı inan bilmem sanki onu kullandım emmeye başladı. Cok kullanmadım ama sende bi doktora git istersen
tarafından
Zinco dur büyük ihtimal dediğin canım doktor benim kızımda vermişti bende kullandım iştahı açılsın yesin diye sağlık ocağında ki ebene ya da çocuk doktoruna sorarak kullanabilirsin
(594 puan) tarafından
Aynen canım zincoydu dogru. Bende cok kullanamdım 1 hafta belki ama emmeye baslamıstı
(143 puan) tarafından
Zinco ile emmeye başladı mı
tarafından
Kızım iki yaşında ydi o zaman benim sütten kesmiştim canım
(594 puan) tarafından
Ondan mı bilmem ama ondan sonra emdi evet
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
Sağol canım ❤️❤️
0 oy
(7,808 puan) tarafından
Canım benim bebeğim de emmek istemiyordu ama sağıp kaşıkla verdiğim zaman lıkır lıkır içiyordu. Doktorumuz da acıkmasını bekle ve ne yaparsa yapsın önce memeni teklif et. Bir iki ağladıktan sonra sağdığın sütü ver dedi. Öyle yap
(143 puan) tarafından
Canım 5 saat emmedi sağdım verdim kaşıkla lıkır lıkır içiyor ama emmiyor
(7,808 puan) tarafından
Pes etme canım bir ay bu şekilde denedim daha sonra kendiliğinden sadece meme istedi
(143 puan) tarafından
Yani kaşıkla verdin sonradan meme istedi öyle mi bende kaşığa alışır diye vermek istemiyorum
(7,808 puan) tarafından
Canım bak her zaman memeyi teklif ettim ilk. Daha sonra da kendini geri geri atınca sağdım kaşıkla verdim ama doyuracak kadar da değil. Ve sürekli ten teması yaptık. Bir de yarı uykulu emzirmeye çalıştım
0 oy
tarafından
Canım kaşıkla yiyiyorsa ver aç kalmasından iyidir meme reddi yaşıyorsunuz malesef 
(143 puan) tarafından
Kaşığa alışıyor canım bu sefer kaşıktan lıkır lıkır içiyor ama memeye gelince emmiyor
0 oy
tarafından
Ay kuzum hiç mi tutmadı memeyi 
(143 puan) tarafından
Uykuluyken emiyor canım uyanıkken asla emmiyor
tarafından
Allah Allah sürekli ver sen canım inşallah alır
0 oy
(143 puan) tarafından
Napicagimi şaşırmış durumdayım
0 oy
(143 puan) tarafından