+1 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
Ne yaparsa yapsın benin inadıma yapıyor kıskançlık deseniz var fitnelik deseniz var en son çarşıya geçtiğimiz ramazan bayraminda gittim önüm dışında hep evdeydim maddi imkanlar yasaklar covid korkusu ile 3 gun önce görüştük kaynanama dedim pazar günü biraz çarşıya gididecz aylardır bisey yapmıyoruz diye bugün aramış koye gideceğiz ona göre dedi anne bizim yarın programimiz var sen annemgille git yada otobüsle dedim hayır dedi inatlaşma götüreceksiniz beni dedi ısrar etti durdu tamam dedim ne diyin ki eşimi aradım bu ne ya kaç gun önceden dedim isine gelirse otobüsle gidiyor her yere niye bize mani oluyor diye falan garez edecek ya illa bana 

Neyse kaynanami bi sure sonra aradım anne hazır ol akşamdan gideceğiz sabah yola çıkma isi olmasin erken bitsim sana da kırıldım dedim haberin olmasına rağmen koy isi çıkardın diye eminim kaynanam ağlar abartır lafının üstüne laf koyar büyütür ve eşimi doldurur. Sizden ricam esimin beni dinlemesi koruması için ne okuyabilirim 

6 Cevaplar

+1 oy
(6,364 puan) tarafından
Kız savasa gider gibi kaynanana cephe alıyomus gibi ne okuyabilirim demişsn :D Allah a bırak boşver ama sende madem biliyosun öyle biri oldugunu söylemeseydin gidicez diye herşey olup bittikten sonra haber verseydin
(123 puan) tarafından
Geçtiğimiz haftadan koye gidilecek diye ayar veriyordu zaten bize de bende o gün dedim çarşıya gideceğiz diye ama bas edemiyorum iste ne yapacağımı şaşırdım öylesine inat ki anlatamam
-Reklam-
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Eşin tartışma açaçacgı zaman bu konuda tartışmak istemiyorum sen nasıl istersen de  sakinleşmesini bekle ve sakinleştiği an sakin bir uslup birazda cilve ile anlat eşine 
(123 puan) tarafından
Bunu denemeye çalışıyorum ama malesef benimde sabrimi sinirlerimi öylesine zorluyor ki
(5,314 puan) tarafından
Deneme kuzum direk yap baktın zorlanıyoraun rabnim senin  rızan için de
(123 puan) tarafından
Qhh ahh bacım ah Rabbım kimseye böyle kaynana vermesin öyle iğrenç öyle içten pazarlıklı ki sana anlatamam
(5,314 puan) tarafından
Emin ol çevremizde bir çok insan menfaat ve çıkarları ile birlikte oluyorlar bu sadece kayın validen için değil yani
0 oy
(968 puan) tarafından
Planlarinizi bozarsanz boyle devam eder .. cok haklisin ama  gidin goturun gene planinizi yapin sende esine ilimli ol annesi boyle sorun cikarirken gittigin yerden malesef zevk alamassin
(123 puan) tarafından
Alamıyorum zaten ki yarin hiçbir yere gitmeyeceğiz dedim eşime burnumdan gelir eşinle de tartışmışken ne anlarım ki gezme tozmadan
(968 puan) tarafından
Iste kaynananin istedigini yapiyorsun keyfinii bozmaa
0 oy
(2,816 puan) tarafından
Sen demicektin başta çarşıya gidcz diye dedin için beni götrn dedi bilmeseydi ruhu bile duymzdı yakınsa kaynanan gidcn zaman derdin biz, çarşıya gidyz diye 
(123 puan) tarafından
Guya duysun ki bize güvenip plan yapmasn dedim qma yine içine etti bir tek bir tane kızı var evlenecek dilerim bana bu yaptıklarını ondan bulsun fazlasıyla
(2,816 puan) tarafından
Aynı boklar canım valla benden geçen sene aileme gidcm diye götlerini yırtılır bu senede bayramın 2. Günü yola çıkcaz 1. Günü akşmdan biz gidyz dicm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bir dahabplan yap bak gene bozacak. Birkere hayır demeniz lzim ona
(123 puan) tarafından
Esim denen adam demiyor iste her hafta her hafta bizi oraya sürüklüyor
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Eşin bir şey derse net bir şekilde koyarsın tavrını anlatırsın ama anlatırken ciddi ve net olmalısın . 21 besmele çek üfle yüzüne :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 188 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 817 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde Aşık û maşuk.. (2,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (302 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 201 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (302 puan) tarafından soruldu

382,873 soru

11,461,123 cevap

35,048 kullanıcı

...