0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,719 puan) tarafından
Arkadaşlar oğlum 1 yaşında sürekli kabız. Önceden bu kadar olmuyordu olsa da kuru kayısı kaynatıp içiriyordum düzeliyordu ama şimdi sürekli bir kabızlık hali var. Doktora sordum sebze yedir dedi her gün sebze yemeği yediriyorum ama fayda etmiyor. Napcağımı şaşırdım. Aynı durumda olup çözüm bulan var mı? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zeytin yağı koy çorbasına yemeğine canım 
(2,719 puan) tarafından
Koyuyorum canım her yemeğine çorbasına zeytinyağ koyuyorum.
tarafından
Kefir içir canım düzenli bağırsakları düzene sokar
(2,719 puan) tarafından
Kefir de içiyor yoğurtta yiyor canım valla anlamadım gitti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızım da 1 yaşında bizde de aynı sorun var . Bu ara diş çıkarıyor sadece emiyor ve kayısı yiyo yine de düzelmedi 
(2,719 puan) tarafından
Sizde de sürekli mi oluyor canım
tarafından
Evet 3 aydan beri böyle.
(2,719 puan) tarafından
Napcam bilmiyorum artık. Yarın doktor kontrolü var tekrar soracağım bakalım.
0 oy
(402 puan) tarafından
Kıyamam benim kızım da doğuştan kabızlık yaşıyordu şu an on sekiz aylık iki gün önce kaka yaparken yine zorlandı 

Anne için de çok zor bir durum yavrun gözünün önünde acı çekiyor resmen elinden bişey gelmiyor 

Doktorumjz kızıma kronik kabiz diyordu 

Popo deliği küçük ondan olabilir diyordu 

Yaparken zorlandığı için makatta çatlak oluştuğundan dolayı iki ayrı kremi yazdı sabah akşam karıştırıp sürdüm iyi şimdi geçmişe göre 

Yavrunun makatı çatlamış olabilir kendini dile getirmeyen bir bebek sana bana emanet o
(2,719 puan) tarafından
Makatta çatlak bir ara vardı canım krem verdi düzeldi. En son gittiğimiz de tekrar baktı yoktu. Yarın kontrolü var yine söylicem baksınlar. Muhtemelen bizimki de kronik kabız canım
0 oy
(734 puan) tarafından
Ne kadar sıklıkla çıkıyor tuvalete
(2,719 puan) tarafından
Genelde günde bir kere bazen de 2 kere yapıyor canım ama az ve sürekli katı zorlanıyor yaparken
(734 puan) tarafından
Rutini öyle olabilir diyecektim ama katı yapması biraz zora sokuyordur.Benim kardeşime kabak çok iyi gelir püre yada çorba yapabilirsin
(2,719 puan) tarafından
Kabak yemeği yapıyorum genelde canım. Bakalım yarın tekrar doktora soracağım.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 60 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaakyuz (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
4 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı