0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Kizlar bi bucuk yas kizim var annem tyvalete alistir biz sizleri o yasta akisyirir diyor...szce erken dglmi daha tam konusamiyor 

10 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tabiki de erken daha küçük anlamaz ki o yaşta ki yavrucak 3 yaşına gelipte halen tuvalet bilmeyen bebekler var 
-Reklam-
0 oy
(534 puan) tarafından
2.5 yaşındaki kızım her şeyi biliyor konuşuyor ona rağmen zor alistirdim canim alistirbileceksen alıştır ama sanmıyorum benim çevremde de herkes öyle diyor 1.5 yaşında alistirdik diye ya millet unuttu kaç yaşında alistirdigini ya ben de bı sorun var diyorum bende
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Eğer anlatacak şekilde anlıo sa neden olmasın 
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Tabiki erken daha cok kucuk annesi acele etme

0 oy
tarafından
Biraz erken gibi 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
24 36 ay arası ideal yazmıştı bir çocuk gelişimci ama evet 1 yaşında öğrenen bebekler var bu biraz çoçuktan çocuğa değişiyor annem sende 1 yaşında öğrendin diyor ve kaynanamında tüm çoçukları 1 yaşında öğrenmiş benim kızım daha konuşamıyor o yüzden kışın yavaş yavaş başlayacağım
0 oy
tarafından
Oglum 1 yasnda bez takmiyordu kızmasa 2 yasnda yoktu bez
0 oy
tarafından
18 aya kdrr cis tutma kaslari gelisir cnm lakin 18 de erken bana.gore
0 oy
(876 puan) tarafından
Sınırı böyle konuşanların yüzüne geçen yıl hem çocuğumu hem kendimi yıprattım olmadi öğrernemedi bağladım bu yıl denedim çok kolay oldu şükür bence çocuğunu en iyi sen bilirsin 
0 oy
(3,550 puan) tarafından
2 yas sendromuna girmeden alıştır bence. Bende bir bucuk yasında alıstırdım. Tuvaletten ilk zaman korkuyordu ama yanıma aldım beraber girdik. Ben işedim o baktı. Sonra merak etti oda yaptı. Ama tabi ben klozete alıştırdım direk.. Çocuk koltuğu var ondan aldım üstüne koyup oturuyordum şril şiril ses geldikçe gülüyorum slk gibi ama alıştı. Tabi bu süreçte istikrarlı olmak sabırlı olmak lazım. Bazen altına kaçırmalar falan oluyordu ama o zamanları takip etmen lazım. Özellikle kak saati belli oluyor zaten. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Jajajhvx (20 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 410 göst.
23 Temmuz 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 216 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde cananyener2780 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
5 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cananyener2780 (5 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...