0 oy
493 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Arkadaşlar 14 haftalık hamileyim 4. Haftamda hamile olduğumu öğrendik 20 haftadır bir kez eşimle ilişki yaşadık onda da benim zorlamamla oldu. Bebek var diye içimden gelmiyor diyor ne yapmam gerek yaklaşıyorum sürekli ama aynı cevabı alıyorum 

12 Cevaplar

+2 oy
(784 puan) tarafından
Bebegi düşündüğünden dolayi canim. Bazen babalar oyle olur endise duyarlar 
-Reklam-
+1 oy
(290 puan) tarafından
Doktorunuz ilişki yasağı koymadiysa anlatın bir zararı olmadığını 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Bilmiyorum norma değil kuzum
0 oy
(817 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi canım ben zorlardıım sürekli bebek varken yaklaşmak isteöiyorlar bişe olur diye korkuyorlar yada çocuk içerden tutacak falan zannediyor da olabilirler 
0 oy
tarafından
Korkuyodur bisey olcagindan cekiniyodur isteksizlik olarak algılama 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Erkekler bilmediği için tedirgin oluyorlar.. Güzelce anlattınız mı bebeğinize bi zararı olmadığını
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Birsüre zaman ver eşine baktın düzelmiyor hamileliğin hastalık olmadığını hem anne hem eş olabileceğini anlat. Yoksa erkekler zamanla bu durumdan sıkılıp dışarıya yönelebiliyorlar. 
0 oy
(770 puan) tarafından
Canim bu cok normal cekiniyor olabilir.bizimde 24 lere kadar yaşandı ama simdi 29+5 im ve çekiniyor bende zorlamıyorum az kaldı zaten saglikla doğsunlar duzene girer tekrar.ben erkek olsam bende korkardim heralde yaklasmaya
0 oy
(876 puan) tarafından
Bebek için korkuyorlar canım ona bişey olur zannediyorlar 
0 oy
(313 puan) tarafından
Söylemiş canım sonuçta sen anlat risk olmadığını o da korkmaz benim eşimde ilişki olsa bile sonrasında hareket etsin diye bekliyor korkuyorlar bişey olur diye 
0 oy
tarafından
Benim eşimde bebeğe bişey olacak diye çok korkardı doğumdan sonra eski hayatımıza geri döndük
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Eee 20 haftadir hic mi ustegi yokmus masturbasyon mu yapiyor acaba

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 438 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 475 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,546 cevap