0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (2,597 puan) tarafından
Veya bildiğiniz güvenli bi yol? Telefonumun hafızası çok dolu. Bazen tek fotoğraf bile çekemiyorum sürekli depolama alanı dolu diyor.

5 Cevaplar

+1 oy
(712 puan) tarafından
Drive diye yedekleme programı var kuzum ben ona yedekliyorum rehberim fotoğraf video vs.
(866 puan) tarafından
O zaman resimler galeride gözükmüyor mu peki bide oraya kullanıcı adı şifre ile mi giriyoruz bende problem yasiyrm bu konuda
(2,597 puan) tarafından
Ona yedekleyince teldeki fotoları sildiğimiz zaman ordan da kaybolmuyor değil mi?
(712 puan) tarafından
Yok canm istersen Google fotoğraflara yedekle tam emin ol telde silsende orada kalıyor gmail hesabinla giriş yapıyorsunuz ama şifreni vs. Unutma sakın
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ben Google fotoğraflara yedekliyorum. Otomatiğe aldım çektiğim fotoğraflar videolar internet açık olduğunda otomatikman yedekleniyor.
(2,597 puan) tarafından
Nasıl oluyor? Bi ayar mı yapmanız gerekiyor yedeklenmesi için. Benim telde o var galiba girdim ama zaten şu an telefonumda olan fotoğraflar orda. Bende sildiğim eski fotolar falan yok. Galiba öyle bişey değil orası. Pek anlamıyorum bu işlerden
(2,139 puan) tarafından
Gmail hesabıyla giriş yapman gerekiyor canım. Giriş yaptıktan sonra fotoğrafları senkronize et diyorsun otomatik yedekliyor. Tabi internetin açık olması lazım.
0 oy
(119,509 puan) tarafından
google drive var
0 oy
tarafından
google drive var cnm oraya yedekle galeriden de silsen driveda görünür.15 gb yada 20 gb alanı olması lazım
tarafından
paylaş kısmından drive seçeneği oluyor orsan ekle cnm
(2,597 puan) tarafından
Evet buldum. Hepsini işaretleyip paylaşmam gerekiyor galiba. Öyle yapıcam. Bundan sonrakileri de sürekli öyle mi yapmanın gerekiypr
(2,597 puan) tarafından
Yeni bi telefona geçersem ilerde nasıl olcak?
tarafından
drive gmail ile eşleştiği için hangi telefon kullansan da o gmail ile giriş yaparsan birşey olmaz cnm
tarafından
bir tane dene cnm gereksiz bir resim  ekle..galeriden sil drive bak ordaysa diğerlerini de öyle yaparsın
0 oy
tarafından
Life box kaç yıl gecsede kaliyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.