0 oy
124 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (987 puan) tarafından
Çok amaçlı çok raflı bez dolaplar var fiyat çok çok uygun gayet güzel duruyor bebek veya çocuk için kullanan varmı yada önerirmisiniz? Fikirlerinize ihtiyacım var. 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben de 3-4 yıl kullanmayı düşündüğüm için çok kaliteli olmayan dolap baktım canım dün geldi Instagramdaki bir sayfadan aldım. Çok güzel, fiyatlar da uygun. İleride banyoda, balkonda, misafir odasında kullanılabilir. Eğer İstanbul'daysaniz tavsiye ederim 
(987 puan) tarafından
Tam benim kafa gerek yok bence koca bir dolaba zaten yeni dogan alalim bi bez dolap kullaansin 4,5 yasina kadar tamam zaten yanimizda yatacak bir sure.
tarafından
Bez dolap değil canım. Üniversitedeyken ben bez dolap kullanmıştım, askı olarak güzel ama küçük kıyafetleri koymak için kullanışlı gelmedi bana. Beyaz hafif demonte olabilen modellerden 3 kapılısı 1000 tl idi sana 2 kapılı da yetebilir daha uygun olur fiyatı.
Burada uzun süre oturmayı düşünmüyorum. Kızım kendi de seçebilecek yaşa geldiğinde, 4-5 yaşında takım almayı düşünüyorum. Beşiği bir tanıdık verdi sağolsun o yüzden böyle tercih ettim
(987 puan) tarafından
Aynen o sekilde olabilir sayfa ismi neydi canim
tarafından
dolap.comtr canım bu şekilde yazınca çıkıyor
-Reklam-
0 oy
(705 puan) tarafından
Bütçene uygun olduğu için alıyorsan bilemem ama bez dolaplar odanın görüntüsünü falan çok bozuyor canim. Ağırlık koyamiyorsun bir taraf kayıyor vs. Arkadaşım trendyoldan baya bol bölmeli güzel bişey almıştı ama memnun kalmadı
(987 puan) tarafından
Sadece 4,5 yașına gelene kadar kullanmayı düșünüyorum sonra direkt genç odasına geçeceğim. Yani öyle ağır birșey koymayacağım sadece kıyafet için dusunuyorum.
(705 puan) tarafından
O zaman gayet mantıklı
(987 puan) tarafından
Yani mantikli davranmaya calisiyorum buhceden ziyade cunku belirli bir zamana kadar yanimizda uyuyacak. Soyle kendini bildigi zamanda direkt genc odasina gecirecegim. Herseyi guzel bir sekilde olacak ozaman. Simdi hicbirsey anlamayacak zaten.
(705 puan) tarafından
Benim kızımda yaşına girecek inşallah. Sütten kestiğim zaman odasını ayırmayı düşünüyorum o zaman direk oda almak istiyorum ama genç odası mi alırım Montessori tarzı mi bilmiyorum.
0 oy
tarafından
Bez dolaplar pek kullanışlı gelmiyor bana 
(987 puan) tarafından
Sadece kiyafet koyacagim oda belirli bir yasa gelene kadar sonra direkt genc odasi yapacagim.
tarafından
Onun yerine plastik 5 çekmeceli dolap al vallah bezden daha iyidir

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 667 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde DENO00 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 322 göst.
0 oy
7 cevap 139 göst.
8 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yrdsn (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 457 göst.
20 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilal.24 (1,170 puan) tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...