0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (1,986 puan) tarafından
Kizlar kendi annem sinir bozucu insanin teki beni kendinden sogutuyor neyse ben kizim anasinifi na yazdirdim bir iki evrak lazmdi esimle sabah evden ciktim aciktim kaynanamida sevmem yanina gitmedim amcasinin esine ugradim neyse annem aradi konstk falan aksma eve geldima rsdim bana bir laflar saysi iste sen ne yuzsuzsun hangi yuzle gittin onlar senn dostun mu gibisinden sinirlerm zipladi bilip bilmeden olaylari konsma dedim yuzune kapattm sinirlerm bozuldu agliorm

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sonunu anlamadım 
(1,986 puan) tarafından
Bana hangi yuzle oraya gidiyorsun gibisinden konusunca canim sikildi telefonu suratina kapattim bilip bilmeden konsma diyerek
tarafından
Bende anlasamam annemle hic
(1,986 puan) tarafından
En ufak birseyde sen yalancisin der hani kaynananla kavgaliydin der ya oraya gitmedimki durmadimki dedim bagrdi cagirdi sinirlendim kapattim
-Reklam-
0 oy
tarafından
O zaman kendisi Sevgi verseydi de ilgi verseydi de Şevkat verseydi de anne gibi anne olsaydı da sende amcamlara değil de annene gideydin benim annem de aynı seninki gibi
(1,986 puan) tarafından
Ben kizdim ona suclu ben oluyorum yalanci  ney der birde
tarafından
Aman bu yaşıma annemsz geldim annmsz de giderim
0 oy
tarafından
Annemle hiç anlaşamam bende fikirlerimiz hiç uymaz ters bir insan 
(1,986 puan) tarafından
Ya herseyde suclu ben oluyorum ya
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Anam sagolsaydi da ayağının altıni opseydim.
0 oy
(415 puan) tarafından
Benim annem daha beter tam yuva yıkan cins sorsan ben meleğim der beni bir dolduruyor kalbi nasıl farklı bende dolduruşa geliyorum sinirden eşime sariyorum of
(1,986 puan) tarafından
Bende oyle suan sinirden esime kizima bagrdm
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Canım valla sana belliki iyi şeyler yapmamış ama yarın öbür gün başından gidince keşke olsaydı da bana kızsaydi dersin 
(1,986 puan) tarafından
Cocuklugm berbat gecti sevgiyi aile sevgisini baskalarnda aradm ben annemle dertlesmedm hic sarlmdk opmedi gozyaslarmi gormedi bebegimi kaybetrm iyi oldu dedi dertlerimi acamadim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 319 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde Annelerrr (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
11 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 910 göst.
21 Eylül 2020 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 1,242 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,417,134 cevap

34,968 kullanıcı

...