0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
bu küçük ruh hastası gündüz 1 sefer uyuyor artık, öyle olunca erkenden uykusu geliyor uyuttuğumda bu sefer de 11 gibi uyanıp geceleri uyumuyor. 1 yaşına girdi, önceden 2 uyku uyuyordu iyiydi nasıl yapabilirim nasıl düzene sokabilirim bilmiyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla kızma ama böyle bir tatlı çocuğa ruh hastası kelimesini hiç yakıştıramıyorum :)
tarafından
Kız çok tatlı ama tam bir ruh hastası aynı ben hahaha, kendime benzetiyorum kendime de derim o yüzden =)))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayni biz canim artik yavas yavas gunduzlerde kısalıyor :wassat:

tarafından
Yok bizimki gündüz uykusunu uzattı uyandırdığım zaman da kafayı koyduğu yerde uyumaya devam ediyor ama gece uykusu sıkıntı olmaya başladı
0 oy
tarafından
Benim kızım 16 aylık daha 2 gündür tek uyku yapıyor siz erken başlamışsınız 
tarafından
Kendisi yapıyor canım uyumuyor bir türlü kendi uykusu gelene kadar
0 oy
(6,020 puan) tarafından
Ayy su kollarını Bi kerecik ısırsam ne olur kiiiiiiii
tarafından
Yakın olsan ısırırdın kız, benimki çok aşırı seviyor ilgiyi, herkese boncuk  dağıtıyor =))))
0 oy
(710 puan) tarafından
Maşallah kuzuma Allah nazarlardan esirgesin seni paşam  41 kere maşallah cnm tek uyku yeterli değil malesefki bebeklerin öyle dönemleri oluyor instgramda uyku eğitimi verenler var onları takip edip saatlerini ona göre ayarlayabilirsin biraz zaman alır ama uğraşırsan basarirsin oğlumda yaptim şu an 4 yaşında hala 9 dedin mi yatar kızımda aynı şekilde 10 aylik 9 dedin mi yatar gündüz 3 uykusu vardır gece kalkar emip  yatar bir kaç hafta önce bizde böyle sıkıntı yaşadık gece sürekli uyanir ağlardı şu an atlattık çok şükür 
tarafından
Evet yeterli değil maalesefki. Uyku konusunda sıkıntımız yoktu şükür, 10 da uyurdu en geç 11 de uyurdu normalde ama şu birkaç gündür böyle, belli bir dönem mi yoksa böyle devam mi edecek bilmiyorum, geç uyanıyor uyandırıyorum erkenden kafasını koyduğu yerde uyuyor, gündüz uykusunda da aynı uyandırıyorum ama yine aynı kafasını koyduğu gibi uyuyor.  Bu sefer saat 8 de uykusu geliyor ama işte 11 12 de uyanıyor, 3 4 de geri uyuyor anca =(
(710 puan) tarafından
8 erken cnm normal uyanması dönemi canm daha 1 yaş dis huzursuzluğu da olabilir 8 de uyutma biraz oylamaya çalış kalktığı zamanda odanın ışığını açmadan tekrar uyutmaya çalış xnm valla dönem dönem oluyor oglum 2 yaşındayken gece uyanmayan çocuk bebek gibi uyanmaya başlamıştı birazcık sabır canm düzelir inşallah bu pasayuda çok paylaşma Allah korusun nazara gelmesin
tarafından
8 tane dişi var bu ara yine gelecek sanırım köpek dişlerine geldi sıra, ya da azı dişi sanırım ama bilmiyorum inşallah düzelir, uyutmadığımda deli gibi ağlamaya başlıyor uykusu geldiği için kıyamıyorum bende hiç
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benim kızım 11 ayından beri günde 1 kez uyuyor hemde sadece 1 saat
tarafından
Ya yetmiyor değil mi? Gece uykusu nasıl oluyor?
(3,729 puan) tarafından
Valla o zamanlar sabaha kadar en az 4-5 kez memeye kalkardı sabah 7 gibi tamamen uyanirdi. Şuan 25 aylık olmak üzere akşam 10-10.30 gibi uyuyor sabah 7-8 arası uyanıyor
tarafından
Benimki emmiyor mama içiyor, 2 buçuk ayından beridir mama için hiç uyanmadı maşallah, bu arada yine uyanınca istemiyor mama uykusunu aldığı için uyumuyor işte, gece 3 4 gibi uyuduğu için bu sefer erken uyandırdığımda kafasını koyduğu yerde uyumaya devam ediyor
(3,729 puan) tarafından
Akşam uykusuna mi gece 3-4 ye yatıyor
tarafından
Kuzum sabah 9 10 da uyanıyor, sonra öğlen 1 2 gibi uykusu geliyor uyuyor, 4 5 gibi uyanıyor geri de 8 9 da uykusu geliyoe uyuyor ama 11 12 gibi uyanıyor geri, uykusunu aldığı için de gece 3 4 de uyuyor anca. Bu birkaç gündür böyle, normalde 7 8 de uyanıp 11 12 de uyuyordu, 2 3 de uyanıp  6 da uyuyordu 1 saat felan sonra 10 11 oldum mu uyuyup sabaha kadar uyanmıyordu
0 oy
(866 puan) tarafından
Bn ki de 1 yaşında öğlen uyuyor sadece sonra 10 da uyuyor ama gece uyanmiyor emme disinda
tarafından
Benimki emmiyor gece de normalde uyanmıyordu son yediği mama yetiyordu yine uyanınca mama istemiyor vermeye çalıştığımda yemiyor da zaten sadece uyuduğu için uykusu yetiyor ona

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 348 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 238 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Visalilal (70 puan) tarafından soruldu

381,246 soru

11,413,537 cevap

34,960 kullanıcı