+1 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben soda eşliğinde müzik dinliyorum ☺️

20 Cevaplar

0 oy
(4,176 puan) tarafından
Balkonda oturuyorum bende valla şu covitten Allah beni kurtarsın sabaha kadar uyku uyuyamıyorum 
(4,176 puan) tarafından
Valla Antalyada yaşıyorum canım eskiden sıcaktı şimdi burda da geceler serin olmaya başladı eşim kızıyor içeri gir daha kötü olacaksın diye ama içerde de artık duvarlar üstüme geliyor nefesim daralıyor cadde üstü oturuyorum gelen geçen arabaları falan izliyorum bende sıkıntıdan bu arada çok saol insallah geçer de kurtulurum gider bebeğimi sağ salim görürüm bende artık
tarafından
Eşin haklı ayrıca sende haklısın kıyamam yaa çok zordur eminim Allah yardımcın olsun inşaallah gülüm bu arada bebeğin nerde ?
(4,176 puan) tarafından
Karnımda :) 15 haftalık canım en son 12 haftalık 2 li taramada gördüm üstüne covitte gelince merak ediyorum Bi de daha hissetmiyorum ya sürekli endişe oluyor acaba ona bir şey oldu mu iyi mi kalbi atıyor mu anca  
kontrole gidip ultrasonda o ekrana bakınca içim rahat edecek
tarafından
Sitres yapma gülüm ama lütfen kendine çok iyi bak bebeşine iyi bak Rabbim korusun sizi inşaallah amin ❤️
Kontrole gidilmiyomu koronayı atlatmadan gülüm?
(4,176 puan) tarafından
Yok kuzum ya doktor kabul etmiyor karantina bitince bakarız yazmıştı bana özelde gittiğim devlette de covit gebe bölümü var kanaman vs olursa oraya gidersin dediler ama ekip de telefonda eşime çok zor durumda kalmadıkça oraya gitmeyin sizden daha ağır atlatanlar da oluyor gidip daha da kötü dönebilir falan diye korkutmuşlar eşim de ondan gitmeye yanaşmadı yoksa ben içim rahat etsin diye o bölüme gitmeyi düşündüm ama bakalım insallah cuma günü bitiyor zaten kan sulandırıcı vs bir şey de kullanmadım ondan da korktum genelde gebelere veriyolarmıs covit olunca insallah biter bitmez gidip bakacağım içim rahat etsin en azından ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebe salloyom ayagmda uyusun diye uyudukdan snrada sut sagacam kızıma canm . Afiyet olsun sana bol keyıfler ☺
tarafından
sağoll ☺️ Rabbim kolaylık versin gülüm inşaallah hemen uyur kuzucuğunnn
tarafından
Sagol canm tesekkurler ☺
0 oy
(119,790 puan) tarafından
ve aleykum selam yattim burda takiliyom 
tarafından
Bebişinn nasıl rahatı yerindemi ☺️
valla ekmek kordondan su keseden yasayip gidiyo bakalim.teyzesi ❣❣
tarafından
Oyyş teyzesi kurban olsun ona yaa sağlıkla doğsun inşaallah☺️ bu arada cinsiyetini öğrendin mi sen gülüm
yok ogrenmeme karari aldim vazgecnezsem tabi ☺
0 oy
tarafından

Görümcem gelecek onu bekliyoruz :ermm:

tarafından
Bu saatte mı :)
tarafından
Abbowww bu saattemi kızz :D.d
tarafından
Memleketinden geliyor
0 oy
(2,290 puan) tarafından
Ben Fox da yeni bir dizi başlamış uzak şehrin masalı diye onu izliyorum şu anlık sardı bakalım beni 
tarafından
Eltim çok beğenmış o diziyi izleyeniyorum Tv bozuldu kac gündür
tarafından
Ben izledim onu yaa güzel diziye benziyo
(2,290 puan) tarafından
Bende beğendim güzel dizi
0 oy
(12,503 puan) tarafından

Kızımı sallıyom napim gacı:D

tarafından
Benim prenses de hala uyanık oyuncaklarıyla oynuyo ☺️
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Mericeyn Mericeyn gitsen diyorum diyo diyorum şarkısını söyleyip mutfakta oturuyorum :DD 
tarafından
O nasıl şarkı kızz :D.d
(4,698 puan) tarafından
Ne bileyim ağzıma takıldı :DD
0 oy
tarafından

Bebem uyandı emziriyorum :angel:

tarafından
Afiyetler olsunnn yarasın kuzuya ☺️
0 oy
tarafından
Oğlum ile gececiz evi talan etti uyumasını bekliyorum ah
tarafından
Aynı durumdayız benim kızda bütün oyuncaklarını oturma odasına getirdi heryere saça saça oynuyo bende uyumasını bekliyorum ☺️ uyuduğunda toplucam ortalığı
0 oy
tarafından
Eşimle kung fu pandayi izledik hani animasyon varya :D bende hiyaaaaaaa yaptım tam kung fu gibi tekme aticaktim eşim ayağımdan tuttu koltuğa oturttu beni :D şuan balkonda söyleniyor hamile kadın manyakmidir nedirr bı cakssm ölücekk bana kung fu yapıyor diye ahshsjdj :D şaka yapmıştım halbusi tabiki tekme atmicsktim 
tarafından
Kız aman diyim hamilesin dikkat ettt Allah korusun ☺️
0 oy
(2,379 puan) tarafından
kız müzik falan gectı benden soda içip tatlı yicem bende bebeyi uyuttumda koca bebekte uyudu
tarafından
Ahahah benim koca bebek de uyudu :D Afiyetler olsunnn gülüm
0 oy
(3,729 puan) tarafından
TV izliyoruz eşimle birazdan yatarız
tarafından
İyi seyirler iyi uykular gülüm☺️
0 oy
tarafından
Eşimle müzik eşliğinde çay keyfi ❤️afiyet olsun canım ❤️ 
tarafından
Saol gülüm sizede afiyetler olsunnn maşallah size ☺️
tarafından
Sağol canım benim ❤️
0 oy
(644 puan) tarafından
Bebegimi uyuttum kahve iciyom.canim
tarafından
Afiyet olsun gülüm ☺️
(644 puan) tarafından
Sagol.tatlim
0 oy
tarafından
Valla ekşi elmalar filmi var ona bakıyorum.
tarafından
Ayy ben onu izledim çok güzel
tarafından
Çok güzel iki defa verdiler İlk defa izlememe rağmen ikisini de izledim .kadro çok iyi başta zaten.
tarafından
Ben onu geçenlerde izledim çok beğendim güzel bi film izlemeye değer ☺️ iyi seyirler sana hasibecim
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Balkondayım cigara yaktım :D

tarafından
Kıyamam sanaaaa  . Rabbim ne derdin varsa gidersin ❤️
(14,079 puan) tarafından
Amin inşaallah çok saol kuzum ALLAH bizleri taşıyamacağımız yüklerle dertlerle sınamasın inşaallah ❤❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
Amiiin çok amin . Herşey gelip geçici önemli olan sağlık ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Ya bana ondan demeyin canım çekiyo bu aralar zor tutuyom kendimi yaa geçen gün içtim baya içime çektim bi başım döndü sarhoş gibi oldum arada bi içerdim eşimle ama o kadar içime çekmezdim o gün eşim gibi içeyim dedim az kala hastanelik olucaktım yaa iyi kafa yaptı bana :D.d
tarafından
Ay beni anlatmışsın bende senin gibi içiyorum bende deniyim dedim Allah'ıma kavusuyordum :)
0 oy
(5,220 puan) tarafından
ayu kocam bebişi uyandırdı onu uyutuyom :') 
tarafından
Ay inşaallah uyur yinee☺️
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Ahh sarı japon, eşimin horlaması eşliğinde kendi kendime dans ediyorum acaba Japonya'da bu horlamayı durduracak azaltacak bir icatları yokmu :D:'(

tarafından
Vardır onlara göre herşeye çare vardır icat ederler hemen ben durumunu belirtirim bizim mucitlereee :D.d d d
0 oy
tarafından
Çocuklar uyudu camdaki kız izledim soğuk bişi içesim var ama ne :) 
tarafından
Soda iç sende bence☺️
0 oy
tarafından
Tabi ki kahve keyfi 
tarafından
Afiyetler olsunnn
tarafından
Sağol gel beraber olsun

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 262 göst.